دانلود کتاب چی با بقیه فرق داره؟ تمرین مهارت طبقه بندی

  • از: محسن صدیقی مشکنانی
  • ناشر: نشر ممد
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب چی با بقیه فرق داره؟ تمرین مهارت طبقه بندی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چی با بقیه فرق داره؟ تمرین مهارت طبقه بندی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چی با بقیه فرق داره؟ تمرین مهارت طبقه بندی

محسن صدیقی مشکنانی کتاب چی با بقیه فرق داره؟ تمرین مهارت طبقه بندی را به منظور سرگرمی و آموزش کودکان به طور هم‌زمان نوشته است. خردسالان پیش‌دبستانی به کمک این کتاب مفاهیمی مانند طبقه بندی، تفاوت‌های ظاهری، ارتباط بین اشیا و جانوران مختلف و... را می‌آموزند.

درباره کتاب چی با بقیه فرق داره؟ تمرین مهارت طبقه بندی:

طبقه بندی از جمله مهارت‌های اساسی و بنیادی است که همه افراد در هر شرایطی فارغ از سن، جنس، شغل، تحصیلات و محل زندگی به آن نیاز دارند.

کتاب چی با بقیه فرق داره؟ تمرین مهارت طبقه بندی دومین جلد از مجموعه مهارت‌های بنیادی است. در هر صفحه از کتاب چهار عکس وجود دارد که به نوعی دو به دو با هم مرتبط هستند و از کودک می‌خواهد عکس‌ها را طبقه‌بندی کند. هنگام مطالعه این کتاب برای کودک خود بسته به سلیقه و نظرتان و وسایلی که در دسترس است درباره تفاوت‌ها و شباهت‌های بین اشیا با کودکان گفت‌وگو کنید. هنگام خواندن کتاب از آن‌ها بخواهید برای پاسخ‌هایی که به پرسش‌ها می‌دهند، دلیل بیاورند و پاسخ‌ها و استدلال‌های صحیح و منحصربه‌فرد کودکتان را تشویق کنید.

کتاب چی با بقیه فرق داره؟ تمرین مهارت طبقه بندی برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای تقویت مهارت‌های کودکان 4 سال به بالا کاربرد دارد.

 ۲۵ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-997864-9 

چاپ ۱۳۹۹: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چی با بقیه فرق داره؟ تمرین مهارت طبقه بندی

برای دانلود کتاب چی با بقیه فرق داره؟ تمرین مهارت طبقه بندی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چی با بقیه فرق داره؟ تمرین مهارت طبقه بندی

نظرات کتاب چی با بقیه فرق داره؟ تمرین مهارت طبقه بندی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.