دانلود کتاب کلید سخت افزار


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کلید سخت افزار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کلید سخت افزار

کتاب کلید سخت افزار به قلم احسان مظلومی، شما را با قطعات سخت‌افزاری که یک کامپیوتر شخصی را تشکیل می‌دهند آشنا کرده و طریقه مونتاژ و نصب آن را نیز نشان می‌دهد.

در میان شاخه‌های مختلف علوم کامپیوتر، یکی از پرطرفدارترین‌ها، سخت‌افزار است. افراد بسیاری دوست دارند با قطعات کامپیوتر، کارکرد آن‌ها و روش نصب قطعات (یا اصطلاحا اسمبل) آشنا شوند.

تمامی علاقمندان به کامپیوتر و سخت‌افزار و همچنین کسانی که قصد یادگیری روش مونتاژ کردن کامپیوتر را دارند می‌توانند از مطالب مفید این کتاب بهره ببرند. اگر دوست دارید خودتان قطعات مورد نیاز کامپیوترتان را از بازار خریداری و مونتاژ کنید، این کتاب به شما کمک می‌کند تا به هدفتان برسید.

شما در واقع می‌توانید به دو روش کامپیوتر بخرید. روش اول؛ آن را به شکل آماده و مونتاژ شده خریداری کنید و روش دوم این است که قطعات دلخواه‌تان را جداگانه خریداری کرده و با مونتاژ آن‌ها، یک کامپیوتر کامل داشته باشید. مزیت روش اول این است که دردسر کمتری دارد و برای افراد تازه کار کاملا مناسب است. ولی اشکال‌هایی نیز دارد. مثلا شما باید یک فروشنده مورد اعتماد پیدا کنید، که هم به صداقت وی اطمینان داشته باشید و هم به دانش و اطلاعاتش. در غیر این صورت ممکن است صاحب یک کامپیوتر مشکل‌دار و یا با قطعات نامناسب شوید.

روش دوم زحمت و دردسر بیشتری دارد، ولى لااقل می‌توانید با مطالعه و مشورت، قطعاتی مناسب با نیاز و بودجه خود انتخاب کرده و کامپیوتر دلخواه‌تان را داشته باشید. در عین حال می‌توانید برای دوست و آشنا هم کامپیوتر بخرید و درآمدی برای خودتان دست و پا کنید.

آنچه در کتاب کلید سخت افزار می‌آموزید:

- آشنایی با قطعات کامپیوتر
- نصب و مونتاژ قطعات کامپیوتر
- آشنایی با فناوری‌های جدید SATA و DDR2

 ۸۱ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-2553-50-1 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: انتخاب و خرید قطعات
فصل دوم: مونتاژ قطعات
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب کلید سخت افزار

برای دانلود کتاب کلید سخت افزار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کلید سخت افزار

نظرات کتاب کلید سخت افزار

muhammad mahdi
۱۴۰۰/۱/۶
متاسفانه کتاب قدیمیه و بروز نشده
مشاهد همه نظرات (۱)