دانلود کتاب کتاب عشق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب کتاب عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کتاب عشق

کتاب صوتی کتاب عشق نوشته‌ی دون میگوئل روئیز شما را در زمینه‌ی دوست داشتن و برقراری روابط عاطفی با دیگران راهنمایی می‌کند و با اطلاعاتی که در اختیارتان قرار می‌دهد به شما می‌آموزد که چگونه خود و جهان پیرامون‌تان را دوست بدارید.

درباره‌ی کتاب صوتی کتاب عشق:

شما استاد هستید؛ چرا که قدرت این را دارید که زندگی خود را خلق یا ویران کنید. شما با هر باوری که درباره‌ی خود دارید، آفریننده‌ی خویش محسوب می‌شوید. تفاوت انسان‌ها نسبت به یکدیگر نیز دقیقاً در همین زمینه مشخص می‌شود و همه‌چیز به این موضوع بستگی دارد که چگونه از این قدرت برای جهت دادن به زندگی خود استفاده می‌کنید. دون میگوئل روئیز (Don Miguel Ruiz) در کتاب حاضر به شما می‌آموزد که عشق نیز یکی از مواردی است در درون شما وجود دارد و اگر تاکنون آن را نیافته‌اید به این خاطر است که در بیرون به دنبالش بوده‌اید. این کتاب صوتی شما را در مسیر مهرورزی راهنمایی می‌کند و هر آنچه برای قدم گذاشتن در این مسیر نیاز دارید در اختیارتان قرار می‌دهد.

از طرف دیگر، کتاب عشق (The mastery of love) به دلیل جملات جذابی که در خصوص احساسات و عواطف انسانی دارد، از ارزش ادبی بالایی برخوردار است.

دون میگوئل روئیز بیشتر بشناسیم:

وی با نام کامل دون میگوئل آنخل روئیز در سال 1952 و در یکی از روستاهای مکزیک به دنیا آمد و سیزدهمین فرزند خانواده بود. میگوئل برای ادامه‌ی تحصیل به دانشکده‌ی پزشکی رفت و در کنار سایر برادرانش در زمینه‌ی پزشکی مشغول به کار شد. میگوئل از تصادفی مهلک نجات پیدا کرد، این اتفاق تأثیر عمیقی بر وی گذاشت، به حدی که مسیر زندگی‌اش را برای همیشه تغییر داد و به معنویات روی آورد.

شنیدن کتاب صوتی کتاب عشق به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

شنیدن این کتاب به تمامی انسان‌ها توصیه می‌شود؛ چرا که انسان ذاتاً موجودی نیازمند به عشق است و این کتاب می‌تواند کمک و راهنمای بزرگی باشد.

جملات برگزیده کتاب عشق:

- خود را بپذیر و خود را همانطور که هستی دوست بدار.
- هر رابطه‌ی در زندگی تو می‌تواند شفا و بهبود یابد.
- عشق دارویی است که روند بهبودی انسان را سرعت می‌بخشد.

در بخشی از کتاب عشق می‌شنویم:

برای شفای زخم‌ها و دردها و تیرگی‌ها هیچ دارویی جز عشق بی‌قید و شرط وجود ندارد. برای نشان دادن شادی خود میلیون‌ها راه وجود دارد، اما برای شاد بودن تنها یک راه وجود دارد و بس، عشق ورزیدن. تنها عشق ورزیدن است که می‌تواند تو را از سطح خاک تیره‌ی رنج و درد و تاریکی بردارد و به آسمان شادمانی و روشنی و آزادی بالا ببرد. برای نشان دادن شادی خود میلیون‌ها راه وجود دارد. اما برای شاد بود تنها یک راه وجود دارد و بس. عشق ورزیدن.

 ۱ ساعت و ۱۷ دقیقه، ۷۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
پیشگفتار
۱۱ دقیقه
دو خیال پرداز دو رویا
۱۴ دقیقه
خود را بپذیر، یار خود را بپذیر
۱۹ دقیقه
شفا از تو آغاز می‌شود
۱۷ دقیقه
عشق به خود

راهنمای دانلود کتاب کتاب عشق

برای دانلود کتاب کتاب عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کتاب عشق