دانلود کتاب کلید تبدیل pdf به word


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید تبدیل pdf به word و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید تبدیل pdf به word

کتاب کلید تبدیل pdf به word به قلم مهدی فیض آبادی فراهانی، علاوه بر آموزش نرم‌افزار Readiris به موارد استفاده از آن و تکنولوژی (OCR) پرداخته است.

Readiris یک نرم‌افزار (OCR) یا Optical Character Recognition است، این نرم‌افزار را به عنوان مکملی برای تولیدات سخت‌افزاری شرکت (I.R.I.S) مورد استفاده قرار می‌دهند. نرم‌افزار Readiris یک نرم‌افزار تخصصی اسکنرهای دستی و قلم‌های هوشمند شرکت (I.R.I.S) محسوب می‌شود.

این نرم‌افزار قابلیت کار با تمام اسکنرها و دستگاه‌های هوشمند را داراست و به عنوان نرم‌افزاری تخصصی در حوزه مطبوعات و کتابداری شناخته می‌شود. اگر چه استفاده از آن در فرآیند تولید مجموعه‌های چند رسانه‌ای نیز بسیار مورد توجه است.

علت انتخاب نرم‌افزار Readiris پشتیبانی آن از زبان فارسی است. Readiris تنها نرم‌افزاری است که به خوبی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و کاراکتر‌های آن را می‌شناسد. ولی در صورتی که با زبان‌های غیر از فارسی کار می‌کنید، ضرورتی بابت استفاده از نرم‌افزار Readiris نیست. شما می‌توانید از نرم‌افزارهای کم‌حجم‌تری که به صورت اختصاصی فقط یک یا دو زبان را پشتیبانی می‌کنند، استفاده کنید.

چند نکته ضروری که باید قبل از اجرای نرم‌افزار Readiris به آن توجه کنید:

1- مطمئن شوید که زبان انگلیسی و فارسی برای سیستم عامل نصب شده و امکان تایپ به این دو زبان بدون هیچ مشکلی وجود دارد.
2- حتما مجموعه نرم‌افزارهای آفیس شرکت مایکروسافت را به صورت کامل نصب کنید و از رجیستر بودن آن اطمینان حاصل کنید.
3- شرکت‌های سازنده اسکنر، همراه با دستگاه‌های اسکنر، سی‌دی نرم‌افزار اختصاصی آن‌ها را هم ارائه می‌کنند. با توجه به وجود مدل‌های متنوع Scan در محیط نرم‌افزار Readiris فقط به نصب درایور اسکنر اکتفا نکنید و حتما نرم‌افزار مخصوص کار با اسکنر را هم نصب کنید.
4- تکنولوژی OCR و نرم‌افزار Readiris وابستگی بسیار زیادی به خصوصیات سخت‌افزاری اسکنر دارد و به جرات می‌توان گفت که با تغییر کیفیت اسکنر توانمندی‌های نرم‌افزار نیز تغییر خواهد کرد.

 ۶۴ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-274-030-4 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: نصب و آشنایی با محیط نرم‌افزار
فصل دوم: مراحل عملی
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب کلید تبدیل pdf به word

برای دانلود کتاب کلید تبدیل pdf به word و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید تبدیل pdf به word