دانلود کتاب پردازش تصویر دیجیتال در MATLAB


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پردازش تصویر دیجیتال در MATLAB و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پردازش تصویر دیجیتال در MATLAB

کتاب پردازش تصویر دیجیتال در MATLAB نوشته‌ی بهرام عادلیان، به مباحث مربوط به پردازش تصویر در محیط نرم‌افزار متلب، به صورت گام به گام و خودآموز می‌پردازد.

نرم‌افزار MATLAB چیست؟

MATLAB دارای یک محیط پیشرفته کدنویسی است که از ترکیب دو واژه MATrix (ماتریس) و LABoratory (آزمایشگاه) تشکیل شده‌، محیطی که به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید خطاهای کدنویسی را ردیابی و دستورات آن را کامل کنید و شما را از پیشنهادات عملکردی در هر لحظه آگاه می‌کند.

درباره‌ی کتاب پردازش تصویر دیجیتال در MATLAB:

کتاب پردازش تصویر دیجیتال در متلب (Digital Image Processing in Matlab) برای دانشجویان و کلیه علاقه‌مندان به علم پردازش تصاویر دیجیتال نوشته شده است. این اثر از همان ابتدا شما را به موضوع پردازش تصویر، علاقه‌مند می‌کند. بنابراین سعی شده تا مطالب به ساده‌ترین زبان ممکن، همراه با مثال‌ها و تصاویر مختلف بیان شوند.

در بیشتر قسمت‌های این کتاب بعد از اینکه مباحث تئوری پردازش تصویر بیان می‌شود، به مباحث عملی آن هم می‌پردازد که این خود به یادگیری بهتر و درک بیش‌تر می‌افزاید. همچنین در بعضی قسمت‌های کتاب تمرین‌ها و تحقیق‌هایی نوشته شده تا شما مطالب را با تفکر و استدلال بیش‌تری بیاموزید.

در بخشی از کتاب پردازش تصویر دیجیتال در MATLAB می‌خوانیم:

نام نرم‌افزار matlab از عبارت Matrix Laboratory که به معنی آزمایشگاه ماتریس است گرفته شده است و به توانایی نرم‌افزار در استفاده از ماتریس‌ها به عنوان یک ابزار در محاسبات ریاضی و حل مسائل گوناگون اشاره دارد. تصاویر دیجیتال را می‌توان به عنوان یک ماتریس در نظر گرفت که درایه‌های آن‌ها نشان دهنده مقادیر پیکسل‌های تصویر می‌باشد. به همین دلیل ماتریس‌ها نقش مهمی درتعریف و پردازش تصاویر دیجیتال در نرم‌افزار متلب دارند.

 ۴۲۴ صفحه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-377-748-7 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: تصاویر دیجیتال
فصل 2: نرم‌افزار MATLAB 
فصل 3: محاسبات ریاضی در نرم‌افزار MATLAB
فصل 4: دستورات شرطی و حلقه‌ها
فصل 5: تصاویر دیجیتال در متلب
فصل 6: اعمال فیلتر بر روی تصاویر دیجیتال
فصل 7: دست‌کاری و بهبود تصاویر
فصل 8: بررسی و حذف نویز
فصل 9: استخراج اشیاء
فصل 10: عملگرهای مورفولوژی (Morphology)
فصل 11: مدل‌های رنگی
فصل 12: توابع نرم‌افزار MATLAB

راهنمای دانلود کتاب پردازش تصویر دیجیتال در MATLAB

برای دانلود کتاب پردازش تصویر دیجیتال در MATLAB و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پردازش تصویر دیجیتال در MATLAB

نظرات کتاب پردازش تصویر دیجیتال در MATLAB

سحر رمضانی
۱۳۹۹/۴/۱۲
سلام
بسیار عالی بود
ممنون
مشاهد همه نظرات (۱)