دانلود کتاب نرم افزار نقاشی (Paint)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نرم افزار نقاشی (Paint) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نرم افزار نقاشی (Paint)

کتاب نرم افزار نقاشی (Paint) نوشته‌ی سعیده مفیدی نسب، با بیانی ساده و تصاویری جذاب، مرحله به مرحله نحوه‌ی کار کردن با این برنامه را به کودکان آموزش می‌دهد.

نرم‌افزار پینت یا نقاشی یک برنامه گرافیکی است که در همه‌ی نسخه‌های ویندوز مایکروسافت وجود دارد. این نرم‌افزار در اولین نسخه‌های ویندوز به سرعت به یکی از محبوب‌ترین‌ها تبدیل شد که علت اصلی آن، سادگی و کاربرد زیاد این برنامه در بسیاری از کارهای گرافیکی است. با وجود به بازار آمدن نرم‌افزارهای حرفه‌ای ویرایش عکس مانند Corel ،Photoshop و … این برنامه همچنان پرکاربرد است و در بسیاری از موارد می‌توان از آن استفاده کرد.

هدف از تالیف و طراحی این کتاب، آموزش نرم‌افزار نقاشی Paint به صورت جذاب، ساده و قابل فهم جهت تثبیت، تکمیل و تسهیل یادگیری سواد کاربردی کامپیوتر در کودکان و همچنین هدف دیگر مرتفع نمودن نیاز مدرسین جهت آموزش مهارت سوم سرفصل‌های بنیاد جهانی ICDL، یعنی نقاشی است.

برای تمام عناوین آشنایی با محیط، ایجاد، ویرایش، خطوط و اشکال، نوشتن، پاک کن سایز، رنگ‌ها و جزییات مربوط به هر یک، صفحاتی طراحی و تدوین شده؛ در این چهارچوب علاوه بر درس بازی، کاردستی، قصه گویی و واژه‌نامه در نظر گرفته شده است.

کتاب نرم افزار نقاشی (Paint) مناسب چه کسانی است؟

برای آموزش این کتاب 30 ساعت در نظر گرفته شده است و برای دانش‌آموزان سنین 7 الی 9 سال پیشنهاد می‌گردد. محتوای این کتاب کاملاً متناسب با سطح یادگیری این گروه سنی است و با بیانی کودکانه و تصویرگری‌های جذاب، نرم افزار نقاشی (Paint) را به کودکان دبستانی آموزش می‌دهد و باعث افزایش انگیزه و اشتیاق در یادگیری کامپیوتر می‌شود.

 ۳۸ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-94637-1-8 

چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نرم افزار نقاشی (Paint)

برای دانلود کتاب نرم افزار نقاشی (Paint) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نرم افزار نقاشی (Paint)

نظرات کتاب نرم افزار نقاشی (Paint)

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.