دانلود ویژه نامه توسعه بازار - شماره 3

  • از: هایتک مانیتور
  • ناشر: هایتک مانیتور
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی ویژه نامه توسعه بازار - شماره 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی ویژه نامه توسعه بازار - شماره 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی ویژه نامه توسعه بازار - شماره 3

شماره سوم ویژه‌نامه توسعه بازار، تحلیلی بر دستاوردهای نمایشگاه ساخت ایران است.

نیاز روزافزون مراکز علمی و تحقیقاتی کشور به تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین وجود توانمندی فناورانه مناسب در شرکت‌های داخلی سازنده تجهیزات، سبب شده است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از سال 1392 " نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران" را برگزار نماید.

به دلیل هم‌راستا بودن اهداف این نمایشگاه با برخی از نمایشگاه‌های بین‌المللی تجهیزات در سایر کشورها، مجموعه HitechMonitor به بررسی اجمالی مهم‌ترین آن‌ها در همسایگی کشور ایران پرداخته است. مطالعه روند و اهداف این نمایشگاه‌ها و مقایسه آن با دستاوردهای نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران راهکار مناسبی برای تعیین اهداف سال‌های آتی خواهد بود.

همچنین در این شماره از ویژه نامه توسعه بازار، بررسی بازار جهانی تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی و رصد فعالیت بازیگران این حوزه ارائه شده است تا راهنمای محققان و سرمایه‌گذاران باشد. امید است این ویژه‌نامه، گامی هرچند کوچک در مسیر اعتلای ایرانی دانش‌محور و قدرتمند باشد.

 ۱۹ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود ویژه نامه توسعه بازار - شماره 3

برای دانلود ویژه نامه توسعه بازار - شماره 3 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ویژه نامه توسعه بازار - شماره 3