دانلود کتاب 5 اثر از رندی گیج


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 5 اثر از رندی گیج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 5 اثر از رندی گیج

کتاب 5 اثر از رندی گیج، مجموعۀ پنج کتاب از این نویسنده در زمینه توانگری و موفقیت است. رندی گیج در این کتاب شما را با قوانین و رازهای توانگری آشنا می‌کند و با کمک آن‌ها می‌توانید بینشی در خود ایجاد کنید که کائنات را به تعظیم وا دارد.

هیچ چیز در زندگی تصادفی نیست؛ آشنایی شما با این مجموعه کتاب‌های توانگری به قلم رندی گیج (Randy Gage) نیز اتفاقی نبوده است. شما انسانی بینش‌مند هستید، در غیر این صورت، کتاب 5 اثر از رندی گیج، الان در دست شما نبود.

مؤلف بیان می‌دارد که کشف گنج توانگری مستلزم یک نقشه دقیق است؛ نقشه راه در کتاب 5 اثر از رندی گیج، آورده شده است و خواننده می‌تواند با استفاده از آن به سوی توانگری حرکت کند.

جملات برگزیده کتاب 5 اثر از رندی گیج:

- نیرومندترین ابزار توانگری، خِرد است.
- معجزه اتفاق نیست؛ چیزی است که هر روز اتفاق می‌افتد.
- فلسفۀ زندگی خود را بر پایۀ مبادلۀ ارزش با ارزش بنا نهید.
- آدمی با قدرت اندیشه، بینش و تخیل به توانگری واقعیت مادی می‌بخشد.
- خود را در جمع کسانی قرار دهید که رؤیاهاشان بزرگ‌تر از رؤیاهای شماست.
- به هر چیز و هر جایی که بنگرید، توانگری می‌بینید. جایی در زمین نیست که توانگری نباشد.

در بخشی از کتاب 5 اثر از رندی گیج می‌خوانیم:

بقای خود و جستجوی خوشبختی خود باید شالوده‌ی نظام ارزشی شما را تشکیل دهد. هدف‌تان باید ساختن زندگی خود، با امکانات خود، رسیدن به معیارهای خود، و لذت بردن از زندگی خود باشد. هر هدفی کوچک‌تر از این برای شما مضر است. و هر چیزی که برای فرد مضر باشد برای جامعه، به‌عنوان یک کل، زیان‌آور است. ولی خیال نکنید «جامعه» این‌قدر باهوش است که این را تشخیص بدهد. قوه‌ی تشخیص آن ضعیف است.

 ۲۷۰ صفحه، ۶۳۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7650-87-8 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

کتاب نخست: در طلب توانگری
کتاب دوم: ذهن توانگر
کتاب سوم: هفت قانون معنوی توانگری و راه‌های دستیابی به آن‌ها
کتاب چهارم: 37 راز توانگری
کتاب پنجم: 101 قانون توانگری

راهنمای دانلود کتاب 5 اثر از رندی گیج

برای دانلود کتاب 5 اثر از رندی گیج و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  5 اثر از رندی گیج

نظرات کتاب 5 اثر از رندی گیج

محمدباقر ساری
۱۳۹۹/۳/۲۴
هرچی بگذره بیشتر به عمق این کتاب پی میبرید... و بیشترین زمانی که بهش نیاز دارید بعد از موفق شدنه... بزارید یه چیزو توضیح بدم: من موفق به کار بزرگی توی زندگیم شدم و فکر میکردم دیگه این کتاب کار خودشو کرده و من نیاز نیست دیگه بخونمش، وقتی شرایط زندگی عوض شد ماهم عوض میشیم و ذهنیت ما برمیگرده به حالت اولش... بعد از مدتی دیدم که ذهنیت من مثل سابق نیست و الان دوباره دارم میخونمش... یادتون باشه خطرناک‌ترین موقع دقیقا بعد از موفقیته چون فک میکنید دیگه نیازتون نیست... این کتاب یه کتاب مرجع هست ک تا عمر دارم کنار خودم نگهش میدارم
amir dehghan
۱۳۹۸/۹/۹
ای وام بر شما مردم، فقط ۹ تا کامنت راجب این کتاب هست؟ بارازشترین چیزی که تو عمرم دیدم این کتابه، حاظر نیستم با هواپیمای شخصی معاوضه کنم این کتاب رو، شمایی که دنبال پولی حداقل بیست بار بخون این کتاب رو، باهمه کتابای موفقیت فرق داره، خیلی جدی بگیر بحث ضمیرناخودآگاه و برنامه ریزی فقر‌ای که شدی و خودتم خبر نداری!! !!!!و سعی کن بفهمی که پولدار شدن یعنی معنوی شدن ونزدیک شدن به خالق مهربان
و قلیل ما تذکرون
fatemeh tamaddon
۱۳۹۸/۱۲/۱۹
باسلام واقعیتا کتابراه برای من خیلی مفید بوده چون هرکتابی که بخام باقیمت مناسب ومهمتراینکه همراه من درگوشی هس هرکجاتونستم مطالعه میکنم
مشاهد همه نظرات (۱۲)