دانلود کتاب 5 اصل فراموش شده، حلقه‌های مفقوده مدیریت با کیفیت

  • از: مهدی تقی لو
  • ناشر: انتشارات سخنوران
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب 5 اصل فراموش شده، حلقه‌های مفقوده مدیریت با کیفیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب 5 اصل فراموش شده، حلقه‌های مفقوده مدیریت با کیفیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب 5 اصل فراموش شده، حلقه‌های مفقوده مدیریت با کیفیت

مهدی تقی لو به شما کمک می‌کند تا در کتاب 5 اصل فراموش شده، حلقه‌های مفقوده مدیریت با کیفیت را بیابید و اصول‌ مدیریت سازمانی را که کمتر در جای دیگر دیده شده را به درستی دریابید. در این کتاب کاملا به سبک و سیاق جدید این اصول اشاره شده که با رعایت آن‌ها در سازمان‌ها و موسسات، بهره‌وری به اوج خواهد رسید.

اگر به دنبال یک نوع مدیریت صحیح، مترقی و پویا هستید، کتاب 5 اصل فراموش شده، حلقه‌های مفقوده مدیریت با کیفیت را با دقت بخوانید و تمامی موارد اشاره شده در آن را در مدیریت و رهبری بکار ببرید.

شاید همیشه ضعف مدیریت در بعضی از سازمان‌ها، چه دولتی چه خصوصی و چه مؤسسات کوچک و بزرگ برایمان آزار دهنده باشد. در کتاب 5 اصل فراموش شده، حلقه‌های مفقوده مدیریت با کیفیت، می‌توانید مهارت‌های ارتباطی و مدیریت راهبرانه را بصورت تخصصی بیاموزید.

هدف کتاب 5 اصل فراموش شده، حلقه‌های مفقوده مدیریت با کیفیت، آموزش نسل جوانی است که آینده مدیریت کشور را به دست خواهند گرفت. این موجب می‌شود تا تحولی نوین و بزرگ در مدیریت جای جای کشور اتفاق افتد.

در کتاب 5 اصل فراموش شده، حلقه‌های مفقوده مدیریت با کیفیت مطالبی را می‌یابید که به جرات می‌توان گفت، اکثر مطالب آن را در هیچ سرفصل کتب دانشگاهی ندیده‌اید. این کتاب به مدیران می‌آموزد که با یادگیری مهارت‌های ارتباطی می‌توان یک راهبری نمونه و ارزشمند را انجام داد و به‌ صورت حرفه‌ای سازمان خود را به سمت اهداف تعیین شده با قدرت و سرعت قابل قبولی پیش ببرند.

ابتدا باید تعریفی از رهبری داشته باشیم تا موضوع روشن شود. رهبری یعنی شخصی که بتواند یک گروه و یا سازمان را هدایت کند. هدایت به سمت ایده ‌آل و کمال آن سازمان که پیش ‌بینی شده است. راهنمایی کردن نفرات یا اعضاء یک گروه که یک هدف مشخص دارند برای رسیدن به هدف یک رهبر توانمند باید گروه را رهبری کند تا به سر منزل مقصود برسند. آیا می‌شود بدون راهنما به اهداف از پیش تعیین شده برسیم؟! شاید به یکسری اهداف ساده دست پیدا کنیم اما قطعاً رسیدن به آن دستاوردهای ساده هم با مشقت فراوانی رسیده‌ایم که با وجود رهبر و راهنما به راحتی به آن‌ها دست پیدا می‌کردیم.

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: شناخت
راهنما
لوکوموتیوران یا سکان‌دار
خودت را بشناس
داستان توانمندی
فصل دوم: رفتارها و اهمیت آن‌ها
بخشش و گذشت
اعتماد و ارزش دادن به کار
آیا یادگیری رهبری مهم است؟
ورشکستگی را دوست دارید؟
ابزارها
اعضا از رهبر خود چه می‌خواهند؟
فصل سوم: دستورالعمل‌ها و خصوصیات
ادراک چیست؟ (Perception)
رهبری و کاربرد آن
نگرش رهبران
خصوصیات رهبری
رهبر
رهبران چه می‌کنند؟
مدیران سازمان‌ها
فصل چهارم: غفلت‌ها
کامل گرایی
خجولی گری
فصل پنجم: اثر گذاری و نیازها
تفویض اختیارات
مدیریت صحیح و مترقی
نگاهی به 5 نیاز اساسی انسان‌ها
مدیران و نیازهای اساسی کارمندان
تقدیر
منابع

 ۸۷ صفحه، ۶۴۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-455-556-2 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۵۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب 5 اصل فراموش شده، حلقه‌های مفقوده مدیریت با کیفیت

برای دانلود کتاب 5 اصل فراموش شده، حلقه‌های مفقوده مدیریت با کیفیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  5 اصل فراموش شده، حلقه‌های مفقوده مدیریت با کیفیت
محسن قلی زاده
۱۳۹۷/۱/۲
باسلام . خیلی عالییییییی
مهدی تقی لو
۱۳۹۷/۱/۳
سلام، ممنونم
مهرداد بغدادی
۱۳۹۶/۱۲/۲۹
عالیه
مهدی تقی لو
۱۳۹۷/۱/۱
ممنونم از حسن نظر شما
اکبر زیدی
۱۳۹۷/۶/۲۲
ممنون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)