دانلود کتاب نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند

  • از: آدام گرانت
  • ناشر: سبکتو
  • ۱۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند

در کتاب نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند اثر آدام گرانت می‌خوانیم که چطور مبتکران، وضعیت موجود را به چالش می‌کشند تا جهان را به جای بهتری تبدیل کنند.

معمولا همه فکر می‌کنند که نوآوران سخت‌گیر، ریسک‌پذیر و سرکش هستند. اما حقیقت چیز دیگری است، بسیاری از نوآوران دقیقا برعکس این خصوصیات را دارند، آن‌ها ریسک‌ گریز، ترسو و به دنبال به تعویق انداختن کارها هستند.

در میکروکتاب نوآوران (Originals) درباره مبتکران نابینا و سرمایه‌گذاران یک‌ چشم صحبت می‌کنیم و این‌که چطور می‌توانیم مطمئن شویم که ایده‌مان در دنیای واقعی کار می‌کند؟ در مورد جهت بخشی به ریسک‌های کاری صحبت می‌کنیم و این‌که چطور می‌توانیم از آن برای موفقیت بیشتر استفاده کنیم. پس اگر می‌خواهید یک نوآور باشید میکروکتاب نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند برای شماست.

آدام گرانت (Adam M Grant)، جوان‌ترین استاد دانشگاه پنسیلوانیا و نویسنده کتاب‌های پرفروشی چون «نوآوران» و «بدهید و بدست آورید» است. او در دانشکده کسب‌وکار وارتون ۵ سال پیوسته به عنوان استاد برتر انتخاب شد و همواره به عنوان یکی از موثرترین افراد در دنیای کسب‌وکار شناخته می‌شود. آدام گرانت به عنوان یکی از  ۲۵ نفر مبتکر در علم کسب‌وکار در دنیا معرفی شده است.

 ۲۳۶ صفحه، ۳۸۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
فصل اول: ویرانگری خلاقانه
فصل دوم: مخترعان نابینا و سرمایه گذاران یک چشم
فصل سوم: به خطر افتادن موقعیت
فصل چهارم: احمق‌ها همیشه عجله می‌کنند
فصل پنجم: گلدیلاکس و اسب تروآ
فصل ششم: شورش هدفمند
فصل هفتم: تجدید نظر درباره تفکر گروهی
فصل هشتم: تکان دادن قایق و متعادل نگه داشتن آن
پایان

راهنمای دانلود کتاب نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند

برای دانلود کتاب نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند

نظرات کتاب نوآوران: چگونه افراد خلاق دنیا را تغییر می‌دهند

Saeid MMoghadam
۱۳۹۷/۱۱/۵
کتابی بسیار جالب و مفید در رابطه با کار آفرینی و کار آفرینان شناخته شده بود. و همچنین باور‌های اشتباه در رابطه با ایده‌های جدید نیز در این کتاب به چالش کشیده شده است. کتاب را به دوستانی که ایده کسب و کار جدید در سر دارند پیشنهاد میکنم.
AfraTech افرا تک
۱۳۹۹/۱/۱۴
یادتان باشد یکی از مهمترین راه‌های پیشرفت خلاقیت است اگر داشته باشید به شدت موفق خواهید بود حتی اگر بسیاری از جنبه‌های دیگر را نداشته باشید
احسان موسوی
۱۳۹۷/۳/۳
خیلیییییییییی خوبه. اگه ادم خلاقی هستین. خیلی بیشتر لذت می‌برین. انگار مثل اینه ک کتاب داره کار‌های شما رو توضیح می‌ده
مشاهد همه نظرات (۱۳)