دانلود کتاب کودک خلاقم: تکنیک‌های نقاشی خلاق برای کودکان 2 سال به بالا

  • از: زهرا بذرافشان
  • ناشر: انتشارات آرنا
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب کودک خلاقم: تکنیک‌های نقاشی خلاق برای کودکان 2 سال به بالا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کودک خلاقم: تکنیک‌های نقاشی خلاق برای کودکان 2 سال به بالا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کودک خلاقم: تکنیک‌های نقاشی خلاق برای کودکان 2 سال به بالا

کتاب کودک خلاقم: تکنیک‌های نقاشی خلاق برای کودکان 2 سال به بالا نوشته‌ی زهرا بذرافشان، راهنمایی مفید برای والدینی است که می‌خواهند اوقات فرزندانشان با فعالیت‌های سازنده و خلاقانه سپری شود. این کتاب فنون مختلفی از نقاشی خلاق با ساده‌ترین ابزار را به شما و کودکانتان آموزش می‌دهد.

بسیاری از والدین تصور می‌کنند که خلاقیت استعدادی صرفا ذاتی است و کودک با آن و یا بدون آن به دنیا می‌آید؛ اما دقیقا همانند ضریب هوشی، خلاقیت هم در همه بچه‌ها یکسان و به یک اندازه نیست. خلاقیت بیشتر از آنکه ذاتی و به همراه کودک باشد، یک مهارت یادگرفتنی است و والدین می‌توانند با آموزش‌های درست و اصولی روند آن را سرعت ببخشند.

خانواده نقش بسیار مهمی در هدایت تخیل و خلاقیت کودکان دارد. والدین باید فرصت کنجکاوی، کشف و آشنایی در زمینه‌های مختلف را برای کودکان فراهم کنند و با ایجاد انگیزه، تشویق و شناخت علایق کودکان، خلاقیت را در آن‌ها پرورش دهند. همه شما می‌توانید کودکانی خلاق داشته باشید اگر فرصت و شرایط خلاق بودن را در اختیار آن‌ها قرار دهید.

کتاب کودک خلاقم: تکنیک‌های نقاشی خلاق برای کودکان 2 سال به بالا به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب برای والدینی که قصد دارند تا از مرحله‌ی حساس کودکی، خلاقیت و نبوغ را در فرزندان خود پرورش دهند، کتابی مفید و موثر است.

در بخشی از کتاب کودک خلاقم: تکنیک‌های نقاشی خلاق برای کودکان 2 سال به بالا می‌خوانیم:

کودکان را با کارهای هنری آشنا کنید به آن‌ها فن‌های مختلف را آموزش دهید و ابزارهای لازم را در اختیار آن‌ها بگذارید اولین و مهم‌ترین ابزار برای کودکان زمان است سعی کنید زمانی را برای آن‌ها اختصاص دهید اگر به دلیل وظایف سنگین زندگی وقت کمی را می‌توانید با کودکان بگذرانید سعی کنید این زمان را به اوقاتی فوق العاره تبدیل کنید. نقاشی خلاق و کاردستی‌های خلاقانه زمانی معنا دارند که از ایده و تفکر خلاقانه کودک شکل گرفته باشند.

دادن الگو به کودکان می‌تواند روح خلاقیت و استعدادهای هنری او را تهدید کند فقط کافی است ابزار مورد نیاز هر کار هنری را در اختیارشان قرار دهید و آن‌ها را آزاد بگذارید تا از قوه تخیل نور استفاده کنند و هر چیزی را که دوست دارند خلق کنند
شاید نتیجه کار نامفهوم باشد ولی مهم روند این جریان است پس تمرکز خود را از نتیجه بردارید، به کودکان آزادی عمل بدهید و اجازه دهید کودک از کاری که می‌کند لذت بیرد.

 ۷۹ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-356-925-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کودک خلاقم: تکنیک‌های نقاشی خلاق برای کودکان 2 سال به بالا

برای دانلود کتاب کودک خلاقم: تکنیک‌های نقاشی خلاق برای کودکان 2 سال به بالا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کودک خلاقم: تکنیک‌های نقاشی خلاق برای کودکان 2 سال به بالا

نظرات کتاب کودک خلاقم: تکنیک‌های نقاشی خلاق برای کودکان 2 سال به بالا

san azhari
۱۴۰۰/۱/۱۰
کتاب خیلی خوبیه. به من که خیلی کمک کرد با دخترم تجربه‌های نقاشی خوبی داشته باشم😊
مشاهد همه نظرات (۱)