معرفی و دانلود سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوازدهم: جغد کور

عکس جلد سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوازدهم: جغد کور
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوازدهم: جغد کور

داستانی هیجان‌انگیز با فضای ترسناک و وهم‌آلود! مسعود داوود در سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوازدهم به روایت داستان مردی به اسم جمال می‌پردازد که بعد از ورود به مهمانی دوست قدیمی‌اش، با اتفاقات عجیبی روبه‌رو می‌شود. گفتنی است این سریال صوتی هر دوشنبه به طور مداوم در کتابراه منتشر میشد و این قسمت آخرین بخش داستان است.

درباره سریال صوتی رقص با عفریت:

یکی از محبوب‌ترین موضوعات در دنیای سینما و ادبیات ژانر وحشت است. بسیاری داستان‌هایی که در این ژانر خلق می‌شوند، از تخیلات سازنده سرچشمه می‌گیرند. اما گاهی اوقات ایدهٔ اصلی آن‌ها بر اساس مشاهدات یا تجربه‌های ماورایی که خود نویسنده داشته یا از دیگران شنیده است، به ذهنشان می‌رسد.

«ادبیات وحشت» یا «داستان ترسناک» در اکثر اوقات احساساتی مثل ترس، وحشت، تنفر یا انزجار را در مخاطب ایجاد می‌کند. سریال صوتی رقص با عفریت نیز در دسته داستان‌های ترسناکی قرار می‌گیرد که با شنیدن آن ممکن است نتوانید تنها در اتاقتان بخوابید!

داستان این اثر درمورد جمال است که مدت زیادی را بدون شغل گذرانده و حالا با کارکردن در اسنپ زندگی‌اش را می‌گذراند. او بدهی‌های زیادی دارد و این موضوع او را عصبی و کلافه کرده است. یکی از روزها که خسته و دلسرد به روزمرگی‌هایش ادامه می‌داد و داشت بسته‌ای را به دست کسی می‌رساند، دوست دوران مدرسه‌اش، حمید را دید.

حمید از دیدن جمال بسیار خوشحال می‌شود و از او دعوت می‌کند تا به مهمانی که قرار است در خانه‌اش برگزار شود برود. جمال که در ابتدا تمایلی به شرکت در این مهمانی ندارد، بعد از رفتن به آنجا با افراد زیادی آشنا می‌شود و از همین طریق شغل جدیدی پیدا می‌کند. اما نمی‌داند که آن مهمانی شروع اتفاقات ترسناکی است که زندگی‌اش را دگرگون خواهد کرد...

مسعود داوود در کتاب رقص با عفریت داستانی خلق کرده که با شنیدن آن ترس در بندبند وجودتان رخنه می‌کند. راویان نیز به شکل هیجان‌آور و جذابی داستان را تعریف می‌کنند.

سریال صوتی رقص با عفریت مناسب چه کسانی است؟

اگر به شنیدن داستان‌های ترسناک و هیجان‌آور علاقه دارید، این سریال صوتی مناسب شما است.

در بخشی از سریال صوتی رقص با عفریت می‌شنویم:

طرفای شب بود که به تپهٔ نزدیک روستای کوشاباد رسیدیم. مه غلیظی همه جارو گرفته بود. صدای قل‌قل چشمه رو به وضوح می‌شنیدم. کلنگی که نصرت توی ماشین گذاشته بود و برداشتم و رفتم زیر درخت کنار چشمه. جایی که قبلا بابام توی حفاری دستبند و پیدا کرده بود و کندم. هنوز کلنگم توی هوا بود که درست روبه‌روم زیر تک درخت بالای چشمه، هیبت تنومند و سر بزی شکل ارباب و دیدم...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
قسمت دوازدهم؛ جغد کور (قسمت آخر)

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابسریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوازدهم: جغد کور
نویسنده
گویندهمحمدمهدی رستمی
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوازدهم

فاطمه رشیدی
۱۴۰۱/۲/۱۱
حیف این داستان آخرش خیلی کشکی وگنگ تموم شدانتظارم از این داستان این نبودحیف اون داستان پردازی و اون صحنه‌های ترسناک که آخر داستان خیلی بچگانه تمام شد
Omid Kamari2836
۱۴۰۰/۱۱/۲۱
خیلی قسمت اخرش بد بود نتونسته بودن جمع بندی خوبی بکنن حیف شد که انقدر دنبالش کردم نصف فیلمم هم اهنگ بود
negar soltani
۱۴۰۰/۱۱/۲۱
جالب بود برام تا انتها گوش کردم و لذت بردم
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوازدهم

برای دریافت سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.