معرفی و دانلود کتاب ثروتمندترین مرد بابل

عکس جلد کتاب ثروتمندترین مرد بابل
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ثروتمندترین مرد بابل

جورج سمیوئل کلاسون در کتاب ثروتمندترین مرد بابل، 10 حکایت خواندنی را روایت می‌کند و به مهم‌ترین و درعین‌حال ساده‌ترین نکات برای کسب درآمد، حفظ و بیشتر کردن آن اشاره می‌کند. این اثر پرفروش در فهرست کتاب‌هایی که زندگی‌تان را دگرگون خواهد کرد، قرار دارد.

درباره‌ی کتاب ثروتمندترین مرد بابل:

در مقابل شما آینده‌تان همچون جاده‌ای که به دوردست‌ها ختم می‌شود، قرار گرفته است. در حین مسیر، آرزوهایی در سر دارید که می‌خواهید برآورده شوند؛ تمناهایی که دوست دارید به واقعیت بپیوندند.

برای دستیابی به این آرزوها و تمناها، باید در امور مالی موفق باشید. بهره‌مندی از قوانین مالی در این کتاب به صورت واضح و روشن شرح داده می‌شوند. بگذارید که این قوانین شما را از سختی‌های داشتن یک جیب خالی دور کنند و به سمت یک زندگی غنی‌تر و سعادتمندتر که با جیبی پر پول امکان‌ می‌یابد، راهنمایی کنند.

همچون قانون جاذبه، این قوانین پولی نیز، بسیار گسترده و تغییرناپذیرند. همان‌گونه که برای تعداد زیادی از افراد کاربرد داشته‌اند، برای شما هم کارآیی دارند و راهکار مؤثری برای داشتن جیبی پر پول‌تر، حساب بانکی بزرگ‌تر و پیشرفت مالی بیشتر هستند.

کتاب ثروتمندترین مرد بابل (The Richest Man in Babylon) درباره‌ی موفقیت‌های فردی هر یک از شماست. موفقیت به معنای به سرانجام رسیدن سعی و کوشش‌ها و مهارت‌های فردی هر یک از شما. اینکه آمادگی مناسبی داشته باشید، کلید موفقیت‌تان است. اعمال شما عقلانی‌تر از افکارتان نیستند و افکار شما از ادراکتان عقلانی‌تر نخواهد بود.

این کتاب که جیب‌های بی‌پول را پر پول می‌کند، همچنین راهنمای برای درک بهتر مسائل اقتصادی نیز به شمار می‌رود. هدف این کتاب در واقع این است: به کسانی که در آرزوی موفقیت مالی‌ هستند، بینش‌هایی هدیه می‌دهد تا کمکشان کند پول بیشتری به دست بیاورند، پول پس‌انداز کنند و با بهره‌گیری از اندوخته‌هایشان ثروتمندتر شوند.

جورج سمیوئل کلاسون (George Samuel Clason) خوشحال می‌شود اگر صفحات کتابش برای شما، الهام‌بخش داشتن حساب‌های بانکی پرپول‌تر، کسب موفقیت‌های مالی بزرگ‌تر و پیدا کردن راهکارهای کارآمدتر برای مشکلات مالی پیچیده شخصی‌تان باشد.

خوب است بدانید، بابل ثروتمندترین شهر دنیای باستان شناخته شد، چرا که مردمانش ثروتمندترین افراد زمان خود بودند و ارزش پول را می‌دانستند. از قوانین اقتصادی برای اندوختن پول، پس‌انداز کردن آن و استفاده از ذخیره‌ها برای به دست آوردن پول بیشتر استفاده می‌کردند. آن‌ها برای خودشان چیزی را به وجود آوردند که تمام افراد آرزوی داشتنش را دارند؛ منبع درآمدی برای آینده.

افتخارات کتاب ثروتمندترین مرد بابل:

- از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در آمریکا
- حضور در فهرست کتاب‌هایی که زندگی‌تان را دگرگون خواهند کرد

نکوداشت‌های کتاب ثروتمندترین مرد بابل:

- اثر کلاسیک جاودان کلاسون. (Barnes & Noble)
- کتابی حیرت‌انگیز حتی برای باتجربه‌ترین سرمایه‌گذار. (لس‌آنجلس تایمز)
- سرشار از توصیه‌هایی آزموده شده درباره‌ی پس‌انداز کردن و سرمایه‌گذاری. (واشنگتن‌پست)
- این کتاب را به همه پیشنهاد می‌کنم. (آنتونی رابینز)

کتاب ثروتمندترین مرد بابل برای چه کسانی مناسب است؟

به تمام افرادی که سرمایه اندک اما آرزوهای بزرگ در سر دارند، این کتاب را پیشنهاد می‌کنیم، زیرا با تلاش و استقامت می‌توانند از درآمد اندک خود نیز به موفقیت‌های بزرگی دست یابند.

با جورج سمیئول کلاسون بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده و سرمایه‌گذار آمریکایی‌ست که در نوامبر 1874 در شهر لوئیزیانا به دنیا آمد. جورج سمیوئل کلاسون از دانشگاه نبراسکا فارغ‌التحصیل و برای مدت کوتاهی در ارتش مشغول به کار شد. به عنوان تجارت‌پیشه‌ای موفق، شرکت کلاسن مپ را در شهر دنور بنیان نهاد و اولین اطلس راه‌های ایالات متحد آمریکا و کانادا را منتشر ساخت. در سال 1926، نخستین سری از مقاله‌های مشهورش در خصوص معاش و موفقیت‌های اقتصادی را با استفاده از تمثیل‌های نگاشته شده بر لوح‌های مکشوف در بابل باستان به چاپ رسانید. این مقالات به شکلی گسترده و در نسخه‌های بسیار توسط بانک‌ها و شرکت‌های بیمه توزیع شد.

برجسته‌ترین اثر کلاسون کتاب ثروتمندترین مرد بابل است که بعد از گذشت نزدیک به یک قرن از انتشارش، همچنان در کشورهای گوناگون دنیا تجدید چاپ می‌شود. کلاسون با این کتاب، الهام‌بخش افرادی مثل رابرت کیوساکی و دونالد ترامپ نیز بود. جورج در 7 آوریل 1975 درگذشت. از دیگر آثار او می‌توان به «کار درست خود را پیدا کنید و پیش به سوی طلا» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب ثروتمندترین مرد بابل می‌خوانیم:

در بابل قدیم، مردی بسیار ثروتمند به نام آرکاد زندگی می‌کرد. در سرتاسر جهان به خاطر ثروت عظیم و سخاوتش، زبانزد عام و خاص بود. او در کمک به دیگران نیز بخشنده بود. او برای خرج‌های خود و خانواده‌اش سخاوت به خرج می‌داد، ولی با ‌وجود این هرسال میزان تراکنش با سرعت زیادی بیشتر می‌شد.

گاهی بعضی از دوستان دوران جوانی‌اش نزد او می‌آمدند و به او می‌گفتند: آرکاد تو از ما خیلی خوشبخت‌تر هستی. تو به ثروتمندترین مرد بابل تبدیل‌شده‌ای، درحالی‌که ما برای بقای خود تلاش می‌کنیم. تو می‌توانی بهترین لباس‌ها را بپوشی و لذیذترین غذاها را میل کنی، درحالی‌که ما در عوض تهیه ساده‌ترین لباس‌ها و غذاها برای خانواده‌مان باید خوشحال باشیم.

این در حالی است که در زمانی شرایط همه ما یکسان بوده است، تحت نظر یک استاد تحصیل‌کرده‌ایم، با یکدیگر هم‌بازی بوده‌ایم و تو در تحصیل و بازی از ما برتری نداشتی و در سال‌هایی که گذشت تو شهروند متمدن‌تری از ما نبوده‌ای. تاکنون بیش‌تر و صادقانه‌تر از ما کارنکرده‌ای پس چرا باید بخت بی‌وفا فقط به تو رو کند و تمام چیزهای خوب نصیب تو گردد درحالی‌که ما هم به‌اندازه تو مستحق این نعمات هستیم.

سپس آرکاد با انتقاد و نکوهش پاسخ می‌داد: اگر از زمان جوانی تا به الان به‌اندازه یک زندگی ساده و بقای خودتان چیز بیشتری به دست نیاورده‌اید به‌این‌علت است که قوانین مدیریت ثروت‌اندوزی را فرانگرفته‌اید یا اینکه آن‌ها را در زندگی به‌کار نبرده‌اید. «بخت بی‌ثبات»، یک الهه شرور است که به هیچ‌کس خوشبختی دائمی عطا نمی‌کند. اتفاقا برعکس، او پس از بخشش ثروت بادآورده، نابودی و تباهی بر زندگی انسان‌ها نازل می‌کند.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
سخن مترجم
خلاصه‌ای تاریخی از شهر بابل
مردی در آرزوی طلا
ثروتمندترین مرد بابل
هفت راه برای علاج جیب خالی
ملاقات با الهه خوش شانسی
پنج قانون طلا
وام دهنده طلای شهر بابل
دیوارهای بابل
بازرگان شتر بابل
خوشبخت‌ترین مرد بابل

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ثروتمندترین مرد بابل
نویسنده
مترجممنصوره خمکده
ناشر چاپیانتشارات یوشیتا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۴۴
زبانفارسی
شابک978-622-7369-25-0
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ثروتمندترین مرد بابل

فرید برقعی
۱۴۰۱/۳/۲۲
یکی از بهترین کتاب‌هایی که خواندم. با اینکه راه حل‌های بسیار ساده‌ای پیشنهاد میکنه، اما بعد از عمل کردن بهش شگفت زده میشید. خواندنش رو به همه‌ی عزیزان پیشنهاد میکنم
Yasaman mani
۱۴۰۱/۳/۸
این کتاب میخواد اینو بگه پولدار شدن یک شبه اتفاق نمیفته باید براش صبر کنی و زحمت بکشی. البته که کار سختیه منکه فک نکنم از پسش بر میام.
علیرضا ارزنده
۱۴۰۱/۳/۱۷
یکی از بهترین کتاب‌ها برای ثروت آفرینی شخصی، خواندن این کتاب را از دست ندهید
حسن تاری
۱۴۰۱/۳/۲۷
کتاب خوبیه ترجمه روان است کاربردی است
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب ثروتمندترین مرد بابل

برای دریافت کتاب ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.