دانلود کتاب نگاهی به هنر و فرهنگ ایران


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نگاهی به هنر و فرهنگ ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نگاهی به هنر و فرهنگ ایران

فاروق صفی‌زاده در کتاب نگاهی به هنر و فرهنگ ایران، شما را با فرهنگ و هنر ایرانی را در تاریخ باستان آشنا خواهد کرد. فرهنگ و هنر در زمان هخامنشیان، اشکانیان، ساسانیان و دیگر اقوام ایرانی، فلسفۀ زرتشت و هنر ایران باستان برخی از مطالبی است که صفی‌زاده در این کتاب به آن‌ها پرداخته است.

کتاب نگاهی به هنر و فرهنگ ایران بر اساس سرفصل‌های رشته هنر و مردم دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد رسانه، صدا و سیما نوشته شده است.

ایران زمین، یکی از کشورهای بسیار باستانی است که دارای تمدنی بس کهن است که بر اساس متون باستانی و تاریخی، تمدن و فرهنگ و هنر اولیۀ بشری از ایران به سایر ممالک از جمله مصر و یونان و چین و هند صادر شده است.

همه‌ی علمای باستان‌شناس و مردم‌شناس و پژوهشگران و تاریخ‌نگاران مشهور دنیا هم‌صدا نظر می‌دهند که تمدن و فرهنگ و هنر از منطقه‌ی خاورمیانه سرچشمه گرفته که ایران سهمی بزرگ را به عهده داشته است.

در بخشی از کتاب نگاهی به هنر و فرهنگ ایران می‌خوانیم:

در دوره‌ی اسلامی، پارچه‌های روم خاوری و سفال و کاشی و سنگ‌تراشی آن همه و همه رنگ ایرانی به خود گرفته بود و کنده‌کاری روی عاج و فلزکاری آن نیز گاه و بیگاه نشانه‌هایی از گذار ایران را نشان می‌داد. شماری بسیار از پیدایش بیوکنی (طرح)‌ها و نگاره‌های ایرانی در دنیای سوم می‌توان برشمرد. گذار هنری ایران در امپراطوری روم بیشتر از هرجا درباره پارچه روشن و جداست.

 ۱۹۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-8379-39-6 

چاپ ۱۳۹۱: ۸۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نگاهی به هنر و فرهنگ ایران

برای دانلود کتاب نگاهی به هنر و فرهنگ ایران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نگاهی به هنر و فرهنگ ایران

نظرات کتاب نگاهی به هنر و فرهنگ ایران

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.