معرفی و دانلود خلاصه کتاب صوتی چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم

عکس جلد خلاصه کتاب صوتی چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب صوتی چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب صوتی چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم

رابین شارما در پادکست چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم، به شما یاد می‌دهد چگونه تغییرکننده‌ها می‌توانند باعث ایجاد اعتماد به نفس بشوند و راهکارهایی طلایی برای داشتن اعتماد به نفس ارائه می‌دهد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

رابین شرما در این کتاب می‌گوید:

در بسیاری از جهات‌ یکی از مهم‌‌ترین فاکتورهای اصلی برای رسیدن به موفقیت‌های زیاد توانایی ذاتی شما نیست و ربطی به محل تولد شما ندارد و جایی که بزرگ شده‌اید یا سابقه‌ی خانوادگی، و هم‌چنین هیچ ربطی به آیکیو شما ندارد. از شما میخواهم که خوب به آن فکر کنید و این تعریفی که در ذهنتان از اعتماد به نفس را دارید تخریب کنید و آن را تغییر دهید.

رابین شارما (Robin Sharma) نویسنده کانادایی، مردی پرانرژی و دوست‌داشتنی، متفکری اصیل با ایده‌هایی ناب است که به ما کمک می‌کند تا زندگی‌مان را در جهت مثبت تغییر دهیم. وی مدیر موسسه‌ی آموزشی رهبری و مدیریت بیزینس به نام شارما لیدرشیپ اینترنشنال است. رابین شارما یکی از موفق‌ترین راهبران جهان است که ایده‌هایش را در زمینه‌های شخصی و تجاری به افراد منتقل می‌کند.

رابین شرما نویسنده‌ی کتاب "رهبری که عنوان نداشت" و چندین کتاب دیگر که کتاب‌هایش به زبانه‌ای مختلف ترجمه و منتشر شده است، وی تا به حال یازده عنوان کتاب به چاپ رسانده است. معروف‌ترین کتاب او "راهبی که فراری خود را فروخت" است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۵ دقیقه
بخش اول
۲ دقیقه
بخش دوم
۴ دقیقه
بخش سوم
۶ دقیقه
بخش چهارم
۴ دقیقه
بخش پنجم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابخلاصه کتاب صوتی چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم
نویسنده
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۲۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب صوتی چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم

F
۱۴۰۰/۴/۲۶
بینظیره. خیلی‌ها این رو یک پادکست ضعیف میدونن، اما افرادی که کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها و عادات اتمی و اثر مرکب خوندن، میدونن چقدر پر معناست. اما این هم بگم، این صحبت‌ها از کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها خلاصه شده و برای خواننده‌های کتاب، میتونه تکراری باشه، به هرحال
به هیچ وجه این پادکست رو از دست ندید، به امید موفقیت شما.
Reza Azizi
۱۳۹۷/۱۰/۷
به نظرم ارزش گوش دادن نداشت چون انتظارم بیشتر از این بود. انتظار داشتم به طور اختصاصی درمورد اعتماد به نفس اطلاعات داده بشه اما فقط یه سری نکته انگیزشی که خیلی به هم مربوط نبودن کنار هم چیده شده بود. اما منظورم این نیست که این کتاب صوتی بد بود فقط میگم که به درد من نخورد. روزتون بخیر
Zohreh Rakh
۱۴۰۰/۵/۲۰
در کتاب نکاتِ انگیزشی خوبی بیان شده که صرفا فقط موَضوع اعتماد به نفس نبود.
فن کیمیاگری از درون مشکلات، گوش نکردن به اخبار، خواندن بیوگرافی افراد موفق، تمرکز روی کارهایمان و همچنین تکنیک سه گانه شب موقع خوابیدن که یادآوری سه فعالیت مثبت در هر روز است، موارد مفیدی بود.
ممنون از کتابراه🌷
Nahid Koohkan
۱۴۰۰/۶/۶
همین که سعی داره دیدگاه انسان رو به غم و شکست عوض کنه، واقعا خوبه.
حقیقتا خیلی‌ها از جمله خودم غم رو ناکامی میدونن، در حالی که جزئی از وجود ما و زندگیه.
و هر بار نشدن یه کار رو به اسم شکست می‌شناسیم و این اشتباهه و اون فقط تمرین به حساب میاد.
Saeide Ahmadi
۱۴۰۰/۴/۱۵
این کتاب، مطالب قابل تأملی دارد. به نوعی گزیده‌ای از بسیاری از کتاب‌ها و سخنرانی‌های موفقیت است که قبلا خوانده یا شنیده ام.
قطعا شیوه سخنرانی، سریع و با هیجان بوده است؛ اما من ترجیح می‌دادم گوینده محترم آرام تر و کم هیجان تر متن را بخوانند.
با تشکر
نجم السادات یزدانی
۱۴۰۰/۵/۴
چهارنکته برای تغییر نگرش در زندگی. اون نکته‌ی هر شب سعی کن دو تا سه کار خوبت رو ب یاد بیاری خیلی تمرین خوب و قشنگی هست مخصوصا در جامعه ما که رسانه مستمرا در حال پمپاژ خبرهای بد و خود تحقیری هست تمرین کاربردی محسوب میشه. شکر
Farzane Afshari
۱۴۰۰/۵/۲۶
این کتاب صوتی خیلی خلاصه شده اما نکات خوبی در اون ذکر شده، درسته که مستقیم به اعتماد به نفس اشاره نکرده و بیشتر انگیزشی به نظر میرسه اما راه کارهایی که تاثیر داشته باشه و مطرح کردن.
reza almasi
۱۳۹۸/۱۰/۲
عالی بود با توجه به این که من ۴ یا۵ سال پیش خودم این راه رو میرفتم ولی بعد با توجه به مشکلات روزگار به منفی بودن خودم بیشتر توجه کردم و باعث شد که من تو خودم برم و هر روز عقب گرد داشته باشم
مشاهده همه نظرات ۸۶

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب صوتی چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم

برای دریافت خلاصه کتاب صوتی چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.