دانلود کتاب گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی

  • از: شهرام شفیعی
  • ناشر: انتشارات سوره مهر
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی

کتاب گربه در جوراب زنانه اثر شهرام شفیعی از سری مجموعه‌های قصه‌های غرب وحشی است. اگر به دنبال داستان‌های وسترن و غرب وحشی هستید، می‌توانید به سراغ دنیای گربه‌های هفت تیرکش بیایید. گربه‌هایی که از بانک سرقت می‌کنند و برای پنهان کردن چهره‌شان جوراب زنانه روی صورت می‌کشند.

در شهر گربه‌ها سرقت مسلحانه از بانک یک امر عادی محسوب می‌شود و در هر بانک هم یک مسئول تمام وقت برای
پاسخگویی به سارقان مسلح حضور دارد.

شهرام شفیعی از طنزنویسان کشور است که داستان‌های طنزی وی مورد توجه اکثر منتقدان جدی طنز قرار گرفته است. او در طنزهایی که محتوای بیشتر آن‌ها مسائل سیاسی و اجتماعی‌اند، کژی‌ها و نارسایی‌های اجتماعی و سیاسی را با زبان طنز به سخره می‌گیرد و زیبا انتقاد می‌کند تا کژی‌های اجتماعی به رسایی گرایش یابد. نوشته‌های وی از نثر زیبا و فخامت استوار ادبی برخوردار است.

در بخشی از کتاب گربه در جوراب زنانه می‌خوانیم:

تمام پنج گروگان‌ حبس شده در آبدارخانه، به قصد‌ یک شورش‌ از پیش طراحی‌ شده، با آخرین قدرت میومیو می‌کردند. کاپیتان دائم توی بانک قدم می‌زد و سعی می‌کرد گوش‌هایش را با چیزهایی مثل ذرت بوداده تکه‌های ابر، کاغذ مچاله‌ شده یا
مدادپاک‌کن، پر کند.
پیژامه روی یک صندلی گردان نشسته بود و گاه و بی‌گاه پیشانی یکی از کارکنان بانک را نشانه می‌گرفت. بالاخره معاون بانک که دست‌هایش به دسته‌های صندلی بسته شده بود با عصبانیت به او گفت: «چیه؟!... مثل اینکه وقتی بچه‌گربه بودی به اندازه کافی هفت‌تیر بازی نکردی!»
پیژامه فوراً برای معاون فین‌فین کرد و موهای بدنش را به طرف او سیخ نگه داشت.
معاون! اگه یه کلمه دیگه چرت و پرت بگی، جوری می‌کشمت که مجبور بشن با همون صندلی دفنت کنن!
این آرزو رو به گور می‌بری گربه راه‌راه... چون که این صندلی جزء اموال بانکه و برچسب مخصوصم داره...
کاپیتان لگدی به یک سطل آشغال خالی زد و غرش‌کنان گفت: «ساکت باشین... همه‌تون ساکت باشین... چرا همه دارن سر و صدا می‌کنن؟... مگه مرگ و زندگی همه گربه‌هایی که زیر این سقف هستن به من بستگی نداره؟... پس چرا نمی‌ذارین تمرکز کنم و یه تصمیم درست و حسابی بگیرم؟»
جناب قوز بزرگ سرش را از لای در آبدارخانه بیرون آورد و گفت: «من فکر می‌کردم تو قبلاً تصمیم خودت رو گرفتی... معمولاً یه گربه سارق، همزمان با خریدن‌ جوراب زنونه، شیوه سرقتش رو هم طراحی می‌کنه... به هر حال اگه نظر منو می‌خوای، برای حفظ جون خودت لازمه یکی دو تا گربه بکشی... و اگه امروز از این مهلکه جون سالم به در بردی، دفعه بعد حتماً با یه برنامه دقیق شروع کن!»

 ۷۷ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-506-181-2 

چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مرگ در چند قدمی
مغز و اعصاب
چارپایه رو بذار سر جاش!
قرعه‌کشی
خانم دامن‌ سفید
یک جفت دستکش لیمویی
منو کی زاییده؟!
صابون بخر!
عاشقانه‌ترین حرکات د‌ُم

راهنمای دانلود کتاب گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی

برای دانلود کتاب گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی
رحیم عظیمی
۱۳۹۶/۸/۳۰
کتابهاتون فقط وقت روتلف می‌کنه!! حتی بااینکه هرنوشته‌ای ارزش یکبار خواندن را داره! ولی کتاب شما اگه رایگان هم بود ارزش خواندن نداشت!!گربه، سبیل، هفت تیر و.... کتاب بی‌مفهومی بود
ehsan amin
۱۳۹۶/۱۲/۱۶
داستان تقریبا روند متفاوتی داشت ولی من در حدی نیستم پیشنهاد همین قدر که اگر دچار کلیشه نشه بهتره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)