دانلود کتاب کاربرد رایانه در مدیریت و حسابداری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کاربرد رایانه در مدیریت و حسابداری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کاربرد رایانه در مدیریت و حسابداری

کتاب کاربرد رایانه در مدیریت و حسابداری، حاوی مطالبی در مورد پیاده‌­سازی­‌های سیستم­‌های حقوق، دستمزد و حسابداری با نرم‌افزارهای Excel و Access است.

پس از سال­‌ها تجربه در زمینه طراحی سیستم‌­های مالی و برنامه­‌نویسی آن­‌ها و همچنین تالیف کتب رایانه، گروه نویسندگان تصمیم به تالیف کتابی برای دانشجویان مدیریت و حسابداری گرفتند.

کتاب کاربرد رایانه در مدیریت و حسابداری شامل 5 فصل و دو پیوست است. در فصل اول، آشنایی مقدماتی با سیستم­‌های رایانه‌­ای، کاربردها و اجزای آن آمده است. فصل دوم به آموزش سیستم­ عامل ویندوز 7 می­‌پردازد. در فصل سوم، ابتدا کاربرد اکسل در مدیریت و حسابداری بحث گردیده، سپس یک سیستم حقوق دستمزد را به طور کامل و با تمام جزئیات پیاده‌سازی نموده است. فصل چهارم به کاربرد اکسس در مدیریت و حسابداری پرداخته است. در این فصل یک سیستم حسابداری پیاده‌سازی گردیده است. فصل پنجم ابتدا کاربرد اینترنت را در مدیریت و حسابداری به طور کامل بیان نموده است. در پایان فصل، پست الکترونیکی، چگونگی ارسال و دریافت نامه‌­های الکترونیکی را آموزش می­‌دهد. در پیوست الف، توابع مالی و آماری آمده است و در پیوست ب، پرسش‌­های چهار گزینه‌­ای همراه با جواب آن­‌ها گنجانده شده است.

 ۳۰۵ صفحه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-92254-5-3 

چاپ ۱۳۹۱: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۴۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: آشنایی با مفاهیم اولیه رایانه
فصل دوم: سیستم عامل ویندوز
فصل سوم: کاربرد اکسل در مدیریت و حسابداری
فصل چهارم: کاربرد اکسس در مدیریت و حسابداری
فصل پنجم: اینترنت و پست الکترونیکی
پیوست: توابع مالی و آماری
پیوست: پرسش‌­های چهار گزینه‌ای
منابع

راهنمای دانلود کتاب کاربرد رایانه در مدیریت و حسابداری

برای دانلود کتاب کاربرد رایانه در مدیریت و حسابداری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کاربرد رایانه در مدیریت و حسابداری
کاربر Zi
۱۳۹۷/۷/۲۰
واقعا دستتون دردنکنه
کاربر Zi
۱۳۹۷/۷/۲۰
عالیست
کاربر Zi
۱۳۹۷/۷/۱۹
20
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۸)