دانلود کتاب 110 راز یک ازدواج موفق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 110 راز یک ازدواج موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 110 راز یک ازدواج موفق

کتاب 110 راز یک ازدواج موفق نوشته‌ی مرجان علیپور نجاران، به تکنینک‌های کاربردی که در بقا و خوشبختی زندگی زناشویی نقش اساسی دارند، اشاره می‌کند.

خانواده نهادی مقدس است که هسته اولیه آن از ازدواج زن و مرد شکل می‌گیرد. این دو موجود انسانی با ویژگی‌های خاص خویش، مسیر زندگی‌شان را به گونه‌های مشترک و متفاوت از زندگی مجردی خویش طی می‌نمایند.

بیشتر اختلافات زناشویی ناشی از اختلاف نظرات و تفاوت سلیقه‌ها می‌باشد. بنابراین هر چه گذشت و فهم و درک طرفین بیشتر باشد، کشتی زندگی مشترک آنان طوفان‌های کمتری را پشت سر خواهد گذاشت. به عبارت دیگر، کوته فکری، خودخواهی، تنگ نظری عواملی هستند که به شدت پایه‌های خانواده را سست می‌کند و در کوتاه مدت باعث فرو ریختن آن می‌شود.

اگر نگاه‌تان به طرف مقابل عمیق و واقع‌بینانه باشد و نگرشی مبتنی بر احترام و گذشت و عشق داشته باشید، خیلی زود خوشبختی را در آغوش خواهید کشید، اما برای بنا نهادن یک کانون خانوادگی گرم و خوشبخت چه باید کرد؟

در بخشی از کتاب 110 راز یک ازدواج موفق می‌خوانیم:

زخم‌های قدیمی را باز نکنید.
بحث‌ها و اختلافات قدیمی را از نو زنده نکنید.

دعواهای کهنه پرونده‌اش بسته شده است. پس موضوع مشاجره را زنده نگه ندارید. اگر مدام بحث‌های قدیمی را یادآوری کنید، زندگی‌تان مثل مین هر لحظه در انتظار انفجار خواهد بود. دلخوری هم همیشه بین این زوج‌ها باقی می‌ماند.

بعضی‌ها دوست دارند این درگیری‌ها را مدام احیا کنند. در اوج دعوا هم این نکته را به خاطر داشته باشید که در نهایت قرار است با هم زندگی کنید. در اوج خشم هم باید حواستان باشد با کسی که سال‌ها و ماه‌ها خاطره دارید قرار نیست مثل دیگران درگیری پیدا کنید.

 ۱۱۴ صفحه، ۸۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-96850-8-0 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 110 راز یک ازدواج موفق

برای دانلود کتاب 110 راز یک ازدواج موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  110 راز یک ازدواج موفق
null null
۱۳۹۹/۱/۳
کتاب خیلی خوبی است. پیشنهاد میکنم قبل و بعد از ازدواج حتما زوج‌ها مطالعه کنند.
somaye haghi
۱۳۹۸/۶/۱
کتاب بسیار عالی هستش
نسرین حلوایی
۱۳۹۹/۸/۲۷
خیلی مطالب خوبی دارد. به زوجین جوان توصیه میکنم که بخونن.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)