دانلود کتاب کافه وصال (مدیریت نامتعارف بر پدیده‌های متعارف)

  • از: علی صادقی
  • ناشر: انتشارات دنیای اقتصاد
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کافه وصال (مدیریت نامتعارف بر پدیده‌های متعارف) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کافه وصال (مدیریت نامتعارف بر پدیده‌های متعارف) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کافه وصال (مدیریت نامتعارف بر پدیده‌های متعارف)

کافه وصال (مدیریت نامتعارف بر پدیده‌های متعارف): افراد کمی بیشترین ارزش را ایجاد می‌کنند! در شرکت‏ های بحران ‏زده، افرادی که بتوانند کاری ثمربخش انجام دهند، انگشت‏ شمارند. این کتاب دارای نثری داستان گونه ی باشد و نتیجه مدیریت نامتعارف در شرکتی ورشکسته است که از بحران خارج شد.

شاید بارها از خودتان پرسیده باشید چرا تعداد شرکت‏ هایی که به سودهای کلان می ‏رسند و در صادرات و توسعه بازارهای خارجی موفق هستند، شرکت‏ هایی که در رقابت‏ های قیمتی همواره پیروزند و نظم و انضباط مالی ستون فقرات همه برنامه‏ هایشان است، در محیط کسب‏ و کار ما بسیار کم هستند؟

اگر پاسختان این است که آنها نسبت به دیگران خوش‏‏ شانس‏ ترند یا روزگار بر وفق مرادشان بوده یا با زد و بند با نهادهای قوی ‏تر به جایی رسیده ‏اند، به شما پیشنهاد می‏کنم همین امروز در یک کلاس آموزش شنا نام‏ نویسی کنید و شنای قزل‏ آلایی را بیاموزید. اجازه بدهید قزل‏ آلا قورتتان بدهد، در پوست او بروید و با قدرت شنا کنید. این پیشنهاد، نتیجه ‏بیش از1000 روز مدیریت نامتعارف من است.

این کتاب را زمانی می‏نویسم که دیگر در شرکتی که درباره ‏اش خواهم گفت، مسئولیتی ندارم. این روزها به ‏دلیل نوع مسئولیت جدیدم، به جای مدیریت یک شرکت، رفتار کاری چندین شرکت‏ زیرمجموعه را رصد می ‏کنم و به تجربه دریافته ‏ام اغلب شرکت‏ ها، گرفتار «پدیده ‏هایی متعارف» هستند. روالی که شبیه نفس کشیدن در فضایی آلوده، اگرچه تبدیل به عادت شده اما عامل تنگی نفس و مسمومیت است. طی چند سال مدیریتم، رفته‏ رفته دانستم حتی اغلب مدیران خوش‏ فکر و پر انرژی هم در همان ابتدای کار آن قدر درگیر پدیده ‏های متداول و لابی‏ های بازار می ‏شوند که مهم‏ترین هدفشان را که تولید و فروش باکیفیت است، از خاطر می‏ برند. بی ‏شک آنها خواهان بهبود اوضاع هستند و هر کاری از دستشان بربیاید انجام می ‏دهند و اتفاقاً دخالت جدی در ریز و درشت امور دارند. اما دخالتشان منجر به بهتر شدن اوضاع نمی ‏شود. به راستی چرا؟

در نوشتار پیش رو تلاش کردم در غالبی گاه داستانی و گاه کلاسیک، تجارب شخصی‏ ام را که نتیجه مدیریتی نامتعارف در برخورد با پدیده‏ های به غلط متعارف ‏شده در یکی از بنگاه ‏های بزرگ اقتصادی است، بیان کنم تا شاید پاسخی به این پرسش مدیران باشد و امید و آرزو دارم طرح چنین پرسشی و پیگیری برای پاسخ آن قدمی هر چند کوچک در راه بهبود رفتار مدیران کشورم باشد.

 ۱۶۸ صفحه، ۵۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8004-70-7 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: کافه وصال
فصل دوم: طفل میان سال
فصل سوم: رئیس جدید
فصل چهارم: قانون مفید
فصل پنجم: انبار پای کار
فصل ششم: بشکه ‏های دست ‏‏دوم
فصل هفتم: جلسات اشتباهی
فصل هشتم: کارگاه رادیو
فصل نهم: مهمان ناخوانده!
فصل دهم: یاقوت
فصل یازدهم: آبکات
فصل دوازدهم: مجمع آخر!

راهنمای دانلود کتاب کافه وصال (مدیریت نامتعارف بر پدیده‌های متعارف)

برای دانلود کتاب کافه وصال (مدیریت نامتعارف بر پدیده‌های متعارف) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کافه وصال (مدیریت نامتعارف بر پدیده‌های متعارف)
Mehdi Bakhtiari
۱۳۹۶/۶/۲۱
کتاب جذابیت و کشش خوبی داره و خواننده رو با خودش همراه میکنه. اینکه به شکل داستان موضوع پیش رفته جذابیت رو بیشتر می‌کنه ولیکن قاعدتا بخشی از وقایع حذف یا خلاصه میشن که طبیعی هست. در کل به دیگران توصیه خواهم کردش.
Reza Abdollahi
۱۳۹۶/۳/۱۸
محتوا و نگارش کتاب بسیار عالیست...
و به نظر من سرشار از نکات برجسته مدیریتی...
خواندن آنرا به همه مدیران سرزمینم پیشنهاد میکنم
منا بساق
۱۳۹۶/۳/۱۳
این بهترین کتابی بود که تا به امروز از کتابراه خریدم و خواندم عالی تجربه طعم خوش کتاب نوش جان حضورتان
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)