معرفی و دانلود سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت ششم: زار

عکس جلد سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت ششم: زار
قیمت:
۳۰۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت ششم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت ششم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت ششم: زار

مسعود داوود در سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت ششم داستانی هیجان‌انگیز و ترسناک را روایت کرده است که با شنیدن آن ترس در بندبند وجودتان رخنه می‌کند. داستان درمورد مردی به اسم «جمال» است که پس از دعوت شدن به مهمانی یکی از دوستانش، حوادث عجیبی را پشت سر می‌گذراند. این سریال صوتی هر دوشنبه به طور مداوم در کتابراه منتشر می‌شود.

درباره سریال صوتی رقص با عفریت:

ادبیات وحشت از پرطرفدارترین ژانرهایی است که شناخته می‌شود. این ژانر شامل داستان‌های ترسناکی می‌شود که در بیشتر مواقع از تخیلات نویسنده سرچشمه می‌گیرند. در برخی اوقات نیز نویسندگان ایدهٔ اصلی داستان خود را بر اساس بعضی از مشاهده‌ها یا تجربیاتی که داشته یا آن‌ها را از زبان دیگران شنیده الهام می‌گیرد.

با خواندن و شنیدن داستان‌های ژانر وحشت ممکن است احساساتی همچون ترس، وحشت، انزجار یا تنفر را تجربه کنید. اگر به این ژانر به‌خصوص در ادبیات فارسی علاقه دارید، باید گفت داستان‌های ترسناک زیادی به قلم نویسندگان ایرانی به رشته تحریر درآمده‌اند که یکی از آن‌ها سریال صوتی رقص با عفریت است.

این سریال صوتی با صدای هیجان‌آور راوی آن به‌قدری جذابیت دارد که ممکن است با شنیدن آن نتوانید تنها در اتاقتان بخوابید! مسعود داوود در کتاب صوتی رقص با عفریت داستان زندگی جمال را روایت می‌کند. او مدت زیادی است که شغلی ندارد و برای گذران زندگی در اسنپ کار می‌کند. او بدهی زیادی دارد و این موضوع حال روحی‌اش را نیز خراب کرده است.

یک روز که جمال مثل همیشه خسته و کلافه بود و داشت بستهٔ پستی را به دست مشتری می‌رساند، با دوست دوران مدرسه‌اش روبه‌رو شد. حمید با دیدن جمال بسیار غافلگیر و خوشنود شد و از او درخواست کرد تا به مهمانی پنجشنبه شب او برود. جمال در ابتدا تمایلی به شرکت در این مهمانی از خود نشان نداد. اما در نهایت تصمیم گرفت به آنجا برود.

با رفتن به آن مهمانی با افراد زیادی آشنا شد و از همین طریق شغل جدیدی نیز پیدا کرد. اما این تازه شروع ماجراهای وحشتناکی است که قرار است در آینده‌ای نزدیک تجربه کند ...

سریال صوتی رقص با عفریت مناسب چه کسانی است؟

اگر به شنیدن داستان‌های ترسناک و هیجان‌آور علاقه دارید، این سریال صوتی مناسب شما است.

در بخشی از سریال صوتی رقص با عفریت می‌شنویم:

مردم اون روز دیدن ملکه شهرشون توی هوا معلق شد و با جادو طوفان بزرگی رو تو شهر به پا کرد. طوفانی اونقدر بزرگ که همه از دیدنش به وحشت افتادن. دیوای بزرگی از دل طوفان ظاهر شدن. زشت‌ترین پریانی که آدمیزاد به عمرش ندیده، فوج فوج از آسمون پایین می‌اومدن. پریانی که به جای مو، مارهای بزرگی به سر داشتن و از دهنشون آتیش بیرون می‌زد. جهنم روی زمین به پا شده بود. مردم از هر طرف طعمهٔ دیوهای مار سر و پریان گرگ دست می‌شدن...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
رقص با عفریت - قسمت ششم: زار

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابسریال صوتی رقص با عفریت - قسمت ششم: زار
نویسنده
گویندهمحمدمهدی رستمی
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت ششم

فاطمه رشیدی
۱۴۰۱/۲/۱۱
این قسمتشو اصلا نپسندیدم هم خیلی کم بودهم معلوم نبود چی به چیه
negar soltani
۱۴۰۰/۱۱/۲۱
جالب بود برام منتظر ادامه داستان هستم
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت ششم

برای دریافت سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت ششم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.