دانلود کتاب ویلیامز 2010: فشرده بارداری و زایمان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ویلیامز 2010: فشرده بارداری و زایمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ویلیامز 2010: فشرده بارداری و زایمان

بارداری و زایمان سالم از حقوق مادران است که خود سبب خانواده سالم و اجتماع سالم می‌شود. کتاب فشرده بارداری و زایمان اثر جان ویلیامز، خلاصه ویلیامز 2010 است که حاوی نکات اساسی و کلیدی ویلیامزبوده و سبب تسریع در یادگیری می‌گردد.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:
در اکثر زنان، تخمک‌گذاری خودبه‌خود و دوره‌ای با فواصل ۲۵-۳۵ روز از منارک تا منوپوز یعنی تقریباً ۴۰ سال انجام می‌شود. در افرادی که از روش‌های جلوگیری استفاده نمی‌کنند تقریباً ۴۰۰ فرصت بارداری دارند که ممکن است با نزدیکی جنسی در یکی از ۱۲۰۰ روز زیر (یعنی ۳ روز در هر فرصت) یعنی در روز تخمک‌گذاری و ۲ روز قبل از آن حاصل شود. این روند تحت کنترل دقیق استروئیدهای تخمدان قرار دارد. این استروئید‌ها پس از پایان قاعدگی سبب رژنرسانس اندوم‌تر و آمادگی و برای دورهٔ لانه‌گزینی بعدی می‌شوند. اینکه مادر و جنین با دو سیستم ایمونولوژیک مجزا بطور همزمان وجود دارند حاصل تعدیل در سیستم‌های اندوکرین، پاراکرین و ایمونولوژیک آنهاست. جفت سیستم واسطه منحصر به فرد بین مادر و جنین است. که نوعی محیط هورمونی در جهت حفظ حاملگی ایجاد می‌کند و نیز سبب آغاز وضع حمل می‌شود.

 ۴۷۶ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-399-311-5 

چاپ ۱۳۹۱: ۱۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ویلیامز 2010: فشرده بارداری و زایمان

برای دانلود کتاب ویلیامز 2010: فشرده بارداری و زایمان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ویلیامز 2010: فشرده بارداری و زایمان

نظرات کتاب ویلیامز 2010: فشرده بارداری و زایمان

شراره شربت خوری
۱۳۹۷/۳/۱۲
الان ویلیامز ۲۰۱۸ هم اومده دیگه ۲۰۱۰ چیه؟!!
نرگس رحمانی
۱۳۹۷/۱/۴
اگر بشه کتاب تستی هم برای ویلیامز بذارین عالی میشه باتشکر
Qazi Sdr
۱۳۹۹/۱/۱۹
قدیمیه جدیدشو بزارین یا کتاب تست‌های مامایی رو بذارین
مشاهد همه نظرات (۱۲)