دانلود کتاب کنکور زبان انگلیسی: گرامر

  • از: عباس شادلو
  • ناشر: نشر وزرا
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کنکور زبان انگلیسی: گرامر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کنکور زبان انگلیسی: گرامر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کنکور زبان انگلیسی: گرامر

کتاب کنکور زبان انگلیسی: گرامر نوشتۀ عباس شادلو، به کمک سوالات کنکور سال‌های گذشته به داوطلبان کمک می‌کند تا درس زبان انگلیسی را با درصد بالایی در آزمون پاسخ دهند و رتبه بهتری به دست آورند.

درباره کتاب کنکور زبان انگلیسی: گرامر:

آمار موفقیت دانش‌آموزان در سال‌های گذشته نشان می‌دهد تنها تعداد کمی از دانش‌آموزان در درس زبان انگلیسی کنکور درصد قابل توجهی از تست‌ها را پاسخ می‌دهند.

حدود 30 درصد درس زبان انگلیسی در کنکور به گرامر مربوط می‌شود که به جز توانایی ترجمه به ورزیدگی در کاربرد دستور زبان انگلیسی نیاز دارد. بنابراین داوطلبان کنکور باید اصل را بر یادگیری عمیق دستور زبان و علاوه بر آن فن ترجمه قرار دهند که لازم و ملزوم یکدیگرند.

هدف داوطلب از مطالعۀ این کتاب باید دستیابی به حداقل 60 درصد زبان کنکور و حداقل پاسخ به 5 سوال از 7 سوال گرامر باشد و این امر به طور قطع با تمرین و مطالعه قابل دستیابی است.

این کتاب از دو بخش اصلی تشکیل شده است. بخش اول مربوط به سؤالات گرامر زبان و معمولاً شامل چهار سؤال می‌شود. بخش دوم مربوط به کلوز تست است که معمولاً سه سؤال آن را گرامر دربرمی‌گیرد.

کتاب کنکور زبان انگلیسی: گرامر برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای تمامی داوطلبان کنکورهای سراسری سودمند و کاربردی است.

در بخشی از کتاب کنکور زبان انگلیسی: گرامر می‌خوانیم:

جملات ساده با فاعل شروع می‌شوند و بعد از آن فعل می‌آید. فعل از انجام کاری حکایت می‌کند، فاعل کنندۀ کار است. به جای فاعل از ضمیر فاعلی (I, you, he, she, it, we, you, they) می‌توانیم استفاده کنیم. فعل نشان‌دهنده آن است که فاعل چه کاری انجام می‌دهد و همین طور زمان انجام فعل را بیان می‌کند. برای هر تغییری در زمان جمله، باید فعل به زمان جدید تغییر پیدا کند. مثلاً تبدیل زمان جمله از حال به گذشته یا گذشته به گذشته کامل و غیره.

با فعل و فاعل می‌توان یک جمله ساده ساخت:

.Hasan go

حسن می‌رود.

.You are speaking

شما در حال صحبت کردن هستید.

 ۲۶۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6323-74-9 

چاپ ۱۳۹۹: ۶۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخنی مهم با دانش‌آموزان
فصل اول: صرف فعل و زمان‌ها
فصل دوم: ساختار جمله
فصل سوم: جملات شرطی
فصل چهارم: افعال
فصل پنجم: اسم
فصل ششم: صفات
بخش اول تست‌ها - از سال 90 تا 97
بخش دوم تست‌ها - سال‌های 98 و 99
افعال بی‌قاعده

راهنمای دانلود کتاب کنکور زبان انگلیسی: گرامر

برای دانلود کتاب کنکور زبان انگلیسی: گرامر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کنکور زبان انگلیسی: گرامر

نظرات کتاب کنکور زبان انگلیسی: گرامر

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.