دانلود کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب

کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب نوشته‌ی فرانچسکا سایمون، داستانی طنز، مصور و آموزنده با زبانی ساده و روان برای کودکان و نوجوانان است.

مجموعه 24 جلدی «هنری وروجک» برای کودکان و نوجوانان به غیر از زبانی طنز دارای بار آموزشی و روان‌شناختی مسائل تربیتی است و به صورت غیرمستقیم به اثرات متفاوت تربیت روی فرزندان یک خانواده، ناهنجاری‌هایی مانند بیش فعالی، لجبازی و روش‌های غلط تربیتی همچون تحقیر کودک یا تبغیض اشاره می‌کند و با ظرافتی خاص ضمن تقابل شخصیت‌های داستان در موقعیت‌های مختلف، خواننده را غرق در ماجراهای خود کرده و به طور غیرمستقیم و در ضمیر ناخودآگاه این نکته را تداعی می‌کند که باید از انجام کارهای بد پرهیز کنیم.

فرانچسکا سایمون (Francesca Simon) نویسنده کتاب، دوران کودکی خود را در کالیفرنیا گذراند سپس به دانشگاه آکسفورد رفت و به یادگیری تاریخ و ادبیات پرداخت. او در حال حاضر با خانواده‌اش در لندن زندگی می‌کند و تا به حال بیش از 45 کتاب نوشته است. آثار او بیشتر در زمینه طنز کودکانه، نمایشنامه و آشپزی است. وی برنده جایزه بهترین کتاب کودک سال 2008 در جشنواره کهکشان کتاب بریتانیا شده است.

در بخشی از کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب (Horrid Henry's Stink Bomb) می‌خوانیم:

هنری عاشق مهمانی خواب بود. مهمانی نصف شبی، جنگ بالشتی، جیغ و داد کردن و دیوانه بازی در آوردن!
یادش به خیر وقتی در مهمانی خواب، گراهام همه‌ی بستنی‌ها را خورد و برای بقیه چیزی باقی نگذاشت. تازه، در فریزر را هم همان‌طور باز گذاشت!
یک بار هم در مهمانی خواب دیو، روی تخت‌ها پرید و آن‌ها را شکست به طوری که کاملاً غیر قابل استفاده شدند.
حتی یک بار در مهمانی رالف، اوووووومممممم... اصلاً بهتر است در این مورد چیزی نگوییم.

این وسط تنها یک مشکل وجود داشت. هیچ کس هنری را به مهمانی خوابش دعوت نمی‌کرد چون قبلاً همه او را یک بار به مهمانی خوابشان دعوت کرده بودند و حسابی برایشان درس عبرت شده بود.
تازه! هر وقت هم هنری به مهمانی خواب دعوت می‌شد و به جایی می‌رفت مادر و پدرش مطمئن بودند که از طرف صاحبخانه ساعت سه نصفه شب تماس گرفته می‌شود و زمانی که گوشی را برمی‌دارند صدای مادر و پدری را می‌شنوند که جیغ می‌زند.

 ۳۵ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8693-64-2 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب

برای دانلود کتاب هنری وروجک و مهمونی خواب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هنری وروجک و مهمونی خواب