دانلود کتاب کودکان چگونه موفق می‌شوند؛ استقامت، کنجکاوی و قدرت پنهان شخصیت

  • از: پائول تاف، محمد یوسفی
  • ناشر: نشر نوین
  • ۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کودکان چگونه موفق می‌شوند؛ استقامت، کنجکاوی و قدرت پنهان شخصیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کودکان چگونه موفق می‌شوند؛ استقامت، کنجکاوی و قدرت پنهان شخصیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کودکان چگونه موفق می‌شوند؛ استقامت، کنجکاوی و قدرت پنهان شخصیت

کتاب کودکان چگونه موفق می‌شوند؛ اثری از پائول تاف معروف‌ترین نویسندگان آمریکایی کانادایی می‌باشد. تاف امیدوار است با خواندن این کتاب مخاطبان بتوانند پتانسیل وجودی خود را تغییر داده و تفکر بیشتری داشته باشند.

چرا بعضی کودکان موفق می‌شوند و برخی دیگر نه؟ داستانی که معمولاً ما درمورد دوران کودکی و موفقیت می‌گوییم بیشتر در رابطه با هوش است. افرادی موفق می‌شوند که از پیش دبستانی تا دانشگاه، در امتحانات نمره‌های بهتری می‌گیرند. اما در این کتاب پائول تاف با ذکر دلیل به ما می‌گوید ویژگی‌های مهم‌تری وجود دارند که روی شخصیت تأثیر گذارند. مهارت‌هایی مثل پشتکار، کنجکاوی و کنترل نفس.

کتاب «کودکان چگونه موفق می‌شوند» به ما نسل جدیدی از محققین و مربیان را معرفی می‌کند که برای اولین بار از ابزار علمی استفاده می‌کنند تا رازهای شخصیت را آشکار کنند. نویسنده با استفاده از داستان‌هایی درمورد بچه‌ها، چگونگی تأثیر این دانش جدید را بر تحول زندگی افراد جوان بیان می‌کند. او از روش‌هایی شگفت‌آور که والدین، فرزندان خود را برای بزرگسالی آماده می‌کنند یا نمی‌کنند پرده بر می‌دارد. او به ما اطلاعات جدیدی می‌دهد که به کمک آنها می‌آموزیم چطور زندگی کودکانی را که در فقر بزرگ می‌شوند بهبود ببخشیم. این کتابِ انگیزه‌بخش و امیدوارکننده علاوه بر اینکه مشوق و الهام‌بخش است، درک شما از دوران کودکی را نیز تغییر خواهد داد.

کتاب کودکان چگونه موفق می‌شوند؛ استقامت، کنجکاوی و قدرت پنهان شخصیت (How Children Succeed)، نوشتۀ پائول تاف (Paul, Tough) و با ترجمه محمد یوسفی توسط نشر نوین منتشر شده است.

 ۱۱۱ صفحه، ۳۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-97313-7-4 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول) نحوه موفق شدن (یا نشدن)
فصل دوم) شخصیت
فصل سوم) روش فکر کردن
فصل چهارم) چگونگی موفقیت
فصل پنجم) مسیر بهتر

راهنمای دانلود کتاب کودکان چگونه موفق می‌شوند؛ استقامت، کنجکاوی و قدرت پنهان شخصیت

برای دانلود کتاب کودکان چگونه موفق می‌شوند؛ استقامت، کنجکاوی و قدرت پنهان شخصیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کودکان چگونه موفق می‌شوند؛ استقامت، کنجکاوی و قدرت پنهان شخصیت
سمیرا صالحی
۱۳۹۶/۹/۱۲
این کتاب رو به همه والدین و مربیان مهد توصیه میکنم مطالعه کنن. برای من خیلی آموزنده بود.
vahid tabrizi
۱۳۹۹/۸/۲۹
جالب بود ولی با ساختار بومی ما سازگاری نداشت
بهراد مصوری
۱۳۹۶/۸/۲۲
ممنونم از کتابراه که چنین اطلاعاتی رو با صرف هزینه‌ای اندک در اختیار ما قرار میده.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)