دانلود کتاب یک فنجان قهوه با مارک تواین


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب یک فنجان قهوه با مارک تواین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب یک فنجان قهوه با مارک تواین

آشنایی با هزارتوِ پیچیده‌ی ذهن بزرگان آن هم از پسِ متونی که به‌نوعی بیان‌گر آراء و عقایدشان است کار ساده‌ای نیست اما نویسندگان مجموعه‌ی یک «فنجان قهوه با...» از پسِ این کار مهم به‌خوبی بر‌آمده‌اند. نویسندگانِ این کتاب‌ها جملگی در زمره‌ی سرشناس‌ترین کارشناسان عرصه‌ای هستند که درباره‌اش نوشته‌اند. آنچه این مولفان پیش روی مخاطب قرار داده‌اند گفت‌وگویی است خیالی با پاسخ‌های مستند و تأمل‌برانگیز.

مارک تواین، مهارت‌های شفاهی‌اش را در مکالمه‌هاش با گزارشگرها و در تورهای سخنرانی‌اش، ارتقا داد. در تورهای سخنرانی، حاضران را با اجرای قطعاتی برگزیده از کتاب‌هاش سرگرم می‌کرد. از دید تواین نوشتن، ارتباط نزدیکی با صحبت کردن داشت. او چه در نوشته‌هاش و چه در صحبت‌هاش روی لحن محاوره‌ای و گویا بودن مکالمه تأکید داشت و از همین روی به صدایی دوستانه، خودمانی و دوست‌داشتنی بدل شد. همیشه حافظه‌ی شگفت‌انگیزش، مجموعه‌ای کامل از بهترین قطعاتی را که نوشته بود، در اختیارش می‌گذاشت. استعدادش در ارائه‌ی پندهای طنز‌آمیز و بداهه و تیزبینی‌اش او را محبوبِ قلبِ گزارشگرها کرده بود. در آخرین دهه‌های عمرش یادداشت‌ها و اظهارنظرهای فراوانی درباره‌ی زندگی آن دوران نوشت، این مطالب را در دفترچه‌هایی که خودش آن‌ها را «خویش‌نگاری» می‌نامید، ثبت کرد. آن‌ها نیز نوعی دیگر از سخنرانی هستند، گویی هم‌زمان با خودش و با ما صحبت می‌کند.

«یک فنجان قهوه با مارک تواین» قرار است مکالمه‌ای از همین سبک باشد، این متن نمونه‌ی دیگری از آثارِ استاد خودافشاگری است که در آن از خود و فرهنگِ جامعه‌اش می‌گوید.

 ۹۶ صفحه، ۸۲۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-2995-41-7 

چاپ ۱۳۹۱: ۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشر
پیش‌گفتار
مقدمه
چکیده‌ای از زندگی مارک تواین
رودخانه
ساموئل کلمنس مارک تواین می‌شود
پول
مشیت‌الهی و تمرین
طنز، هجو و ماهیت انسان
نویسنده
منتقد فرهنگی
سفر
دلار، خاندان سلطنتی و شهرت
رییس‌جمهورها و سیاست‌مداران
امپریالیسم
برده‌داری و نژاد
هاکلبری‌فین
پیوست
شرحی بر زندگی جِی مک‌اینرنی
مختصری از زندگی فرد کاپلان

راهنمای دانلود کتاب یک فنجان قهوه با مارک تواین

برای دانلود کتاب یک فنجان قهوه با مارک تواین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  یک فنجان قهوه با مارک تواین