دانلود کتاب گنجینه راهکارهای روابط همسران


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب گنجینه راهکارهای روابط همسران  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب گنجینه راهکارهای روابط همسران

نعمت الله سقازاده آرانی و حسینعلی پورمدنی در کتاب گنجینه راهکارهای روابط همسران، سعی کرده‌اند تا مسائل مربوط به قبل از ازدواج و تشکیل این امر مقدس و نیز در شروع زندگی و در جهت تداوم آن را مطرح کنند.

در جامعه‌ی ما که هنوز بسیاری از مناسبات و نظم‌ها و هنجارهایش بر اساس سنت و فرهنگ و اخلاق و احساس شکل گرفته و با توجه به این که خانواده یکی از ارکان اصلی و پایه‌های اجتماع است، اگر این نهاد تضعیف شود، قطعا ناهنجاری‌های بسیاری به وجود می‌آید و تا مخدوش شدن جامعه امتداد پیدا می‌کند.

در جامعه‌ی سنتی غیر مدرن که هنوز قانون مندی به عنوان یک فرهنگ عمومی تبدیل نشده است و نهادها‌ی مدنی به یاری نیامده و مراجع اجتماعی تغییر نیافته است و دغدغدهای روزمره، اقتصادی و ناموزون است؛ تشکیل خانواده و اشکال سنتی ارتباط‌های اجتماعی کار سازند و از بروز بزهکاری و اختلاف و ناهنجاری جلوگیری می‌کنند.

با این وضعیت کاهش شدید ازدواج و افزایش سریع آمار طلاق در بین زوج‌های ایرانی یک خبر ناگوار و یک آژیر خطر است و این اغراق نیست چنانچه کارشناسان از آن به عنوان زلزله‌ی خاموش یاد می‌کنند و ابراز می‌دارند که طلاق در بین زوج‌های ایرانی عادی شده است و آنان با کوچک‌ترین مشکل، جدایی را بهترین راه کار می‌دانند.

آمار موجود روند رو به افزایش طلاق در مقابل ازدواج در سال‌های گذشته را به اثبات می‌رساند. این موضوع نگران کننده نشان می‌دهد که ثبات خانوادگی با مشکل جدی رو‌به‌رو شده است. مشکل چیست؟ مشکل اساسی جامعه این است که هیچ نهادی مهارت زندگی را به نسل جوان آموزش نمی‌دهد و این امر در کنار مشکلاتی از جمله مهیا نبودن امکانات زندگی، باعث شده تا بسیاری از ازدواج‌ها در سال اول زندگی به طلاق ختم شود.

فهرست مطالب

فصل اول: راهکارهایی کلی برای تشکیل زندگی مشترک
فصل دوم: راهکارهایی برای شروع زندگی مشترک
فصل سوم: راهکارهایی برای تداوم زندگی مشترک

 ۱۵۹ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-972-389-1 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۲۸۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۵۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب گنجینه راهکارهای روابط همسران

برای دانلود کتاب گنجینه راهکارهای روابط همسران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  گنجینه راهکارهای روابط همسران
null null
۱۳۹۸/۱/۸
حتما پیشتهاد میکنم مطالعه بشه.
null null
۱۳۹۸/۱/۴
کتاب بسبار خوب و مفید و راهبردی هست.توصیه می کنم مطاله شود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)