دانلود کتاب چگونه رابطه‌ای جادویی خلق کنیم؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه رابطه‌ای جادویی خلق کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه رابطه‌ای جادویی خلق کنیم؟

کتاب چگونه رابطه‌ای جادویی خلق کنیم؟ به قلم زوج نویسنده، آریل کین و شایا کین، سه ایده‌ ساده که فورا روابط عاطفی‌تان را متحول می‌کند، مطرح می‌سازد. این اثر سودمند و کاربردی مورد توجه طیف گسترده‌ای از مخاطبان در سراسر دنیا قرار گرفته است.

درباره کتاب چگونه رابطه‌ای جادویی خلق کنیم:

آریل و شایا کین (Ariel Kane & Shya Kane) این کتاب را پس از تجربه‌های عجیب و کشف و شهودی که برای رسیدن به آن تقریبا تمام دارایی‌شان را صرفش کردند، به رشته تحریر در آوردند. این تجربیات ارزشمند و روشنگر آن‌ها، راهکارهای شگفت‌انگیزی در جهت بهبود روابط به شما می‌بخشد. این زوج با طرح پرسشی از خود که آیا معنای زندگی همین است، در پی کشف و شناخت خویشتن حقیقی‌شان راهی یک مرکز مراقبه در شمال ایتالیا شدند.

در کتاب چگونه رابطه‌ای جادویی خلق کنیم (How to Create a Magical Relationship) با شیوه‌های برقراری یک ارتباط سالم و چگونگی حفظ آن آشنا خواهید شد و خواهید آموخت که برای ایجاد یک ارتباط صمیمانه و به دور از نزاع چه کارهایی لازم است. ایده‌هایی که در این کتاب ارائه می‌شوند حرکتی بنیادین از کار کردن بر روی خودتان یا رابطه‌تان به سوی آوردن تغییرات مثبت است. این کتاب درباره‌ی کشف روش جدید دیدن است، روش جدید نگاه کردن به خودتان، زندگی‌تان و روابط‌تان. این اثر شما را ملزم می‌کند که عقاید بسیار ساده‌ای را بیاموزید که می‌توانند روش برقراری ارتباط و طرز فکرتان نسبت به زندگی را تغییر دهند.

در این کتاب که از سه ایده کلی برای تحول روابط و حتی جهانبینی شما تشکیل شده است، ابتدا با عنوان «خلق پایگاهی برای رابطه‌ای جادویی» آشنا می‌شوید تا بتوانید از حادث شدن رخداد جدید و تحولی نو در زندگی‌تان حمایت کنید. سپس در فصول بعدی به مطالب و سرفصل‌های جنجالی و بحث‌برانگیزی اشاره می‌کند که همواره بر سر آن‌ها تفاوت نظرهایی وجود داشته است.

نکوداشت‌های کتاب چگونه رابطه‌ای جادویی خلق کنیم؟

- یک شاهکار بی‌نظیر... این اثر با تمامی کتاب‌هایی در این سبک و ژانر متفاوت و چشمگیر است. (Wisdom magazine)
- من به این کتاب فوق‌العاده 10 ستاره می‌دهم. (دکتر مریل مک کینلی، مجله آگاهی)

خواندن کتاب چگونه رابطه‌ای جادویی خلق کنیم؟ به چه افرادی توصیه می‌شود؟

تمامی افراد متأهلی که خواهان بهبود و یا حفظ صمیمیت و محبت در ارتباط‌شان هستند را به خواندن این کتاب سودمند دعوت می‌کنیم.

با آریل و شایا کین بیشتر آشنا شویم:

آریل و شایا کین زوج نویسنده‌ای هستند که از سال 1987 تاکنون به افراد، زوج‌ها و سازمان‌هایی در سرتاسر جهان یاد داده‌اند که چگونه در لحظه حال زندگی کنند و رفتارهای احمقانه و پیچیده که مانع زندگی آرام می‌شوند را از بین ببرند.

در بخشی از کتاب چگونه رابطه‌ای جادویی خلق کنیم می‌خوانیم:

روزی ما به یک رستوران مکزیکی در گرینویچ ویلِج نیویورک رفتیم. آن‌جا فضایی کوچک و دنج و نزدیک بیمارستان محلی بود. پس از اینکه آن‌جا نشستیم و غذایمان را سفارش دادیم، متوجه شدیم که دو میز آن طرف‌تر، گروهی از پزشکان جوان مشغول غذا خوردن هستند. از موضوع صحبت آن‌ها متوجه شدیم که همه‌ی آن‌ها کارآموزان پزشکی نسبتاً تازه کاری هستند. یکی از دوستان‌شان با صدای بلند صحبت می‌کرد. او درباره‌ی اینکه کدام مدرسه می‌رفته است و در مورد رزیدنت ارشد، دکتر "چو" صحبت می کرد. همان‌طور که ادامه می‌داد به هیجانش اضافه می‌شد و با همان هیجان داستان زنی که زخم معده داشت و مردی که سنگ کلیه داشت و آن‌ها را در شیفت صبح دیده بود نقل می‌کرد. ما دو نفر هر چه بیشتر سعی می‌کردیم که خودمان را از فضای گفتگوی آزار دهنده‌ی آن‌ها دور کنیم صدای آن‌ها بلندتر می‌شد و مزاحمت بیشتری ایجاد می‌کرد. خیلی زود جهان‌بینی ما با مقاومتی که نسبت به گفتگوی آن‌ها از خود نشان دادیم تضعیف شد و تحت سلطه‌ی آن مقاومت قرار گرفت. در نهایت، غذایمان را آوردند و ما شروع به خوردن و گپ زدن درباره‌ی برنامه‌های آن روزمان کردیم. درست همان موقع که آخرین لقمه‌ی غذایمان را تناول کردیم متوجه شدیم که افرادی که سر آن میز نشسته بودند نه تنها دیگر سر و صدایشان نیست بلکه در غفلت ما آن پزشک جوان و دوستانش میزشان را حساب کرده و رفته‌اند.

اجازه دهید از دید " اصول تحول فوری" به این ماجرا نگاه کنیم‌. در لحظه‌ی نخست که وارد رستوران شدیم، انتظار داشتیم که در سکوت و آرامش ناهارمان را صرف کنیم. اما در مقابل، فردی که با پزشکان دیگر سر یک میز نشسته بود و آن قدر با صدای بلند با آنها صحبت می‌کرد که برای دیگران هم مزاحمت ایجاد کرده بود، از خود مقاومت نشان دادیم. ما نه فقط در مقابل میزان بلندی صدای او، بلکه نسبت به محتوای صحبت هایش نیز مقاومت نشان دادیم. ما با این واقعیت که او بخشی از ناهارمان است، مخالفت می‌کردیم و به گونه‌ای رفتار می‌کردیم که گویی او و حضورش در آن رستوران بر تجربه‌ی آن لحظه‌ی ما غلبه کرده است.

 ۲۶۷ صفحه، ۷۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-754530-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۷۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
1: خلق پایگاهی برای رابطه‌ای جادویی
2: اصول تحول فوری‌
3: کشف دی.ان.ای رابطه‌ی شما‌
4: شناسایی اهداف و برنامه‌های پنهان
5: به من نگو که چکار کنم
6: شکستن چرخه‌ی روابط ناموفق
7: شما داستان زندگی‌تان نیستید
8: کسی که گوش می‌کند
9: جنگ جنسیتی
10: عوامل تفرقه در روابط
11: هنر گوش دادن

راهنمای دانلود کتاب چگونه رابطه‌ای جادویی خلق کنیم؟

برای دانلود کتاب چگونه رابطه‌ای جادویی خلق کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه رابطه‌ای جادویی خلق کنیم؟

نظرات کتاب چگونه رابطه‌ای جادویی خلق کنیم؟

علی گودرزی
۱۴۰۰/۲/۴
در شرایط من خیلی خیلی شبیه بود و واقعا الان متوجه شدم چقدر این تکنیک‌ها می‌تونه بهمون کمک کنه 👏👏👏
مهسا ترابی
۱۴۰۰/۲/۹
کتابی بسیار کاربردی است که میتوان در زندگی مشترک استفاده کرد
معصومه سقرجوقی فراهانی
۱۴۰۰/۱/۲۸
کتاب خوب و آموزنده‌ای هست
مشاهد همه نظرات (۳)