دانلود کتاب گرگ‌های سیاه - جلد اول


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گرگ‌های سیاه - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گرگ‌های سیاه - جلد اول

کتاب گرگ‌های سیاه - جلد اول به قلم کیت الیوت، به روایت داستان کیلس، فرمانده گرگ‌های سیاه می‌پردازد که تبعید شده اما برای نجات فرزند شاه بازمی‌گردد.

کیت الیوت (Kate Elliott) در کتاب گرگ‌های سیاه (Black Wolves) داستان زندگی کیلس را به تصویر می‌کشد. فرمانده‌‌ای، که 22 سال است شاه خود و همراه با آن جایگاهش را نیز از دست داده است. حال شاه کشته شده، گرگ‌های سیاه قلع و قمع شده‌اند و کیلس به عنوان یک تبعیدی در سرزمینی بسیار دورتر از کاخی که روزی محافظتش را بر عهده داشته، زندگی می‌کند، تا زمانی که خواهر شاه مرده نزد او می‌آید و از او کمک می‌خواهد.

در بخشی از کتاب گرگ‌های سیاه می‌خوانیم:

خلیج سالیا زیبایی خیره کننده‌ای داشت. که باعث حواس‌پرتی در موقعیتی که باید در بیشترین سطح هوشیاری خود باشد، می‌شد. سطح آب دریا به‌ روشنی رنگ لاجوردی همچو جواهری ذوب شده، می‌درخشید. تکه‌ها و لایه‌های نازک مه ‌و ابر به‌ طرز وسوسه‌انگیزی در افق و بالای جزیره‌های دورتر، آن‌قدر دور که با چشم غیرمسلح دیده نمی‌شد، معلق مانده بودند. او اولین مأموریتش به‌ عنوان یک گرگ خاموش را هشت سال پیش، همین جا گذرانده بود.

به‌ همراه ارشدش اسیشا ما بین خلیج تا جزیره‌ای، که از اینجا قابل‌ دیدن نبود. جایی بود، که تالار کلانترانی به نام تالار برنز شناخته می‌شد قرار داشت، پارو زده و شنا کرده بودند. سپس، بعد از اینکه او کیسه مکاتبات را دزدیده و اسیشا، فرمانده برنز هال را به قتل رسانده بود، شناکنان و پاروزنان برگشته بودند. بعد از آن؛ او در همین خیابان مجذوب زنی شده بود. گویی تفکراتش شکل مادی به خود گرفتند.

«یا اینکه ذهنش حضور او را ثبت کرده و خاطراتش، او را هشیار کرده بود.» که آن زن پدیدار شد. زن بی‌پروا راه خود را در بین جمعیت شلوغ مردمی که در راه اصلی بندر به تپه‌های بلندتر شهر بالا و پایین می‌رفتند، باز می‌کرد.

چون بیگانه بود، چهره‌اش از باقی مردم قابل تشخیص بود. به‌ علاوه زیبایی خیره‌ کننده، «چهره‌ای کاملاً متقارن، ابروهای کمانی، مژگان تیره و درخشان و گردنی کشیده داشت» که چشم‌ها را خیره می‌کرد.

عبور سریع گله‌ای قاطر، دید کلیس را بر او بست. لیوان نوشیدنی‌اش را زمین گذاشت، سکه‌ای به پیشخدمت داد و کلاه کارگری رنگ‌ و رو رفته‌ای را که بر سرش بود، پایین‌تر کشید و از پله‌هایی که بالکن را به خیابان متصل می‌کرد، پایین آمد.

 ۴۶۳ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-97576-5-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۶۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب گرگ‌های سیاه - جلد اول

برای دانلود کتاب گرگ‌های سیاه - جلد اول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گرگ‌های سیاه - جلد اول

نظرات کتاب گرگ‌های سیاه - جلد اول

maryam nazemi
۱۳۹۸/۵/۱۵
خوب دنیای جالبی رو ترسیم کرده بود ولی در بهره برداری و شکوه این دنیا و پایان بندیش عجله کرده بود، تلاش نویسندگان و فیلمسازان جدید برای تخریب عدد 8 که برای ما ایرانیان مقدسه ناراحت کننده است
سهیل ارشین ساتان
۱۳۹۹/۲/۱۱
به نظرم نویسنده تو این جلد داره بزرگی و جذابیت دنیایی که خلق کرده رو به رخ میکشه واقعا عالیه و شدیدا به فانتزی دوستان پیشنهاد میشه حتما بخونید
پوران هوشمندی
۱۳۹۹/۶/۲۹
داستان مهیج و جالبی هست. ادم رو به دنبال کردن داستان ترغیب میکنه. ولی اگر داستان به صورت سوم شخص نبود کمی روانتر میشد.
مشاهد همه نظرات (۶)