دانلود کتاب هندبوک بهره برداری شبکه فاضلاب

  • از: حسین افکاری
  • ناشر: نشر عطران
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب هندبوک بهره برداری شبکه فاضلاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هندبوک بهره برداری شبکه فاضلاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هندبوک بهره برداری شبکه فاضلاب

کتاب هندبوک بهره برداری شبکه فاضلاب نوشته حسین افکاری، با هدف هدایت و سازمان‌دهی مدیران و ناظران شبکه‌های جمع‌آوری فاضلاب تهیه شده است. این کتاب به تصفیه و مدیریت فاضلاب‌های شهری و خانگی می‌پردازد.

مدیریت یک شبکه جمع‌آوری فاضلاب ممکن است چالش‌های بسیاری را موجب گردد. زیرساخت‌های فرسوده و رو به زوال، توانایی و اعتبار شبکه را کاهش داده و هزینه بهره‌برداری و نگهداری و احتمال خرابی را افزایش می‌دهد. نوسان جریان فاضلاب (توسط افزایش یا کاهش چشمگیر مشترکین) می‌تواند شرایطی را ایجاد کند که مدیریت را سخت‌تر می‌سازد.

مدیر شبکه جمع‌آوری فاضلاب با چالش‌های فنی، مالی، اجتماعی، قانونی و زیست‌محیطی زیادی روبه‌رو است. افزایش هزینه‌های مربوط به انرژی، مواد اولیه و تأمین نیروی انسانی موجب بسط سرمایه و بودجه مورد نیاز برای بهره‌برداری شده است. عدم آشنایی با شیوه کارکرد شبکه‌های جمع‌آوری فاضلاب توسط مشتریان سبب سردرگمی آنان در رابطه با نحوه استفاده از درآمدها و ارتباط آن با خدمات مورد انتظار خواهد شد.

کتابی که پیش روی شماست سعی دارد یک مرجع راهنما برای مدیریت شبکه‌های جمع‌آوری فاضلاب باشد.

 ۱۸۴ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6201-77-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۷۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب هندبوک بهره برداری شبکه فاضلاب

برای دانلود کتاب هندبوک بهره برداری شبکه فاضلاب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هندبوک بهره برداری شبکه فاضلاب