دانلود کتاب نخستین امثال‌نامه ایران: 2500 مثل ناب و شیرین فارسی

  • از: سید مهدی سیدقطبی
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نخستین امثال‌نامه ایران: 2500 مثل ناب و شیرین فارسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نخستین امثال‌نامه ایران: 2500 مثل ناب و شیرین فارسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نخستین امثال‌نامه ایران: 2500 مثل ناب و شیرین فارسی

کتاب "نخستین امثال نامه ایران؛ 2500 مَثَل‌ ناب و شیرین فارسی"، با توجه به تاریخچه امثال‌نگاری، نخستین مجموعه امثال فارسی در ایران بشمار می‌رود که به صورت تدریجی در روزنامه فکرآزاد به سال 1301 شمسی منتشر شده است اما تاکنون  کتاب نشده است. به هر حال امثال‌نامه مندرج در روزنامه فکرآزاد علاوه بر پیشگامی در امثال‌نگاری، از نظر تاریخی نیز ارزشمند بوده و از آنجا که مجموعه روزنامه فکر آزاد در دسترس همگان نیست، این سلسله ضرب‌المثل‌ها را به یکدیگر پیوسته، ویرایش و تصحیح گردید و با عنوان پیشگفته به صورت یک متن واحد  تقدیم هموطنان  گرامی می‌گردد تا برگ دیگری بر دفتر امثال‌نگاری ایران گردد.

 ۱۶۰ صفحه، ۷۳۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نخستین امثال‌نامه ایران: 2500 مثل ناب و شیرین فارسی

برای دانلود کتاب نخستین امثال‌نامه ایران: 2500 مثل ناب و شیرین فارسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نخستین امثال‌نامه ایران: 2500 مثل ناب و شیرین فارسی

نظرات کتاب نخستین امثال‌نامه ایران: 2500 مثل ناب و شیرین فارسی

جواد محمودی
۱۳۹۶/۱۲/۸
خیلی قشنگ و زیبا بود. به واقع 2500 ضرب المثل درجه یک و خوشمزه در این اثر وجود دارد که هر یک از دیگری بهتر و خواندنی تر است. از ویژگی‌های کتاب نخستین امثال نامه ایران، ضرب المثل‌های پاکیزه و خانوادگی است که آن را در به هر فردی از کودک، نوجوان، جوان و پیرمرد می‌توان توصیه نمود و خاطر جمع بود که زشت و کلمه‌ای یا رکیک در آن وجود ندارد. به هر حال اگر به دنبال کتابی خواندنی، ارزان قیمت مناسب برای تمام افراد هستید در انتخاب این کتاب اقدام بفرمایید.
محمد افخمی
۱۳۹۷/۴/۱۶
ضرب المثل‌های این کتاب از زیباترین و بهترین امثال فارسی هستند باید آفرین گفت به گردآورنده کتاب، که ضرب المثل‌های جذاب و خوبی را یافته است.
Sajjad Mdt
۱۳۹۸/۹/۴
بسیار کاربردی و مفید
مشاهد همه نظرات (۴)