دانلود کتاب هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه

کتاب هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه به قلم پدرام حکیم زاده، همراه با 350 اثر هنری، هفت روش خلاقانه برای افزایش قدرت تخیل در گرافیک را در اختیار شما قرار می‌دهد.

در بخشی از کتاب هنر خلاق می‌خوانیم:

در سال 1926 گراهام والاس، یکی از بنیان‌گذاران روانشناسی اجتماعی و از مؤسسان مدرسه‌ی اقتصاد لندن، در کتاب «هنر تفکر، نظریه‌ی خود را دربارهی خلاقیت بیان کرد. او در این کتاب چهار مرحله‌ی خلاقیت، یعنی آماده سازی»، «رشد نامحسوس»، «کشف» و «بررسی و آزمایش» و ارتباط متقابل آن‌ها را این گونه توضیح داد.

با هجوم افکار روزانه، همان گونه که با مسائل مختلف روبه رو می‌شویم، این چهار مرحله هم دائما با هم تداخل می‌کنند. اقتصاددانی که یک کتاب آبی (کتابی که شامل اطلاعات آماری، دستورالعمل‌ها و یا گزارش‌های کاری است و به صورت دوره‌ای و سالیانه منتشر می‌شود) می‌خواند، فیزیولوژیستی که یک آزمایش را بررسی می‌کند یا تاجری که نامه‌های روزانه‌اش را بررسی می‌کند، ممکن است هم زمان برای مشکلی که چند روز قبل با آن مواجه شده، د مرحله‌ی «رشد نامحسوس» باشد، در حال جمع آوری اطلاعات و در مرحله‌ی «آماده سازی» برای مسئله‌ی دیگری باشد و نتایج مسئله‌ی سومی را «بررسی و آزمایش کند.

 ۲۳۴ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-625066-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه

برای دانلود کتاب هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه

نظرات کتاب هنر خلاق: دوازده پروژه خلاقانه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.