دانلود کتاب نوسازی: تلاش برای بازیابی روح مایکروسافت و تصویر یک دنیای بهتر برای همه

  • از: ساتیا نادلا
  • ناشر: نشر نوین
  • ۳۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نوسازی: تلاش برای بازیابی روح مایکروسافت و تصویر یک دنیای بهتر برای همه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نوسازی: تلاش برای بازیابی روح مایکروسافت و تصویر یک دنیای بهتر برای همه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نوسازی: تلاش برای بازیابی روح مایکروسافت و تصویر یک دنیای بهتر برای همه

کتاب نوسازی: تلاش برای بازیابی روح مایکروسافت و تصویر یک دنیای بهتر برای همه نوشته ساتیا نادلا، که به سرعت در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌ تایمز قرار گرفت؛ درباره تغییر شکل درونی مایکروسافت و تکنولوژی‌هایی که زندگی همه ما را تحت تاثیر قرار خواهند داد است.

ظهور هیجان‌ انگیزترین و نیز اخلال‌گرترین تکنولوژی‌های بشری که تاکنون تجربه کرده‌ایم: هوش مصنوعی، واقعیت ترکیبی، محاسبات کوانتومی. درباره این که چگونه افراد، سازمان‌ها و جوامع می‌توانند و باید تغییر رویه دهند و در جستجوی خود برای انرژی‌ها و ایده‌های نو، «نوسازی» کنند!

مدیرعامل مایکروسافت، ساتیا نادلا، ضمن روایت تلاش دائمی شرکت در تغییر رویه و تناسب با دنیای فعلی، داستان زندگی شخصی خود از کودکی و مهاجرت از هند به آمریکا تا رهبری یکی از معنادارترین تغییرات تکنولوژی در حوزه دیجیتال را بیان می‌کند.

ساتیا نادلا (Satya Nadella) داستان کودکی خود را بیان می‌کند، تجاربی که به او روش پیشرفت را آموخت. او که بعد از بیل گیتس باهوش و استیو بالمر با انرژی، سکان مایکروسافت را در دست گرفت، نسبت به آن‌ها بسیار ناشناخته بود. او داستان تلاش مایکروسافت برای بازیابی روح خود را روایت می‌کند، تغییر هر چیزی از فرهنگ سازمان گرفته تا چشم‌انداز به شدت رقابتی و شراکت‌های تجاری! نادلا به عنوان یک مهندس، مدیرعامل و یک انسان‌گرا، دیدگاهش در مورد موج جدید تکنولوژی و تاثیر بالقوه آن بر جوامع انسانی را مطرح و رهبران جهانی را به اقدام مناسب در مواجهه با آن دعوت می‌کند.

ساتیا نادلا می‌گوید که ایده‌ها مرا هیجان‌زده می‌کنند و هم‌دلی، محور کار و زندگی‌ام است. کتاب نوسازی: تلاش برای بازیابی روح مایکروسافت و تصویر یک دنیای بهتر برای همه (Hit refresh: The quest to rediscover Microsoft's soul and imagine a better future for every one)، مجموعه‌ای سرشار از تفکر، تعمق و توصیه‌های الگوریتم‌ گونه است که از یک رهبر اصولی، مشورتی و به دنبال بهبود: بهبود خودش، شرکت ریشه‌دارش و در پایان جامعه‌اش.

بیل گیتس می‌گوید: ساتیا روندی را انتخاب کرده است تا بتواند از بیشترین فرصت‌های ایجاد شده توسط تکنولوژی بهره‌مند شود و در عین حال به پرسش‌های سخت نیز پاسخ دهد.

 ۲۸۸ صفحه، ۵۱۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8738-36-7 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش‌گفتار
فصل 1: از حیدرآباد تا ردموند
فصل 2: آموزش رهبری
فصل 3: ماموریت جدید، حرکت جدید
فصل 4: یک رنسانس فرهنگی
فصل 5: دوستان یا دشموستان؟
فصل 6: فراتر از ابر
فصل 7: معادله اعتماد
فصل 8: آینده انسان‌ها و ماشین‌ها
فصل 9: احیای رشد اقتصادی برای همه
موخره
تقدیرنامه
درباره نویسنده

راهنمای دانلود کتاب نوسازی: تلاش برای بازیابی روح مایکروسافت و تصویر یک دنیای بهتر برای همه

برای دانلود کتاب نوسازی: تلاش برای بازیابی روح مایکروسافت و تصویر یک دنیای بهتر برای همه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نوسازی: تلاش برای بازیابی روح مایکروسافت و تصویر یک دنیای بهتر برای همه
Mohammad Hafezi
۱۳۹۷/۹/۱
کتاب چاپی ۲۰ هزار تومان قیمت داره که البته منطقیه ولی واقعا از تیم کتابراه ممنونم که یک آخر هفته خوب با یک کتاب رایگان ارزشمند رقم زد.
ایمان مرحمتی
۱۳۹۶/۱۲/۱۳
این کتاب برای هر کس که به دنبال موفقیت است ضروری است
mohsen m
۱۳۹۸/۱/۴
یک کتاب مفید که تجربیات ارزشمند فردی و کاری مدیرعامل یکی از بزرگترین کمپانی‌های فناوری دنیا رو در اختیار همه میذاره. خوندنشو به همه دوستان توصیه میکنم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)