معرفی و دانلود کتاب راهکارهای افزایش اعتماد به نفس در زنان

عکس جلد کتاب راهکارهای افزایش اعتماد به نفس در زنان
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب راهکارهای افزایش اعتماد به نفس در زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب راهکارهای افزایش اعتماد به نفس در زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راهکارهای افزایش اعتماد به نفس در زنان

کتاب راهکارهای افزایش اعتماد به نفس در زنان، به قلم لزلی ثریوت هرهولد، ابزارهای مهم برای افزایش خودباوری و دستیابی به توانایی‌های حقیقی خود را ارائه می‌دهد. این اثر خوش‌خوان و بسیار کاربردی، قدم به قدم شما را برای رسیدن به اعتماد به نفس حقیقی آماده می‌کند.

درباره کتاب راهکارهای افزایش اعتماد به نفس در زنان:

در ابتدای کتاب حاضر، نویسنده صراحتا اعلام می‌دارد که این اثر جایگزین روش‌های درمانی یک پزشک متخصص دلسوز و شایسته نیست و همچنین، نباید آن را درمانی مستقل دانست برای نشانگانی که باعث پریشانی زیاد یا افسردگی می‌شوند. کتاب راهکارهای افزایش اعتماد به نفس در زنان (Self-Confidence Strategies for Women) ابزاری است در اختیار شما تا بتوانید تغییرات لازم در الگوهای فکری و اعتقادی‌تان را به آسانی به انجام برسانید و به سطح بالاتری از اعتمادبه نفس و سعادت دست یابید.

بهتر است که فصل‌های کتاب را به ترتیب بخوانید؛ زیرا هر فصل بر مبنای فصل پیشین نوشته شده است. ابزارها و مهارت‌های کنارآمدن با شیوه‌ای خاص به هم پیوند خورده‌اند تا هرچه پیش می‌روید اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید. همچنین، توصیه می‌شود به منظور حفظ تمرکز و ثبت پیشرفت خود، یک دفترچه یادداشت روزانه داشته باشید.

لزلی ثریوت هرهولد (Leslie Theriot Herhold) این کتاب را بر اساس تجربیات زیسته‌اش به عنوان یک زن (همسر، مادر و دختر) و همچنین حدود پانزده سال کار حرفه‌ای، به عنوان یک مددکار اجتماعی بالینی، گردآوری کرده است. وی در این اثر از تمام راهکارها بهره برده است.

از جمله نکات مثبت کتاب راهکارهای افزایش اعتماد به نفس در زنان این است که نویسنده درهمان ابتدا با لحنی دوستانه و خودمانی به شما اطمینان می‌دهد که خودش نیز دورانی را در زندگی سپری کرده که از فقدان اعتماد به نفس رنج می‌برده است. همین امر سبب اعتماد بیشتر شما به مفاهیم بیان شده در کتاب از سوی نویسنده می‌شود.

نکوداشت‌های کتاب راهکارهای افزایش اعتماد به نفس در زنان:

- این مطالبی که از کتاب لزلی تریوت هرولد بر می‌‌آید، سبب شده است زنان به دنبال ابزارهای مناسب برای کشف و بیان خود واقعی خود بگردند. (کارن کلیمان)

- کتاب بسیار خوب و سودمند برای زنانی است که مایلند اعتماد به نفس بالایی داشته باشند، در حالی که نمی‌دانند این امر را چگونه در خود محقق کنند. (استفان. ان استراب)

خواندن کتاب راهکارهای افزایش اعتماد به نفس در زنان به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمامی بانوانی که در جستجوی راه رسیدن به عزت نفس هستند از خواندن این اثر لذت خواهند برد. همچنین مطالعه این اثر را به تمامی علاقمندان مطالب خودیاری توصیه می‌کنیم.

با لزلی ثریوت هرهولد بیشتر آشنا شویم:

او در لافایت لوییزیانا اقدامات بالینی انجام می‌دهد. لزلی ثریوت هرهولد متخصص خدمات بهداشت روان برای زنان است و کارگاه‌هایی آموزشی در مورد بهداشت روان مادران برای پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت‌های بهداشتی برگزار می‌کند.

در بخشی از کتاب راهکارهای افزایش اعتماد به نفس در زنان می‌خوانیم:

اعتمادبه نفس فقط مربوط به فرایندهای فکری نیست. در پرورش ذهنیت سالم برای رشد اعتمادبه نفس، وضعیت جسمی نیز حائز اهمیت است. احتمالاً درباره‌ی ارتباط ذهن و بدن چیزهایی شنیده‌اید که معنایش این است که با داشتن جسمی سالم رسیدن به حالت روانی سالم نیز راحت‌تر است، و بالعکس. در مورد اعتمادبه نفس هم همین طور است. وقتی اعتمادبه نفستان از وضعیت جسمانی‌تان نشأت گرفته باشد، از لحاظ ذهنی نیز اعتمادبه نفس بیشتری حس خواهید کرد و طرز فکر مطمئن منجر به همخوانی زبان بدن، ایستایی بدن و حالات بدنی نیز می‌شود.

حفظ سلامتی جسمانی باعث می‌شود احساس خوبی داشته باشید و این حس به سایر حوزه‌های زندگی شما نیز سرایت می‌کند. مراقبت از ذهن و بدن منجر به این باور می‌شود که لیاقت این مراقبت و دلواپسی، و ارزش تلاش و توجه بیشتر را دارید، و این باور در رشد اعتمادبه نفس نقش بسیاری دارد. مزایای احساسی مراقبت از جسم، خود نیز به همان اندازه قابل توجه است.

شیوه‌ی درک دیگران از اعتمادبه نفس شما، بر نحوه‌ی تعامل آن‌ها با شما اثر می‌گذارد که به نوبه‌ی خود بازخوردی به شما می‌دهد که می‌تواند باعث افزایش یا کاهش اعتمادبه نفس در شما شود. شیوه‌هایی که از آن طریق وضعیت ظاهری و جسمانی‌تان را بهبود می‌بخشید، می‌توانند بازتابی از وضعیت درونی‌تان باشند و پیام‌های مثبتی به دنیا ارسال کنند. اعتمادبه نفس بر روش‌های صامت ابراز احساسات، یعنی زبان بدن، وضعیت بدن و تماس چشمی نیز تأثیر دارد.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
بخش 1: شالوده
فصل 1: درک اعتمادبه نفس
فصل 2: جمع آوری جعبه ابزار و تعیین اهداف
بخش 2: راهکارها
فصل 3: تمرین پذیرش
فصل 4: تجسم اعتمادبه نفس
فصل 5: بازنگری افکار منفی
فصل 6: تحقق باورهای اساسی جدید
فصل 7: مواجهه با ترس و حرکت به جلو
منابع
تقدیر و تشکر
درباره‌ی نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب راهکارهای افزایش اعتماد به نفس در زنان
نویسنده
مترجمبهناز ولی پور
ناشر چاپی موسسه انتشاراتی فلسفه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۲۸
زبانفارسی
شابک978-622-7857-01-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب راهکارهای افزایش اعتماد به نفس در زنان

زهرا مقصودی
۱۴۰۰/۱۱/۱۴
کتاب خیلی خوبیه که هر خانومی که میخواد از بند عوامل بیرونی نجات پیدا کنه و روی اعتماد بنفسش کار کنه حتما باید مطالعه ش کنه
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب راهکارهای افزایش اعتماد به نفس در زنان

برای دریافت کتاب راهکارهای افزایش اعتماد به نفس در زنان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.