دانلود کتاب Academic Writing, Graphs And Charts For International Exams


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب Academic Writing, Graphs And Charts For International Exams و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب Academic Writing, Graphs And Charts For International Exams

کتاب Academic Writing, Graphs And Charts For International Exams جلد اول از مجموعه‌ی سه جلدی مهارت‌های نوشتاری است که مفیدترین مطالب برای یادگیری نوشتن انگلیسی (Writing) را در کمترین زمان به شما می‌آموزد.

این کتاب، متشکل از مقدمه و ده فصل است که برای یازده جلسه‌ی تدریس در نظر گرفته شده و جلسه دوازدهم نیز به جمع‌بندی مباحث پرداخته می‌شود. مطالب مقدمه‌ی اصلی، برای ورود به مباحث کتاب، لازم و ضروری است. این مقدمه حاوی اصول کلی مهارت نوشتن (Writing) بوده و همچنین تفاوت‌های بین نوشتارهای توصیفی، توصیه‌ای و انواع نمودارها را بیان می‌کند. جلد دوم و سوم این مجموعه، مهارت‌های نوشتاری در سطوح متوسط و پیشرفته است.

فصل اول کتاب شیوه تغییر دادن یک جمله و یا یک پاراگراف را به منظور ایجاد پاراگراف جدید توضیح می‌دهد. فصل دوم، تدریس مقدمه‌نویسی برای یک نوشتار را به عهده گرفته است. فصل‌های سوم تا دهم نیز، انواع نمودارها را به صورت مجزا توضیح می‌دهد. با دانستن اصول کلی که در بخش مقدمه و در فصل اول گفته شده، در فصل‌های بعدی، امکان تدریس و توضیح مهارت‌های نوشتن برای شما میسر می‌شود. لازم به ذکر است که تمام مطالب کتاب به زبان اصلی (انگلیسی) تالیف شده و نباید آن را کتابی خودخوان در نظر گرفت، بلکه درک دقیق مطالب کتاب نیاز به استاد متخصص مهارت‌های نوشتن (Writing) دارد.

از آنجایی که بسیاری از شما ممکن است زمان اندکی برای مطالعه داشته باشید، از این رو، حذف موارد آموزشی نامتناسب و همچنین مواردی که از جمله فعالیت‌های تکمیلی کتاب‌های آموزشی به حساب می‌آید، در کتاب Academic Writing, Graphs And Charts For International Exams (مقاله‌نویسی، نمودارها و جداول برای آزمون‌های بین‌المللی) مد نظر بوده و در مدت زمان کوتاهی مطالب فوق‌العاده موثر و کاربردی را به شما می‌آموزد.

 ۱۰۰ صفحه، ۵ مگابایت، زبان انگلیسی، PDF، 
شابک: 978-600-473-344-1 

چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰۰ ت - 9.49€
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

Introduction
Unit 1: Paraphrasing
Unit 2: Writing Introduction
 (Unit 3: Line Graph (Part 1
 (Unit 4: Line Graph (Part 2
 (Unit 5: Bar Chart (Part 1
 (Unit 6: Bar chart (Part 2
 (Unit 7: Pie Chart (Part 1
 (Unit 8: Pie Chart (Part 2
Unit 9: Table
Unit 10: Process
References

راهنمای دانلود کتاب Academic Writing, Graphs And Charts For International Exams

برای دانلود کتاب Academic Writing, Graphs And Charts For International Exams و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  Academic Writing, Graphs And Charts For International Exams

نظرات کتاب Academic Writing, Graphs And Charts For International Exams

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.
نوشتن انگلیسی، مجموعه مهارت های نوشتاری، آزمون های بین المللی زبان انگلیسی، آیلتس، تافل، کتاب مقاله نویسی نمودارها و جداول برای آزمون های بین المللی، آموزش مهارت نوشتن به انگلیسی، منابع رایتینگ، نوشتن متن به انگلیسی، آموزش رایتینگ از ابتدا، آموزش نوشتار زبان انگلیسی، بهترین کتاب برای تقویت writing، کتاب آموزش رایتینگ زبان انگلیسی، کتاب آموزش نگارش به زبان انگلیسی، کتاب آموزش رایتینگ آیلتس، مهارت رایتینگ در ایلتس، آموزش گام به گام رایتینگ، قوانین نوشتاری زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، کتاب آموزش زبان انگلیسی، زبان انگلیسی، دانلود کتاب آموزش زبان انگلیسی، اصول یادگیری زبان انگلیسی، آموزش انگلیسی، جمله سازی انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی pdf، یادگیری زبان انگلیسی، کتاب آموزش زبان انگلیسی pdf، آموزش نوشتن زبان انگلیسی سریع، یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان، کتاب Academic Writing Graphs And Charts For International Exams جلد یک، کتاب Academic Writing Graphs And Charts For International Exams جلد 1، کتاب نوشتن آکادمیک نمودارها و جداول برای آزمون های بین المللی، کتاب Academic Writing Graphs And Charts For International Exams pdf