دانلود کتاب کسب و کار خود را با اینستاگرام به سادگی بسازید

  • از: فروزش قمبری
  • ۹۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کسب و کار خود را با اینستاگرام به سادگی بسازید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب کسب و کار خود را با اینستاگرام به سادگی بسازید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کسب و کار خود را با اینستاگرام به سادگی بسازید

فروزش قمبری در کتاب کسب و کار خود را با اینستاگرام به سادگی بسازید، از تاکتیک‌های بازاریابی می‌گوید که به ما کمک می‌کند در اینستاگرام به موفقیت بیشتری دست پیدا کنیم؛ چه کسانی که نسبت به این سکو تازه‌کار هستند و یا سال‌ها از آن استفاده کرده‌اند.

در کتاب کسب و کار خود را با اینستاگرام (instagram) به سادگی بسازید، نکاتی را در مورد اینکه چه زمانی یک پست به بالاترین تعامل می‌رسد و چگونه از هشتگ‌ها استفاده می‌شود و چطور به برندسازی بصری فکر کنیم و چرا باید به آن دسترسی داشته باشیم، فرا خواهید گرفت.

اینستاگرام تنها یک شبکه اجتماعی ساده نیست بلکه برای کسب و کارها می‌تواند یک راه نفوذ در دل مخاطب باشد. در حال حاظر کسب و کارهای سنتی و کسب و کارهای آنلاین به علت عدم آگاهی نسبت به این راه مشتریان خود را از دست می‌دهند و همانند یک بیمار دنبال راه برای درمان هستند. هم‌اکنون می‌توان از اورژانس اینستاگرام استفاده کرد تا سریع‌ترین و بهینه‌ترین راه را به شما نشان دهد اما قبل از زنگ زدن به این اورژانس باید نقشه راهی را تهیه کنید و طبق آن برای سلامتی‌تان گام بردارید. درست همانند یک کسب و کار، استفاده از هر ابزاری بدون داشتن استراتژی مانند سمی خطرناک برای آن کسب و کار به شمار می‌رود.

وقتی به عنوان یک ابزار به اینستاگرام نگاه می‌کنیم بهتر است ویژگی‌ها و کارکردهای این ابزار را بدانیم و آن را به صورت سطحی بررسی کنیم. هر چقدر بخواهیم که نفود این ابزار را در دل کسب و کار و مخاطبین خود قرار دهیم باید علاوه بر استراتژی و ابزارشناسی به نوع مخاطبین، به تقویم محتوایی توجه کرد تا بتوان موفق شد.

کتاب کسب و کار خود را با اینستاگرام به سادگی بسازید، ترجمه یکی از بهترین راهنماهای قدم به قدم جهت برندسازی برای کسب و کارها از سایت معتبر یونیون متریک است. این موضوع یکی از موضوعات آسیب زننده و پرچالش برای کسب و کارها به شمار می‌رود. نه فقط کسانی که تازه به برندسازی در اینستاگرام روی آورده‌اند بلکه کسانی که سال‌ها نیز به اینستاگرام مارکتینگ نیز مشغول بوده‌اند.

 ۲۲ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه‌ مترجم
مقدمه‌ آیدین داریان (استراتژیست برند)
خلاصه‌ای از مطالب
استراتژی اینستاگرام
تکنیک‌های بازاریابی اینستاگرام
چه‌چیزی را ارسال کنید؟
استراتژی اینستاگرام
چه زمانی باید ارسال کنید
استفاده از هشتگ‌ها
برندسازی بصری
‌پیدا کردن جوامع اینستاگرام
سنجش‌هایی که در اینستاگرام مورد سنجش قرار گرفته می‌شود
معیارهای پایه اینستاگرام
معیارهای میانی اینستاگرام
چگونه می‌توانید اینستاگرام را با دیگر شبکه‌های اجتماعی ترکیب کنید

راهنمای دانلود کتاب کسب و کار خود را با اینستاگرام به سادگی بسازید

برای دانلود کتاب کسب و کار خود را با اینستاگرام به سادگی بسازید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کسب و کار خود را با اینستاگرام به سادگی بسازید
fazel rastegar
۱۳۹۷/۱۰/۹
این کتاب دستاوردی جمعی و کلی ست و به ریز مطالب پرداخته نشده است
Elaheh Sajedi
۱۳۹۸/۶/۲۲
مطالعه ان توصیه میشود
Sara D
۱۳۹۸/۶/۴
اطلاعات ذکر شده توی کتاب بسیار بسیار مبتدی هستند و مربوط به الگوریتم‌های قدیمی تر اینستاگرام و ورژن‌های قدیمی تر این برنامه هستند.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۸)