دانلود کتاب پولسازی مخصوص بانوان

  • از: امیر قنبری
  • ناشر: انتشارات طاهریان
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پولسازی مخصوص بانوان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پولسازی مخصوص بانوان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پولسازی مخصوص بانوان

کتاب پولسازی مخصوص بانوان نوشته‌ی امیر قنبری، به همه زنانی که از بی‌پولی خسته شده‌اند و قصد دارند طعم آزادی مالی را بچشند کمک خواهد کرد تا به دنیای ثروتمند شدن به سبک زنانه قدم بگذارند.

درباره کتاب پولسازی مخصوص بانوان:

«اگر خانم‌ها رانندگی را یاد گرفتند پول‌دار شدن را هم یاد می‌گیرند.»

زمانی که امیر قنبری برای نخستین بار در ایران دوره «ثروتمند شدن به سبک زنانه» را طراحی کرد و به سراغ فعالان حوزه آموزش رفته بود، جمله بالا را یکی از قدیمی‌ترین افراد در حوزه آموزش کشور به او گفت. این موضوع سبب شد امیر قنبری و بانوانی که در این دوره‌ها شرکت می‌کردند عزمشان را بیشتر جزم کنند تا به آن چیزی که می‌خواهند خیلی زود دست یابند.

اهمیتی ندارد شما در حال حاضر درآمد یا پولی دارید یا خیر، تنها چیزی که از اهمیت بالایی برخوردار است ثروتمند شدن شما خواهد بود. در خط به خط این کتاب شما یاد خواهید گرفت که چطور به راحتی پول به دست آورید و آن را مدیریت و زیادش کنید.

این کتاب با اقتباس از آثاری همچون «زنان باهوش آخرش پولدار می‌شوند» نوشته دیوید باخ، «زن پولدار» نوشته کیم کیوساکی و «دختران مهربان پولدار نمی‌شوند» نوشته دکتر لوئیز فرانکل سعی دارد تا راهکار‌ها و تکنیک‌های موجودی را که در کشور ما به راحتی قابل‌اجرا نیستند، بومی‌سازی نماید تا بانوان ایرانی نیز به راحتی بتوانند به خواسته‌های مالی خود دست یابند.

بزرگ‌ترین وجه تمایز این کتاب با سایر کتاب‌های مشابه، کاربردی بودن آن است. تمام روش‌هایی که در کتاب پولسازی مخصوص بانوان آمده است بارها و بارها توسط بانوان همین مرز و بوم به ورطه آزمون و خطا در‌آمده و ماحصلش در اختیار شما قرار خواهد گرفت. یکی دیگر از نکات مثبت این کتاب دستورالعمل‌های انتهای هر فصل است، شما می‌توانید فقط با انجام همان‌ها زندگی مالی‌تان را متحول سازید.

با این وجود اگر هنوز ایمان ندارید که نیاز به مطالعه این کتاب دارید نگاهی به فصل نخست بیندازید، در این فصل عواملی که سبب پولدار شدن یک زن می‌شود، بیان شده است. بعد از آن دلایلی که باعث می‌شود تا شما به موفقیت‌های مالی نرسید و پولدار نشوید، مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

در فصل چهارم این کتاب شما تمام راهکارهای به دست آوردن پول را یاد خواهید گرفت. همچنین اگر در فکر ایجاد یک کسب‌ و کار جدید یا سرمایه‌گذاری هستید، فصل چهارم تمام مهارتی را که نیازمند آن هستید را در دسترستان قرار می‌دهد. در فصل پنجم نیز مهارت حفظ پول به شما آموزش داده می‌شود.

پس زمان را از دست ندهید، اگر واقعاً از بی‌پولی خسته شده‌اید همین الان مطالعه این کتاب را شروع کنید و به دنیای ثروتمندان قدم بگذارید.

کتاب پولسازی مخصوص بانوان مناسب چه کسانی است؟

جواب روشن است بدون هیچ قید و شرطی همه بانوان به این کتاب نیاز دارند تا در مورد آینده مالی خود کاری مفید انجام دهند.

در بخشی از کتاب پولسازی مخصوص بانوان می‌خوانیم:

خانم و آقایی باهم ازدواج می‌کنند. سال‌های اول همه چیز خوب پیش می‌رود تا اینکه روزی خانم یک مقدار به رفتارهای آقا مشکوک می‌شود. خانم بعد از کمی کارگاه بازی متوجه می‌شود که حدسش درست است و آقا احساس قهرمان المپیک بودن را دارد، زیرا با زنی جوان‌تر و البته زیباتر آشنا شده است. امیدوارم هیچ زنی این احساس را در زندگی‌اش تجربه نکند.

چند وقت پیش به کارگاه صوتی یکی از بزرگ‌ترین مشاوره‌های ازدواج در ایران گوش می‌کردم. مبحث در خصوص خیانت و راه‌کارهای جلوگیری از آن در زندگی زناشویی بود. کارشناس محترم برای بانوانی که همسرشان به آن‌ها خیانت کرده و پولی نداشتند یک توصیه داشتند. ایشان می‌گفتند: «خانم، حالا که نه پول داری، نه کاری از دستت بر‌می‌آید، نه خانواده‌ای داری که حمایتت کند، پس تحمل کن، فقط مثل قبل به شوهرت خدمات نده.»

خانم تحمل کن. یاد جمله‌ای از شارون لچر افتادم، او می‌گوید بسیاری از زنان روابط تلخ زناشویی را به خاطر نداشتن پول تحمل می‌کنند. به اولین مورد از نیازهای پنهان یک زن برگردیم، آیا این احساس امنیت را فقط از طریق یک مرد (پدر، برادر، همسر و...) دریافت می‌کنید؟!

 ۲۲۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-284-002-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل 1: چرا باید پولدار شوید؟
فصل 2: چرا پولدار نمی‌شوید؟
فصل 3: چطور پول را مدیریت کنید؟
فصل 4: چطور پولدار شوید؟
فصل 5: چطور پول را حفظ کنید؟

راهنمای دانلود کتاب پولسازی مخصوص بانوان

برای دانلود کتاب پولسازی مخصوص بانوان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پولسازی مخصوص بانوان

نظرات کتاب پولسازی مخصوص بانوان

شیدا باوی
۱۴۰۰/۱/۱۳
واقعا به وجد اومدم. هر خانمی باید مطالعه کنه
مشاهد همه نظرات (۱)