دانلود کتاب صوتی پسرک: خاص‌ترین روایت سرطان و اتیسم

  • راوی: مهبد قناعت پیشه
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی پسرک: خاص‌ترین روایت سرطان و اتیسم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پسرک: خاص‌ترین روایت سرطان و اتیسم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پسرک: خاص‌ترین روایت سرطان و اتیسم

کتاب صوتی پسرک: خاص‌ترین روایت سرطان و اتیسم از مبارزه کودکی در همین حوالی با کابوسی به نام سرطان و دردی با اسم اوتیسم می‌گوید.

این اثر برگرفته از بیش از هزار پست مجازی است که بین سال‌های 91 تا 94 نگاشته شده است. راوی این داستان پدر پسرک است که در تمام این روزهای سخت دلنوشته‌های خود را به نثری خودمانی برای مخاطبینش نگاشته است.

در این روایت گاهی از خوشی‌های کوچک او و پسرش می‌شنوید و گاهی با غصه‌ها و دل نگرانی‌هایش همراه می‌شوید، زمانی قطعه شعری از او و لحظه‌ای شکری یا شکایتی. در عین حال هیچ‌گاه در این سالیان اسمی از پسرک و پدر او برده نشده و آن‌ها در گمنامی خواسته‌اند که تنها نماینده‌ای باشند از هزاران خانواده درگیر با اوتیسم و سرطان. امید است با آشنایی بیشتر جامعه با این مشکلات علی الخصوص اختلال اوتیسم، این کودکان معصوم بتوانند زندگی بهتری داشته باشند.

 ۳ ساعت و ۵۴ دقیقه، ۲۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
پیش‌گفتار
۳ دقیقه
مقدمه
۲ دقیقه
اوتیسم چیست؟
۱۸ دقیقه
شیشه‌ای
۱۵ دقیقه
باران
۱۴ دقیقه
جهان کودک
۲۳ دقیقه
مامان
۱۳ دقیقه
تمرکز
۱۲ دقیقه
آب و آتش
۹ دقیقه
خبر
۱۴ دقیقه
آدم‌ها
۱۱ دقیقه
برف
۱۹ دقیقه
بدهکار
۱۲ دقیقه
اُتانازی
۱۲ دقیقه
بله بله
۱۳ دقیقه
سندروم
۱۴ دقیقه
توافق
۲۹ دقیقه
عاقبت

راهنمای دانلود کتاب صوتی پسرک: خاص‌ترین روایت سرطان و اتیسم

برای دانلود کتاب صوتی پسرک: خاص‌ترین روایت سرطان و اتیسم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پسرک: خاص‌ترین روایت سرطان و اتیسم

نظرات کتاب صوتی پسرک: خاص‌ترین روایت سرطان و اتیسم

سجاد ملافرجزاده
۱۳۹۹/۴/۲۱
کتاب خوانی عالی با صدای عالی که شما تو گفته هاش احساس خشم و ناراحتی و خوشحالی و تعجب و غمگین و نا امیدی و توکل به خدا و شنیدن داستان پسرک و جنگش با سرطان و اوتیسم. شنیدنشو برای همه پیشنهاد میکنم. خودم در مورد حاشیه‌های سرطان و محک خیلی کم میدونستم ولی خیلی به من کمک کرد که با حاشیه هاش کنار بیام
مشاهد همه نظرات (۱)