دانلود کتاب کاتیا و دوستان به جشن تولد می‌روند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کاتیا و دوستان به جشن تولد می‌روند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کاتیا و دوستان به جشن تولد می‌روند

کتاب کاتیا و دوستان به جشن تولد می‌روند اثر یگانه برق لامع، داستانی‌ست زیبا و آموزنده که با زبانی ساده و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان گروه سنی (ب) به رشته‌ی تحریر درآمده است.

کاتیا و دوستان به جشن تولد می‌روند (Katia & friends go to a birthday party) ماجرای ماهی نارنجی کوچکی است که همراه با دوستانش به جشن تولد می‌رود.

در بخشی از کتاب کاتیا و دوستان به جشن تولد می‌روند می‌خوانیم:

«کاتیا» با یک ستاره ماهی آشنا می‌شود. او یک ستاره ماهی بسیار معروف بنام «کلارا» است. بین دوستان جدیدش، کلارا، بهترین دوست کاتیا است. کاتیا و کلارا درباره یک جشن تولد حرف می‌زنند که قرار است به اتفاق در آن شرکت کنند. به زودی آن‌ها با دوستان جدیدی آشنا خواهند شد و با هم به جشن تولد خواهند رفت.

کاتیا با گربه‌ای بنام «کیترز» آشنا می‌شود. کیترز گربه‌ای سیامی و از نژاد آسیایی است. او گربه‌ای قهوه‌ای رنگ با چشمان آبی است که بسیار باهوش است. کیترز هم به همراه کاتیا به جشن تولد خواهد رفت.

Katia meets a star fish. This is the famous star fish named Clara and she is Katia's new best friend. Katia and Clara talk about going to a birthday party together. They will soon meet new friends to go to the birthday party .together

Katia meets a cat named Kitters. Kitters is Siamese. She is brown with blue eyes and is very smart. Kitters will join Katia in going to the birthday party

 ۱۵ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7288-79-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کاتیا و دوستان به جشن تولد می‌روند

برای دانلود کتاب کاتیا و دوستان به جشن تولد می‌روند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کاتیا و دوستان به جشن تولد می‌روند