دانلود کتاب کوهستان خاکستری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب کوهستان خاکستری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب کوهستان خاکستری

کتاب کوهستان خاکستری، پرفروش‌ترین‌ اثر جان گریشام است. جان در این رمان، روایتگر بی‌طرفانه‌ای از جامعه سرمایه‌داری امریکا است و این‌که چگونه قهرمان داستان با قواعد عدالت جویانه به مبارزه با ظلم می‌رود.

جان گریشام با انتشار این رمان بار دیگر در رتبه اول پرفروش‌ترین‌های USA TODAY قرار گرفت و این پانزدهمین باری است که او موفق می‌شود با کتاب‌هایش در صدر این لیست قرار بگیرد.

رمان کوهستان خاکستری، (Gray Mountain) در سال 2008 می‌گذرد. زمانی که شخصیت اول داستان یعنی سامانتا کوفر شغلی بزرگ و پردرآمد در یک شرکت حقوقی وال‌استریت دارد ولی به دلیل رکود اقتصادی، با چالش‌هایی رو به رو می‌شود که دغدغه بزرگ شهروندان آمریکا نیز به شمار می‌رود.

کشورهای جهان به ویژه آمریکا در سال 2008 بدترین وضعیت اقتصادی را از دهه 1930 به این‌سو تجربه کردند. پس از ورشکستگی موسسه لمن برادرز، دولت آمریکا و مقام‌های فدرال رزرو و وزارت دارایی به فکر نجات سایر بانک‌ها و موسسات مالی این کشور افتادند. دیگر مردم آمریکا به هیچ بانک سرمایه گذاری اعتماد نداشتند و بازار سهام نیز با عدم اطمینان شدیدی روبرو شد و کاهش شدید قیمت مسکن در آمریکا و افزایش بی‌خانمان‌ها دراین کشور موجب کاهش ارزش سهام شرکت‌ها و صندوق‌های مسکن شد (که در همین اثنا مبارزه انتخاباتی ریاست جمهوری بین باراک اوباما و جان مک کین هم در جریان بود).

جان ری گریشام (John Ray Grisham)، نویسنده آمریکایی است. او ابتدا به تحصیل رشته حقوق روی آورد و پس از اخذ مدرک این رشته از دانشگاه ایالتی میسی سیپی، مدتی به کار وکالت در شهر آکسفورد مشغول شد. مدتی نماینده مجلس در پارلمان ایالتی بود و پس از چند سال از کار کناره‌گیری کرد. او سال‌هاست به عنوان نویسنده رمان‌های حقوقی پرفروش در آمریکا مطرح است. رمان‌های گریشام به بسیاری از زبان‌های زنده دنیا ترجمه شده‌اند. بیشتر کتاب‌های وی (گاه با چند ترجمه گوناگون) به فارسی هم ترجمه شده‌اند. از اکثر کتاب‌های وی یک نسخه سینمایی نیز ساخته شده‌است.

 ۴۲۴ صفحه، ۷۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8415-57-2 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۸۸۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۸۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب کوهستان خاکستری

برای دانلود کتاب کوهستان خاکستری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  کوهستان خاکستری

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
maryam nazemi
۱۳۹۶/۶/۱۶
آثار جان گریشام فقط رمان نیستند کلاس درس حقوق عمومی انسانها هستند
و مثل همیشه کمبود تشکل‌های حقوقی در ایران بیشتر به چشم می‌آید
هومن قشنی
۱۳۹۸/۱۰/۲۷
مثل همیشه جذاب بود و دو سه فصل آخر جذابیت داستان بیشتر و خیلی ناگهانی تمام. انگار سوار قطار شهربازی بودی. عالی
ایمان قزلباشان
۱۳۹۶/۷/۵
من کلا کتابهای گریشام رو دوست دارم قبلا ازش کتاب‌های، موکل، پرونده پلیکان و شرکت رو خوندم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)