دانلود پادکست زندگی لذت‌بخش


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی پادکست زندگی لذت‌بخش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست زندگی لذت‌بخش

جول اوستین در پادکست زندگی لذت‌بخش به شما می‌آموزد که چگونه شادی را به زندگی‌تان تزریق کنید و از تک تک لحظات‌تان لذت ببرید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

در زندگیتان با سختی و چالش‌هایی روبرو خواهید شد، ولی خداوند برای شما راه حل دارد؛ شاد باشید. در روزگار سخت باید شادی خود را حفظ کنید، شادی به شما قدرت می‌دهد. ممکن است در زندگی تسلیم فشارهای زندگی شویم. ایمان واقعی باید در چهره‌تان نشان داده شود، لبخند بزنید، مهربان باشید، خندیدن را یاد بگیرید. قلب شاد مثل دارو است.

از مصاحبت با هم لذت ببرید، این‌ها باعث می‌شود که روح تازه و جدید به رابطه شما وارد شود. در رابطه‌تان خنده را حفظ کنید، خانواده‌ای که با هم می‌خندند با هم می‌مانند.

خصوصیت مشترک تمام انسان‌هایی که بیش از نود سال عمر کرده بودند این بود که آن‌ها انسان‌های بسیار شادی بودند. هر روز دلیلی برای خنده پیدا کنید، از این به بعد داروی خود را مصرف کنید. 

زندگی شاد سیستم ایمنی ما را تقویت می‌کند، فشار خون ما را پایین می‌آورد. خنده باعث می‌شود که آرامش‌بخش‌های طبیعی بدن آزاد شوند و این باعث می‌شود ما آرامش پیدا کنیم و خواب بهتری داشته باشیم.

اکنون بیش از هر زمان دیگری وقت شاد زندگی کردن است، بخشی از راه‌حل باشید، برای افراد اطراف خودتان قدری شادی ایجاد کنید، اگر کل روز را با نگرانی، با استرس، با غم سپری می‌کنید، خود را از نعمت‌های خدا جدا کرده‌اید.

جول اوستین (Joel Osteen)، یکی از بزرگ‌ترین روانشناسان انگیزشی، نویسنده و کشیش ارشد بزرگترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. محتوای صحبت‌های این فرد، طوری هست که بیشتر به جلسات مشاوره روانشناسی شباهت دارد تا موعظه دینی.

فهرست مطالب

۵ دقیقه
بخش اول
۵ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۵ دقیقه
بخش چهارم
۳ دقیقه
بخش پنجم
۵ دقیقه
بخش ششم
 ۲۷ دقیقه، ۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود پادکست زندگی لذت‌بخش

برای دانلود پادکست زندگی لذت‌بخش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  پادکست زندگی لذت‌بخش
Fatemeh Ezati
۱۳۹۷/۶/۲۹
عالیه
Returned from ...
۱۳۹۷/۷/۱۷
خدا، من، جول اوستین، و یکی دو تا معجزه دیگه زندگیمو عوض کردن. اگه فکر میکنی زندگیت داغونه نگرانی افسرده هستی اگه به خودتو خدا بدو بیراه میگی یا اصلا دیگه فکر نمیکنی خدایی باشه یا هستو تورو نمیبینه به جول گوش کن.
فاطمه حکمت
۱۳۹۸/۱/۹
کلا کتاب های جول استین رو دوست دارم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)