دانلود کتاب کاربرد اکسل در صنعت (معرفی نمودارهای کاربردی در اکسل)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کاربرد اکسل در صنعت (معرفی نمودارهای کاربردی در اکسل) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کاربرد اکسل در صنعت (معرفی نمودارهای کاربردی در اکسل)

کتاب کاربرد اکسل در صنعت (معرفی نمودارهای کاربردی در اکسل) نوشته علی سیمائی و عادل پورقادرچوبر، یکی از پراستفاده‌ترین نرم‌افزارهای مایکروسافت را آموزش می‌دهد. همچنین کار با نمودارهایی که در این نرم‌افزار وجود دارد و برای دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته مهندسی صنایع کاربرد دارد را برای شما آسان‌تر می‌کند.

رشته مهندسی صنایع، حوزه‌های علمی گوناگونی را شامل می‌شود و بسیار گسترده است و هر یک از این حوزه‌ها می‌تواند به شکل تخصصی مورد استفاده قرار بگیرد. حوزه‌هایی مانند کنترل کیفیت آماری، مدیریت و کنترل پروژه، اقتصادسنجی و امکان‌سنجی، واحدهای صنعتی و بهینه‌سازی آن و... . مهندسانی که قصد دارند در هر یک از این حوزه‌ها فعالیت کنند در کنار داشتن علم کافی و کاربردی، باید از یک نرم‌افزار، برای سازماندهی داده‌ها و انجام محاسبات و تنظیم گزارش‌ها استفاده کنند.

اکسل یکی از کاربردی‌ترین مجموعه نرم‌افزارهای مایکروسافت آفیس است. این برنامه یک نرم‌افزار صفحه گسترده دارد، به این معنا که در حقیقت اکسل یک جدول خیلی بزرگ است که کاربر می‌تواند مطابق با نیاز خود برای هر سلول از این جدول داده تعریف و فرمول‌نویسی کند، ظاهر هر یک را به دلخواه تغییر دهد و یا محدودیت‌های دسترسی برای هر سلول تعریف کند.

کاربرد نرم‌افزار اکسل با توجه به گستردگی ابزارهایی که در آن قرار داده شده، در تمام عرصه‌های کاری که به نوعی با دسته‌بندی و تحلیل داده‌ها، فرمول‌نویسی، بانک‌های اطلاعاتی یا گزارش‌گیری در ارتباط هستند ملموس است برای مثال در کارهای مهندسی می‌توان به کاربردهایی چون چک‌لیست‌ها و نوشتن نرم‌افزارهای مختلف برای امور طراحی، تهیه فرمول شیت‌ها، تحلیل و گزارش‌گیری و... اشاره کرد.

در این کتاب روش استفاده حرفه‌ای از نمودارهای نرم‌افزار اکسل در عرصه‌های مختلف علم مهندسی صنایع به جهت کسب مهارت‌های کاربردی مورد نیاز به ساده‌ترین و جذاب‌ترین شکل ممکن آموزش داده شده است.

خواندن کتاب کاربرد اکسل در صنعت به چه کشانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته مهندسی صنایع و افرادی که در این حوزه مشغول فعالیت هستند، بسیار سودمند و کاربردی است.

 ۱۰۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6591-88-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: نمودار کامیون
فصل دوم: نمدار ساعت شنی
فصل سوم: نمودار پروانه‌ای
فصل چهارم: نمودار لامپ سقفی
فصل پنجم: نمودار جاده و پرچم

راهنمای دانلود کتاب کاربرد اکسل در صنعت (معرفی نمودارهای کاربردی در اکسل)

برای دانلود کتاب کاربرد اکسل در صنعت (معرفی نمودارهای کاربردی در اکسل) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کاربرد اکسل در صنعت (معرفی نمودارهای کاربردی در اکسل)

نظرات کتاب کاربرد اکسل در صنعت (معرفی نمودارهای کاربردی در اکسل)

maryam akbari
۱۳۹۹/۴/۲۵
این کتاب بسیار عالی و کاربردی بود
از کتابراه بابت انتشار چنین کتاب خوبی متشکرم
Hootan Sadri
۱۴۰۰/۱/۸
اصلا ارزشش را نداره
قیمت همچین چیزی کمتر از ۳۰۰۰ تومن باید باشه
مشاهد همه نظرات (۲)