دانلود کتاب چگونه بازیگر شویم؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه بازیگر شویم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه بازیگر شویم؟

کتاب چگونه بازیگر شویم؟ یکی از جلدهای مجموعه چگونه هنرمند شویم است که می‌تواند راهنمای خوبی باشد، برای کسانی که کنجکاو پی بردن به راز موفقیت بازیگران هستند؛ امید مهدی نژاد با زیبایی و شیوایی قلم پرده از این اسرار بر می‌دارد.

مخاطب فصل اول کتاب چگونه بازیگر شویم هنرجویان جوانی هستند که می‌خواهند هنرپیشه شوند و مخاطبان فصل دوم هنرپیشگانی که در عین سی‌دی و بلوتوث و پارتی و ارشاد و اماکن و دلبر و دلدار و رقیب و... می‌خواهند کماکان هنرپیشه بمانند.

شیوه روایت امید مهدی نژاد زبان طنز است و او این طنز را برای نقد رفتارهای اجتماعی و شخصی افرادی که به هر قیمتی می‌خواهند هنرپیشه شوند، به کار گرفته است. اینکه چگونه بدون هیچ استعداد و دوره‌های آموزشی و تنها با تکیه بر زیبایی و تیپ و حاشیه‌سازی بازیگر شویم و بازیگر بمانیم مهم‌ترین مسئله‌ای است که به زبان طنز بدان پرداخته شده است.

در بخشی از کتاب چگونه بازیگر شویم می خوانیم:

پررو باشید. اساساً در شرایط فعلی برای بازیگر شدن به جز «رو » به هیچ‌چیز دیگر نیاز ندارید.
[توضیح: «رو » در اینجا به دو معنی است. معنی اولِ «رو » همان است که در روحیه آدمی است و او را دارای جرأت و جسارتِ خودفشانی می‌کند و معنای دوم «رو »، رخ است. شما باید هر دوی این «رو »ها را داشته باشید.]
«رو »داری لازم و کافی بازیگر شدن است و چیزهایی که درباره استعداد و تحصیلات و تجربه و خاک صحنه می گویند، کشک محض محسوب می‌شود.

 ۷۳ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-175-188-2 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چگونه بازیگر شویم؟

برای دانلود کتاب چگونه بازیگر شویم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه بازیگر شویم؟
مبینا سلیمی
۱۳۹۶/۸/۲۰
عالی
متاسفانه در جامعه ما فقط با پول و پارتی میشه بازیگر شد
امید وارم هرکس به خواستش برسه
Ehsan Abbasi
۱۳۹۶/۱۱/۲۶
مرسی ولی خوب این مطالب رو که همه می‌دونن بعدشم بنده فکر کردم مطالب حرفه‌ای و جدی تر هست نه اینکه طنز گونه نوشته شده باشه....!
nile .
۱۳۹۸/۵/۱
بیشتر محض خنده بود تا فهمیدن اینکه چطور یک بازیگر موفق بشیم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۳)