دانلود کتاب نقطه پنهان موفقیت‌های اجتماعی

  • از: محمد معتمدیان
  • ناشر: انتشارات آتریسا
  • ۳۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نقطه پنهان موفقیت‌های اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نقطه پنهان موفقیت‌های اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نقطه پنهان موفقیت‌های اجتماعی

کتاب نقطه پنهان موفقیت‌های اجتماعی نوشه‌ی محمد معتمدیان درباره‌ی عللی است که می‌توانند علاوه بر عوامل آشکاری چون اصول و قواعد اجتماعی، قوانین طبیعی و.... نقش مهمی در موفقیت یا ناکامی انسان داشته باشند.

از آنجایی که شانس وجود خارجی ندارد و از مطالعه علوم دینی، کتب الهی و فلسفی می‌توان نتیجه گرفت که در جهان هستی هر اتفاقی متکی بر سلسله علل خود است و هر رخدادی نمی‌تواند بر اساس شانس یا اقبال شکل گیرد. با کمی دقت در رخدادهای اجتماعی، نقطه پنهانی را احساس می‌کنید که باعث بعضی از موفقیت‌ها و ناکامی‌های اجتماعی می‌شود که انسان‌های بسیاری را به تعجب وا‌داشته است. از آنجا که نمی‌توان ایجاد بعضی از رخداد‌ها را به شانس مرتبط دانست، بنابراین نویسنده هر گونه علل طبیعی ناشناخته‌ی مرئی یا نامرئی‌ای که بشر تا کنون به عملکرد و تأثیر آن در روابط اجتماعی پی نبرده را در این کتاب با لفظ «سِرّ» اعتبار کرده است.

بشر از دیرباز برای پیشرفت و ارتقای سطح زندگی خود همواره در تلاش بوده تا راز موفقیت‌های اجتماعی را درک کند و پیوسته وقت و انرژی زیادی را برای آن صرف کرده است، در گذر تاریخ بیشترین گروه همواره ساده‌ترین راه را برای خود انتخاب کرده‌اند و با رفتن به سراغ انسان‌های موفق و مطالعه‌ی زندگی آنان هر یک برداشتی از آن داشته‌اند. جدا از برداشت‌های آن‌ها هر یک از افراد موفق به نوبه‌ی خود از طریقی به موفقیت مدنظر خود رسیده‌اند و مریدان آن‌ها با پا نهادن در جای پای ایشان دنباله‌رو سیره‌شان بوده‌اند و در بین آنان عدهٔ قلیلی به موفقیت دست‌یافته‌اند و گروه زیادی یا موفقیتی کسب نکرده‌اند یا حتی به فلاکت افتاده‌اند. اندکی از افراد موفق نیز، مطالعات اجتماعی و تجربیات زندگی خود را به رشتهٔ تحریر در آورند تا همنوعانشان از آن بهره‌مند شوند و گروهی نیز به عمد با نشان دادن راه اشتباه به دیگران خود یکه‌تاز طریقت موفقیت شده‌اند، ولی در تمام این اصول و یا قوانینی که این افراد به آن دست‌یافته‌اند، هیچ‌کدام نتوانسته‌اند الگویی را ارائه دهند که تک‌تک افراد بشر با اجرای احکام آن به موفقیت و زندگی ایده‌آل دست یابند یا حداقل اصول آن را درک کنند. این کتاب سعی بر واگویی چنین الگویی به خوانندگان دارد.

 ۱۸۴ صفحه، ۷۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6723-52-5 

چاپ ۱۳۹۳: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمهٔ نویسنده
فصل یک
پیشگفتار
فصل دوم
از کودکی تا زندان
فصل سوم
در زندان
فصل چهار
تقسیم‌بندی انسان‌ها از دیدگاه من
فصل پنجم
بررسی بعضی از نظریات موجود
چشم‌زخم از دیدگاه روایات
چشم‌زخم از دید علم
نفرین
شانس و اقبال
فصل ششم
علل شکست عقل‌گرا‌ها (مثبت‌اندیشان) در مسائل اجتماعی
فصل هفتم
قوانین فیزیک حاکم بر روابط اجتماعی
فصل هشتم
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب نقطه پنهان موفقیت‌های اجتماعی

برای دانلود کتاب نقطه پنهان موفقیت‌های اجتماعی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نقطه پنهان موفقیت‌های اجتماعی
امیرحسین روستا
۱۳۹۶/۸/۱۲
به نظرم نویسنده محترم از سواد کافی برای پرداختن به این موضوع از نظر علمی برخوردار نیست. بیشتر زندگی نامه خودش رو نوشته و سعی داره از روی اعمالش نظریه پردازی کنه. من بخش‌های مختلفی رو خوندم ولی جز یه بیشتر...
Masoome Najafli
۱۳۹۶/۸/۱۱
با تشکر فراوان از زحمات شما سازندگان این برنامه. بسیار عالی است
حسام فیاض زاده
۱۳۹۶/۸/۱۱
سلام. تشکر از لطف شما و گسترش فرهنگ کتابخوانی در شرایط کنونی. موفق و پیروز باشید. یاعلی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۱)