دانلود کتاب پیش به سوی آرامش (همسویی با سرچشمه هستی)

  • از: علیرضا اسدی
  • ناشر: انتشارات آرمان رشد
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پیش به سوی آرامش (همسویی با سرچشمه هستی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پیش به سوی آرامش (همسویی با سرچشمه هستی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پیش به سوی آرامش (همسویی با سرچشمه هستی)

کتاب پیش به سوی آرامش (همسویی با سرچشمه هستی) نوشته علیرضا اسدی، شما را با عواملی که مانع پیشرفتتان می‌شود آشنا می‌سازد و راهکارهایی در اختیارتان قرار می‌دهد که سبب موفقیت‌تان در زندگی می‌شود.

در این اثر خواهید دید که موفقیت مسئله‌‌ی بسیار ساده‌ای است که شما هم می‌توانید آن را بیاموزید و در جهت کسب پیشرفت‌های خود از آن استفاده نمایید.

این کتاب شما را با جادوی کلمات، اثرات تجسم و ضمیر ناخودآگاه، نتایج برآمده از صبوری و باورها و... برای دستیابی به موفقیت آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب پیش به سوی آرامش می‌خوانیم:

ترس احساسی است که درون هر یک از انسان‌ها وجود دارد. وجود این عامل باعث خواهد شد که افراد در زندگی پیشرفت چندانی نداشته باشند و در مواقعی که در حال پیشرفت و موفقیت هستند بیشتر با آن مواجه می‌شوند.

درواقع ترس یکی از امتحاناتی است که باعث ناامید شدن انسان‌ها از دستیابی به خواسته‌های زندگیشان می‌شود. ترساندن شما از خواسته یا آرزویی که باید برای رسیدن به آن تلاش کنید به این معناست که لازم است در راه دستیابی به آن مصمم‌تر شوید. وجود ترس در زندگی، باوری درون شما به وجود می‌آورد که به خودتان بگویید نمی‌توانم در این زمینه موفق شوم و در نهایت جزء افراد شکست‌خورده محسوب می‌شوید.

عدۀ زیادی در جهان هستی وجود دارند که به ترس خود غلبه نمی‌کنند. غلبه نکردن بر ترس باعث خواهد شد که هر یک از انسان‌ها در موضوعات موفقیت‌آمیز زندگی به خواسته‌هایشان دست نیابند و دیگر هیچ تلاشی برای رسیدن به آن انجام ندهند.

یکی از اشتباهاتی که در زندگی مردم اتفاق می‌افتد این است که تعداد زیادی از آن‌ها از زندگیشان می‌ترسند. این امر باعث خواهد شد که انسان‌ها در مواجهه با موضوعات مختلف زندگی ترسو شوند؛ اما راه‌حل چنین مشکلی آن است که خود را در جهان هستی پیدا کنند. به این ترتیب می‌توانید به راحتی بر ترس خود غلبه کرده و به خواسته‌ها و آرزوهای شخصی‌تان دست یابید.

 ۴۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-9870-84-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۳۰۰۰ ت (۴۰%) - 1.19€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخنی با خوانندگان
مردم
ترس
احمق نباشید (ساده‌لوحی)
باور
ذات درونی
خط ارتعاش
زندگی (گذر زمان)
تضادها و تفاوت‌ها
آرزوهای شخصی
جهان هستی و انرژی
قدرت ضمیر ناخودآگاه
خواستن و عمل به آن
قدرت تجسم ذهن
ارزش کلمات
صبور باشید
انتخاب‌های روزانه
سه مرحلۀ جذب
حس موفقیت
تفاوت زندگی هر فرد و ضمیر ناخودآگاهش
هدف از زندگی
امتحانات خداوند
زمان برداشت
اتمام فرایند برداشت

راهنمای دانلود کتاب پیش به سوی آرامش (همسویی با سرچشمه هستی)

برای دانلود کتاب پیش به سوی آرامش (همسویی با سرچشمه هستی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پیش به سوی آرامش (همسویی با سرچشمه هستی)
پریسا حامی
۱۳۹۹/۱/۱۴
کتاب کلی بود روان بود. وارداطلاعات جزئیات نمیشد. در کل برای کسایی که میخوان شروع به کتاب خواندن بکنن یا حوصله کتاب خوندن ندارن خوبه. تا علاقه پیدا کنن.
Mohamad Naderi
۱۳۹۹/۲/۱۳
کتاب نقاط مثبت خوبی داشت اما نقاط منفی زیادی هم داشت، کتاب خیلی خوب شروع شد ولی هر چه که حلوتر میرفتی مطالبش ضعیف تر میشد، در کل کتاب قابل قبولی بود البته برای کسانی کع تازه کتاب خوندنو شروع کردن
samin sh
۱۳۹۹/۱/۳۰
ضمن قدردانی از نویسنده عزیز. بیشتر شبیه مقاله بود تا کتاب. تنها یه نکاتی رو خلاصه وار توضیح میداد. نکات مفید بودند ولی برقراری ارتباط با نویسنده و اینکه چه مطلبی رو به خواننده منتقل می‌کنه سخت میشد فهمید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)