دانلود کتاب وقتی خودم را به قدر کافی دوست داشتم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب وقتی خودم را به قدر کافی دوست داشتم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب وقتی خودم را به قدر کافی دوست داشتم

کتاب وقتی خودم را به قدر کافی دوست داشتم نوشته‌ی الیسون مک میلن و کیم مک میلن، مجموعه‌ای از جملات کوتاه دو زبانه‌ی فارسی و انگلیسی در زمینه‌ی خودشناسی است که راه و رسم زندگی را به شما می‌آموزد.

وقتی شروع کنید خودتان را برای آن چیزی که هستید دوست بدارید، زندگی به صورتی زیبا و با معنی برایتان شروع به تغییر خواهد کرد. درونتان آرام می‌گیرد و زندگی را با دید متفاوت‌تری می‌بینید.

همه‌‌ در زندگی خود دردهایی درونی دارند که برای حل آن‌ها نیازمند به نیرویی مثبت و معنوی هستند. کتاب وقتی خودم را به قدر کافی دوست داشتم (When I loved myself enough)، به این دردها اشاره می‌کند و با ارائه‌ی نکاتی آموزنده سعی در بهبود حالات روحی افراد دارد.

آلیسون مک میلن (Alison McMillen)، این کتاب را با الهام گرفتن از عقاید مادرش نوشته است. او یک مادر، دوست، نویسنده، مشاور و زنی استثنایی بود و حقایقی که برای گفتن داشت در این اثر برای همیشه باقی خواهد ماند.

در بخشی از کتاب وقتی خودم را به قدر کافی دوست داشتم می‌خوانیم:

وقتی خودم را به قدر کافی دوست داشتم
شروع به ترک چیزهای ناسالم کردم. مثلاً مردم، شغل، یا حتی بعضی از عادات و عقایدم و هر چیزی که مرا تحقیر می‌کرد. ندای درونی‌ام می‌گفت که این‌ها به درد نمی‌خورند. این است مفهوم دوست داشتن.

When I Loved myself enough
I began leaving whatever wasn’t healthy. This meant people, jobs, my own beliefs and habits anything that kept me small. My judgement called it disloyal. Now I see it as self loving

وقتی خودم را به قدر کافی دوست داشتم
خصوصیتی را که می‌گفت همیشه باید ایده‌آل باشم ترک کردم، آن دیو لذت‌کش را.

When I Loved myself enough
.I gave up perfectionism that  killer of joy

وقتی خودم را به قدر کافی دوست داشتم
توانستم به راحتی راجع به استعدادها و محدودیت‌هایم، نقاط ضعف و قوتم، صحبت کنم.

When I Loved myself enough
I could tell the truth about my gifts
.and my limitations

وقتی خودم را به قدر کافی دوست داشتم
هر وقت مایل به صحبت نیستم، صحبت نمی‌کنم یا به تلفن جواب نمی‌دهم.

When I Loved myself enough
I quit answering the telephone
.when I don’t want to talk

 ۱۸۰ صفحه، ۸۹۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-515-005-1 

چاپ ۱۳۸۴، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب وقتی خودم را به قدر کافی دوست داشتم

برای دانلود کتاب وقتی خودم را به قدر کافی دوست داشتم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  وقتی خودم را به قدر کافی دوست داشتم

نظرات کتاب وقتی خودم را به قدر کافی دوست داشتم

Melika Hamami
۱۳۹۹/۷/۲۰
به نظر من که کتاب خوبیه و اینکه از دانشگاه به من توصیه شده که چنین کتابی رو بخونم و کنفرانسشو بدم و اینکه عالی بود باعث شد که کلی تغییرای مثبت توی زندگیم و طرز فکرم ایجاد بشه.
هیچ وقت نباید در برابر افکار کهنه و قدیمیمون مقاومت نشان بدیم چون ما واسه‌ی یه ذهن اسوده و با ارامش خیال نیاز به تغییراات پی در پی هستیم با بزرگ و رشد کردن مغزمون.
خیلی راحت میتونیم زندگیمونو به بهشت تبدیل کنیم❤️❤️❤️
ستاره سهیل
۱۳۹۸/۱/۲۲
کتاب خوبیه. ما هم میتونیم همچینچیزی برای خودمون بسازیم. از وقتی کتابراه نصب کردم. بیشتر کتاب میخونم و تغییر در خودم حس میکنم
Juddy Silent
۱۳۹۷/۷/۲۲
این کتاب حرررف نداشت به نظر من که هر کسی باید برای خودش چنین کتابی بنویسه تا ببینه خودشو به قدر کافی دوست داره یا نه. مرسی کتابراه
مشاهد همه نظرات (۱۵)