دانلود کتاب یک درصد مردمان موفق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب یک درصد مردمان موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یک درصد مردمان موفق

مهدی بهمن نژاد در کتاب یک درصد مردمان موفق با ارائه مطالبی ارزشمند این قدرت را به شما می‌دهد تا فرصت‌های مهم زندگی را بیابید، از آن‌ها استفاده کنید و در مسیر خوشبختی گام بردارید.

درباره کتاب یک درصد مردمان موفق:

خداوند در ایجاد فرصت برای تمام بندگانش عادل است، اما این که شما بتوانید آن را ببینید و از آن استفاده کنید، بر عهده‌ی خودتان خواهد بود. یکی از دلایلی که امروزه خیلی از افراد فرصت‌های بکر زندگی خود را نمی‌بینند، داشتن باورهایی محدود است؛ به همین خاطر مهدی بهمن نژاد در این کتاب سعی دارد تا با ایجاد تغییراتی شگرف در ذهن و باورهایتان به شما کمک کند دلایل اتفاقات پیرامونتان را بهتر درک ‌کنید و راه و درست زندگی را انتخاب نمایید.

شما در این کتاب متوجه خواهید شد، بدون داشتن باورهایی درست، دست به هر کاری بزنید ممکن است در میانه‌ی راه با کوچکترین اتفاقی که انتظارش را ندارید دلسرد شوید و دست از کار بکشید. بنابراین باید نخست ذهنتان را تقویت کنید، چرا که ذهن مثبت، ثروتمند و آرام بزرگ‌ترین سرمایه هر انسان است.

تمام افراد موفق دنیا در مسیر موفقیت از یک فرمول استفاده کرده‌اند. انسان‌های معمولی بر این باور هستند که فرمول، باید اعداد و ارقام یا مسئله‌ای پیچیده باشد، اما این موضوع باوری اشتباه است. در حقیقت فرمول لزوماٌ تکنیکی پیچیده نیست، شما با استفاده از توانایی‌ها و رسیدن به خودآگاهی می‌توانید با مسیرهای جدید و بهترین‌های جهان هستی آشنا شوید و قدمی هر چند کوچک در رسیدن به موفقیت بردارید.

یکی از نکات مثبت کتاب یک درصد مردمان موفق آن است که تمام مطالب موجود در آن تنها تئوری یا نظریه نیستند بلکه حقیقتی محض هستند، شما می‌توانید با تک تک جملات آن ارتباط برقرار کنید، خود را به دریای بی‌کران و دنیای جدید پیش رویتان بسپارید و اجازه دهید روح و ذهنتان آرامشی غیر قابل وصف را تجربه کند.

کتاب یک درصد مردمان موفق مناسب چه کسانی است؟

اگر به دنبال ایجاد تحول در زمینه‌هایی مثل باور، خودشناسی، شناخت قوانین جهان هستی و در نهایت کشف رسالت شخصی و پیشرفت در تمام مراحل مختلف زندگی هستید، در خواندن این کتاب تعلل نکنید.

جملات برگزیده‌ی کتاب کتاب یک درصد مردمان موفق:

- انسان‌ها برای دیدن شگفتی‌ها سفر می‌کنند غافل از این که بزرگ‌ترین شگفتی درون آن‌هاست.
- شما فکر می‌کنید جسم کوچکی هستید در حالی که درون شما عالمی بزرگ نهفته است.
- ترس از شکست، عمده‌ترین دلیل رها کردن اهداف است.
- بزرگترین نشانه تغییر، بهتر شدن حالمان نسبت به گذشته است.
- برای شروع هر کاری باید پایان آن کار را در ذهنتان داشته باشید.
- موفقیت یعنی کارهایی که خیلی‌ها حاضر به انجامش نیستند.

در بخشی از کتاب یک درصد مردمان موفق می‌خوانیم:

به علوم ماوراء‌الطبیعه و غیر قابل رؤیت متافیزیک می‌گویند. اولین دانشگاه متافیزیک در سال 1959 در آمریکا تأسیس شد. این علوم علاقه‌مندان زیادی را به سوی خود جذب کرده و بصورت رسمی در دنیا در حال تدریس است. دانشگاه استنفورد نیز که یکی از بزرگترین و معتبرترین دانشگاه‌های جهان است، دارای دانشکده‌های مختلفی است که یکی از آن‌ها دانشکده متافیزیک است و این علم را بسیار معتبر می‌داند. در واقع تمام جهان در حال حرکت به سمت متافیزیک و استفاده از آن است. امروزه با کشف این مهم، بسیاری از ثروتمندان جهان راه رسیدن به ثروت را کوتاه‌تر و قابل دستیابی کرده‌اند. آقای ناپلئون هیل به تفصیل در این مورد بحث کرده و تجربه ثروتمندان زیادی را به رشته تحریر در آورده است که بسیار جذاب و خواندنی است.

ممکن است برای کسانی که با این علم آشنایی ندارند آن را مسئله‌ای بی اهمیت بدانند و اهمیت آن را درک نکنند اما جالب است بدانید که نه تنها اثرات فوق‌العاده‌ای در ذهن و روح ما دارد، بلکه در جسم و زندگی ما مؤثر است.

اگر در ذهن، خود را فردی فقیر بدانید همین گونه است و خواهد شد و اگر قوانین جهان هستی را بدانید می‌توانید در بدترین شرایط موجود خود را به بهترین موقعیت برسانید.

ناگفته نماند که تنها استفاده از متافیزیک کفایت نمی‌کند اگر چه با داشتن باور قدرتمند و ذهن ثروتمند نیمی بیشتر از راه را پیموده‌اید. حال باید تلاش، استمرار، کسب مهارت و استفاده درست از مغز و جسم را به آن اضاف کنید تا این دو در کنار هم شما را به آنچه متصور هستید تبدیل کند.

 ۱۴۵ صفحه، ۶۴۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-97767-0-4 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
این کتاب را نخوانید!!!
فصل اول: متافیزیک
شناخت قوانین جهان هستی
تفاوت ذهن و مغز
تفکر
مقایسه ذهن ناخودآگاه و ضمیر خودآگاه
معجزه باور
تلقین
شناخت خالق و مخلوق
قدرت ایمان
دعا و تأثیر آن
شکل عبادت
شکرگذاری
فصل دوم: تحقق اندیشه‌ها
اراده
تصمیم
چرایی‌ها
قدرت عادت
تغییر
عوامل تغییر نکردن
شناخت احساسات مثبت و منفی
هدف گذاری
محرک‌های ذهنی
اقدام
ترس
مشورت و الگو برداری
اهمال کاری
کامل گرایی
مسیر درست
حفظ انرژی
خود مراقبتی
تصور یا تجسم خلاق
صبر عامل موفقیت
مدیتیشن
شناخت چاکراها
علم اعداد و نشانه‌ها
فصل سوم: شناخت مغز در مسیر موفقیت
شناخت مغز
نقش مغز در تغییر و حفظ دایره امن
مسیر عصبی
مطالعه و آموزش
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب یک درصد مردمان موفق

برای دانلود کتاب یک درصد مردمان موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یک درصد مردمان موفق

نظرات کتاب یک درصد مردمان موفق

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.