دانلود کتاب هفت شهر عشق: نگاهی نو به حماسه کربلا


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب هفت شهر عشق: نگاهی نو به حماسه کربلا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هفت شهر عشق: نگاهی نو به حماسه کربلا

هر سال با فرا رسیدن ماه محرّم، مادرم لباس سیاه به تنم می‌کرد و مرا به حسینیّه می‌فرستاد تا برای امام حسین علیه‌السلام، عزاداری کنم.
زمانی که بزرگ شدم، همیشه به دنبال آن بودم که کسی پیدا شود و همه حوادث کربلا را از اوّل تا آخر برایم تعریف کند، امّا از هر کسی که پرسیدم فقط قسمتی از این حادثه بزرگ را به خاطر داشت.
سال‌ها گذشت تا سرانجام تصمیم گرفتم با مطالعه و تحقیق و مراجعه به متون معتبر تاریخی، به بررسی حماسه عاشورا بپردازم و در واقع، این کتاب، نتیجه همان بررسی‌های انجام شده است که به کمک خود امام حسین علیه‌السلام به آن رسیدم و توانستم آن را به رشته تحریر درآورم.
اکنون آماده باشید تا در این کتاب، همراه کاروان امام حسین علیه‌السلام، از مدینه به سوی مکّه حرکت کنیم و بعد از آن نیز، حوادث مسیر مکّه تا کربلا و حماسه عاشورا را از نزدیک ببینیم و همچنین با داستان قهرمانی حضرت زینب علیهاالسلام، در سفر کوفه و شام، آشنا شویم.

 ۲۹۸ صفحه، ۸۱۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-900-107-014-3 

چاپ ۱۳۸۸: ۳۸۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
نوای کاروان
راه آسمان
دریای عطش
شب رؤیایی
پروانه‌های عاشق
طوفان سرخ
شکوه بازگشت

راهنمای دانلود کتاب هفت شهر عشق: نگاهی نو به حماسه کربلا

برای دانلود کتاب هفت شهر عشق: نگاهی نو به حماسه کربلا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هفت شهر عشق: نگاهی نو به حماسه کربلا

نظرات کتاب هفت شهر عشق: نگاهی نو به حماسه کربلا

فرشته قدسى
۱۳۹۷/۷/۸
واقعا کتاب عالى نوشته شده بود به سبک یه داستان که تو هم یکى از کراکتر هاى داستان هستى. واقعا خداروشکر مى کنم که فرصت اینو پیدا کردم که این کتاب رو بخونم و آگاهیمو در مورد قیام عاشورا بالاتر ببرم. به طور کلى این کتاب رو براى همه توصیه مى کنم که بخونند و این فرصت طلائی رو براى خوندن یک کتاب سودمند از دست ندید. اجر نویسنده کتاب هم با أهل بیت انشالله که در هر دو دنیا أهل بیت ع شفیعش باشند.
بلقیس میرعیاسی
۱۳۹۷/۶/۲۵
با وجودی که بارها این حماسه را از طریق منابر، تلویزیون، رادیو و کتابها خوانده دیده و شنیده بودم، بقدری قلم روان، ساده و جذابی داشت که دو روزه آنرا خواندم و مطالب جدید فراوانی در آن یافتم. ممنون از نویسنده بخاطر زحمات طاقت فرسا و ذوق و سلیقه ى بى نظیرشان در بیان ساده و قابل استفاده براى عموم طبقات جامعه.
همچنین ممنون از کتابراه براى ایجاد امکان استفاده آسان از این کتب ارزشمند.
Majid K
۱۳۹۷/۱/۲۴
عالیه شاهکاره خیلی خوب هرکی نخورده پیشنهاد میکنم بخونه خیلی عالیه مولا حسین سلام برتو و یاران و خاندان تو باد هر چه داریم همه آزمایش اهل بیت است هر که این کتاب بخونه اشک چشمش جاری میشه خدایاهمه ماحسینی وار زندگی کنیم و حسینی وار بمیریم کاش بودیم در کربلا... حسین تو زنده‌ای چون شهدا همیشه زنده‌اند حسین جان با تمام وجودم دوستی دارم ممنون کتاب عالی بود مسلمان که سهل است برا حسین کافر گریه میکند شاهکارهایی عایه
مشاهد همه نظرات (۱۱۲)