دانلود کتاب هفت درس عکاسی

  • از: پیمان پورشکیبایی
  • ۳۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب هفت درس عکاسی  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب هفت درس عکاسی  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هفت درس عکاسی

این کتاب هفت درس بنیادین عکاسی را با روشی تصویری به کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان می آموزد. درس هایی که به در دست گرفتن دوربین، کادر، نور و...می پردازد.

 ۱۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7367-14-8 

چاپ ۱۳۹۳: ۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب هفت درس عکاسی

برای دانلود کتاب هفت درس عکاسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هفت درس عکاسی

نظرات کتاب هفت درس عکاسی

شیما فرشادی
۱۳۹۵/۳/۵
عکاسی نیز یکی از چیز‌هایی است که انسان باید آن را فرا بگیرد واز لحظه‌های زیبای زندگی عکس بگیرد، من تا فهمیدم که با هزینه‌ی این کتاب به کودکان کار و بی‌سرپرست کمک می‌شود، این کتاب را خریداری کردم، گر چه عکاسی من بسیار عالی ست. به همگان توصیه میکنم که حتما این کتاب را بخرند، هزار تومان که پول یک آدامس است، با تشکر از آقای پور شکیبایی که به فکر کودکان است.
امیر رضا فخری
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
سلام من بعنوان یک مدرس عکاسی باید بگویم کتاب بسیار ساده و راونی بود اما مطالب اصلی که باید برای بچه‌ها در مورد عکاسی به صورت بهتر و روانتر باشد به خصوص اینکه روی موضوعاتی مثل نصب پارچه زوم شده که برای بچه‌ها زیاد مفهومی نیست و به جای آن می‌توانست از موضوعات بسیار کابردی تر و بهتری استفاده شود
Sogol Snl
۱۳۹۶/۴/۲۳
عالیه با زبانی بسیار ساده مفاهیم ابتدایی مهم عکاسی رو توضیح داده و مهم تر از این بعد هر درس تمرین داده تا انجام دهیم⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
مشاهد همه نظرات (۱۳)