معرفی و دانلود کتاب نردبان المپیاد ریاضی - نظریه اعداد (مرحله دوم)

عکس جلد کتاب نردبان المپیاد ریاضی - نظریه اعداد (مرحله دوم)
قیمت:
۴۵,۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب نردبان المپیاد ریاضی - نظریه اعداد (مرحله دوم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نردبان المپیاد ریاضی - نظریه اعداد (مرحله دوم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نردبان المپیاد ریاضی - نظریه اعداد (مرحله دوم)

کتاب نردبان المپیاد ریاضی - نظریه اعداد (مرحله دوم) نوشته‌ی مهدی صفا، دربردارنده‌ی سوالاتی از مباحث خواص بخش‌پذیری، همنهشتی‌، ب.م.م - ک.م.م، دستگاه کامل مانده‌ها، قضیه فرما، معادلات سیاله مشهور و... است که در آزمون‌های سرشناس طرح شده‌اند.

ریاضی در کنار شیمی از دروس پرسابقه‌ در المپیاد ایران و جهان است. به عنوان رشته‌هایی محسوب می‌شود که همیشه مورد توجه بوده و ورزش ذهنی ناشی از آن باعث تقویت تصمیم‌گیری و حل سؤال در شاخه‌های مختلف خواهد شد. ایران هم سال‌ها در این رشته جزو پیشتازان دنیا بوده و چهره‌های ماندگار زیادی را به دنیای علم معرفی کرده است.

نظریه اعداد جزو یکی از مباحث مهم ریاضی به شمار می‌رود که در مرحله اول و همچنین مرحله دوم المپیاد ریاضی از اهمیّت خاصی برخوردار است و تسلط دانش‌آموزان در حل مسائل این بخش از المپیاد ریاضی تأثیر زیادی بر قبول شدن آن‌ها در آزمون‌ها خواهد داشت.

چهار فصل ابتدایی این کتاب تکمیل‌کننده‌ی مباحث کتاب قبلی به اسم نردبان المپیاد ریاضی - نظریه اعداد (مرحله اول) است. فصول 5 به بعد هم مربوط به سؤالات مرحلۀ دوم است که مباحث پیشرفته‌تری نسبت به کتاب قبلی را شامل می‌شود.

اگر هدفی درست و حسابی برای اثرگذاری در تاریخ جهان ندارید، با کتاب و تست و مسابقه هم به جایی نمی‌رسید. اما اگر هدف دارید، برای رسیدن به آن باید دقیق و با برنامه پیش بروید. هم اکنون در هر رشته‌ای که باشید اگر در آن مقطع تلاش کنید موفق خواهید شد. فقط کافی‌ست بهترین خودتان باشید.

هیچکس انتظار ندارد بدون آنکه خیس شود شنا کردن را بیاموزد. همانطور که با خواندن کتاب و تماشای شنا کردن دیگران، آموختن آن انتظار نمی‌رود؛ شنا کردن را نمی‌توان بدون تمرین آموخت. هیچ راه چاره‌ای جز اینکه خود را به داخل آب بیندازید و هفته‌ها یا ماه‌ها آموزش ببینید وجود ندارد تا بالاخره شنا کردنتان روان شود.

فهرست مطالب کتاب

1: بخش‌پذیری
2: ب.م.م - ک.م.م
3: اعداد اول و اعداد مرکب
4: همنهشتی
5: معادلات همنهشتی، قضیه ویلسون
6: دستگاه کامل مانده‌ها، قضیه فرما
7: دستگاه مخفف مانده‌ها، قضیه اویلر و مرتبه
8: چند قضیه مهم
9: معادلات سیاله مشهور
10: روش‌ها و ایده‌های حل معادلات سیاله
11: مسایل گوناگون
12: راهنمایی و پاسخ مسایل

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نردبان المپیاد ریاضی - نظریه اعداد (مرحله دوم)
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات گچ
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات388
زبانفارسی
شابک978-622-9596-11-1
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم، کتاب‌های کمک آموزشی متوسطه اول
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نردبان المپیاد ریاضی - نظریه اعداد (مرحله دوم)

MohammadReza Nazari
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
خیلی خوب شد که این کتاب عالی رو دوباره چاپ کردن
Z M
۱۴۰۰/۶/۲۲
کتاب خوبیه برا شروع نظریه:)
Taraneh Yousefi
۱۳۹۹/۱۲/۳
واقعا عالیه من به این کتاب نیاز داشتم و پیداش کردم
Fahim Kh
۱۴۰۲/۲/۶
کتاب بسیار کامل و مفیدی است
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب نردبان المپیاد ریاضی - نظریه اعداد (مرحله دوم)

برای دریافت کتاب نردبان المپیاد ریاضی - نظریه اعداد (مرحله دوم) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.