دانلود کتاب هفت شهر عشق: نگاهی نو به حماسه کربلا


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب هفت شهر عشق: نگاهی نو به حماسه کربلا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هفت شهر عشق: نگاهی نو به حماسه کربلا

هر سال با فرا رسیدن ماه محرّم، مادرم لباس سیاه به تنم می‌کرد و مرا به حسینیّه می‌فرستاد تا برای امام حسین علیه‌السلام، عزاداری کنم.
زمانی که بزرگ شدم، همیشه به دنبال آن بودم که کسی پیدا شود و همه حوادث کربلا را از اوّل تا آخر برایم تعریف کند، امّا از هر کسی که پرسیدم فقط قسمتی از این حادثه بزرگ را به خاطر داشت.
سال‌ها گذشت تا سرانجام تصمیم گرفتم با مطالعه و تحقیق و مراجعه به متون معتبر تاریخی، به بررسی حماسه عاشورا بپردازم و در واقع، این کتاب، نتیجه همان بررسی‌های انجام شده است که به کمک خود امام حسین علیه‌السلام به آن رسیدم و توانستم آن را به رشته تحریر درآورم.
اکنون آماده باشید تا در این کتاب، همراه کاروان امام حسین علیه‌السلام، از مدینه به سوی مکّه حرکت کنیم و بعد از آن نیز، حوادث مسیر مکّه تا کربلا و حماسه عاشورا را از نزدیک ببینیم و همچنین با داستان قهرمانی حضرت زینب علیهاالسلام، در سفر کوفه و شام، آشنا شویم.

 ۲۹۸ صفحه، ۸۱۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-900-107-014-3 

چاپ ۱۳۸۸: ۳۸۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
نوای کاروان
راه آسمان
دریای عطش
شب رؤیایی
پروانه‌های عاشق
طوفان سرخ
شکوه بازگشت

راهنمای دانلود کتاب هفت شهر عشق: نگاهی نو به حماسه کربلا

برای دانلود کتاب هفت شهر عشق: نگاهی نو به حماسه کربلا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هفت شهر عشق: نگاهی نو به حماسه کربلا
Shaqayeq Moradi
۱۳۹۶/۷/۲۰
واقعأ عالی بود بعد از خوندن این متاب متوجه شدم که هیچی از قیام عاشورا نمیدونستماجرتون با سید اشهدا
مانی علی
۱۳۹۵/۷/۲۶
از زحماتی که برای این کتاب کشیدید, بسیار سپاسگزارم.
ستاره اردانی
۱۳۹۵/۹/۱
کتابی بسیار عالی و کامل درمورد حماسه عاشورا که به سبک بسیار شیوا و جذاب بیان شده. ممنون از شما که چنین کتاب ارزشمندی را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار دادید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰۰)