دانلود کتاب چگونه دیگران را متقاعد کنیم؟ با گفتن و نوشتن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه دیگران را متقاعد کنیم؟ با گفتن و نوشتن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه دیگران را متقاعد کنیم؟ با گفتن و نوشتن

کتاب "چگونه دیگران را متقاعد کنیم؟ با گفتن و نوشتن"، برخلاف خیلی از کتاب‌های دیگر در مورد گفت‌وگو در موقعیت‌های خاص صحبت نمی‌کند. شاید، برخی نکات ارائه شده در این کتاب دشوار باشند اما نحوۀ صحیح صحبت کردن را در هر شرایط یا موقعیتی آموزش می‌دهد.
در این کتاب از نحوۀ متقاعد ساختن دیگران صحبت می‌شود و همچنین به شما یاد می‌دهد که چگونه با دیگران ارتباط برقرار کنید که توسط آنها پذیرفته شوید. شما با اجرای روش‌های عرضه‌شده، مهارت‌هایی را که در مدرسه کسب کرده‌اید گسترش می‌دهید و با نکاتی آشنا می‌شوید که شاید خیلی از افراد در کار و حتی زندگی روزانه‌شان نتوانسته‌ا‌ند از آنها استفاده کنند و خصوصیات خود را طوری بروز دهند تا اینکه دیگران را متقاعد سازند.

«گفت‌وگو» فقط صحبت کردن نیست؛ «نوشتن» فقط در کنار هم قرار دادن کلمات نیست. هر دوی آنها (گفت‌وگو و نوشتن) قسمتی از یک ارتباط‌اند که بین دو یا چند نفر برقرار می‌شود. بین افرادی که جملاتی برای گسترش روابط‌شان بیان کنند تا یکدیگر را متقاعد سازند. هر کدام به طریقی با کلمات بازی می‌کنند تا جمله‌ای را بر زبان آورند اما آنچه که در این میان مورد توجه قرار می‌گیرد، توانایی افراد در بازی با کلمات است که میل و رغبت را در گوش دادن به صحبت‌های یکدیگر افزایش می‌دهند.

یک ارتباط خوب از «درست فهمیدن» آغاز می‌شود. کلید برقراری یک ارتباط اثربخش و منطقی «فهم درست» است که مولوی از حسرت آن جان‌به‌لب شده است و می‌گوید: «مُردَم اندر حسرت فهم دُرست!»

حل مشکلات به «درک کردن» و «فهمیدن» نیاز دارد. کلید برقراری یک ارتباط خوب «فهم درست» است.

کتاب آقای رابرت ویکار تحت نام «چگونه با خواندن و نوشتن دیگران را متقاعد کنیم» به فرازهای متنوعی از همین موضوع می‌پردازد. او که سابقه و یدی طولا در بازاریابی و فروش دارد و عمری را در این وادی با رویارویی با افراد و شخصیت‌های گوناگون سپری کرده، با زبانی گویا سعی در رمزگشایی و تشریح نکات ظریف مرتبط با چگونگی برقراری ارتباط مؤثر با دیگران کرده است، همچنین او اهمیت «درست و خوب نوشتن»، را نیز از نظر دور نداشته است.

 ۱۸۴ صفحه، ۵۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8051-38-4 

چاپ ۱۳۸۸، قیمت الکترونیکی: ۱۲۸۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
مقدماتی در زمینه تحصیلات و کار مؤلف
پیشگفتار
فصل 1 چگونه نحوۀ صحیح صحبت کردن را یاد بگیریم
فصل 2 تلفظ صحیح و آهنگ جملات خاص را یاد بگیرید
فصل 3 چگونه کلمات جدید را یاد بگیریم؟
فصل 4 عقایدتان را با ارائۀ دلیل و منطق بیان کنید
فصل 5 چگونه با دیگران صحبت کنیم؟
فصل 6 چگونه انضباط را در روابط کاری و تجاری برقرار سازیم؟
فصل 7 با مهارت‌های‌تان ارتباط برقرار کنید.
فصل 8 در حضور جمع صحبت کنید.
فصل 9 تکنیک‌های لازم برای گفت‌وگوی تلفنی را یاد بگیرید.
فصل 10 سخنرانی خوب را از طریق خوب نوشتن ارائه دهید.
فصل 11 از بروز خطاهای عمومی جلوگیری کنید.
فصل 12 اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

راهنمای دانلود کتاب چگونه دیگران را متقاعد کنیم؟ با گفتن و نوشتن

برای دانلود کتاب چگونه دیگران را متقاعد کنیم؟ با گفتن و نوشتن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه دیگران را متقاعد کنیم؟ با گفتن و نوشتن

نظرات کتاب چگونه دیگران را متقاعد کنیم؟ با گفتن و نوشتن

نوید رمضانیان مقدم
۱۳۹۶/۲/۴
کتاب خوبیه و ارزش خوندن رو داره اما میدونید بنظر من زیاد ربطی به عنوانش نداره چون بیشتر ارتباط برقرار کردن رو یاد میده تا قانع کردن اما در حال ارزش 1 دور خوندن رو داره و خالی از فایده نیست. بسیار سپاسگزارم
morteza mst
۱۳۹۶/۴/۲۵
من خوندن این کتابارو به همه باالاخص کسایی که کارشون ویزیتوری و بازاریابی و حالا به هر نحوی با مشتری در تماس هستن توصیه میکنم
میلاد قاسم نژاد
۱۳۹۹/۱/۲۵
به نظرم ک اصلن خوب نبود!!! هی می‌خونی ک شاید چیزی بهت یاد بده ولی هیچی عایدت نمیشه!!! اینقد بده ک نتونستم تا اخر بخونم و اواسط کتاب رها کردمش... بسیار بد
مشاهد همه نظرات (۴۱)